BezpiecznaCiaza112023

Ulubione apteki

5 lata 3 miesiąc temu #1068268 przez nestera
Temat ciekawy dla kobitek co szukają tanich leków, suplementów i kosmetyków. Jakie są Wasze najczęściej przez Was odwiedzane apteki? Ja wybieram zazwyczaj Kwiaty Polskie, ale ja jestem w woj. łódzkiego i tutaj to dość znana sieć. Jest ktoś może tu także z Łodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068273 przez ulke
W sumie to nie mam ulubionej sieci aptek.Kieruję się głównie ceną. Jesli kupujesz sobie droższe kosmetyki czy suplementy, dobrze jest na pewno porównac sobie cenę w kilku miejscach tak aby mieć pewność, że rzeczywisćie decydujesz się na zamówienie tego w miejscu, które ma najkorzystniejszą cenę....

Zerknij sobie do apteki internetowej Cefarm:
www.cefarm24.pl

Jest to duża apteka, która ma bardzo dobre promocje. Poza tym zamówienia są przez nich realizowane wprost błyskawicznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068336 przez bunia76
Ja zazwyczaj robię zakupy w aptece Słonecznej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068344 przez Quake
Nie mam ulubionej apteki, po prostu jak potrzebuje to idę do pierwszej lepszej, która jest najbliżej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068547 przez KarolineCZ
Dla mnie najlepszą apteką internetową jest https://www.apteka-leki.pl/ . Bardzo lubię robić u nich zakupy. Mają duży wybór produktów takich jak leki bez recepty, suplementy diety czy kosmetyki apteczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 tygodni temu - 5 lata 4 tygodni temu #1068557 przez Zara345
Ja też chodzę do pierwszej najbliższej, chyba że mam receptę na 10 różnych leków, wtedy wybieram się na spacer wzdłuż najbliższych aptek i porównuje ceny na danej recepcie, bo tu tańsze to, tam tamto i czasem są 20 lub 30 złotowe różnice. W kwestii produktów do "ułatwiania zachodzenia w ciąże " wypatrzyłam sobie naturalnaplodnosc.pl i tam się zaopatrzyłam w Cyclotest MyWay, także żel PreFert.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 tydzień temu #1068593 przez MarlenaOstrowska
Od roku kupuje na www.doz.pl , mają duży wybór, szybka dostała, ceny też są bardzo atrakcyjne i co ważne nie stoję w tych okropnych kolejkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068664 przez miśka90
leki bez recepty zamawiam na Gemini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068672 przez iwonka385
Ile trzeba czekać na dostawę? Czy jest dodatkowo płatna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 9 miesiąc temu #1069522 przez KarolineCZ
Obecnie wolę zamawiać na stronie doz.pl i odbierać zamówienie osobiście w aptece DOZ. Dzięki temu mogę również zamawiać leki na receptę. Co ważne, nie ma u nich żadnych problemów z realizacją e-recepty, wprowadzili ją jako jedni z pierwszych. Jestem bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070360 przez KarolineCZ
Bardzo dobrą ofertę na leki i suplementy ma także internetowa Apteka Galen. Zamówicie tam wszystko, czego potrzebujecie - i to bez wychodzenia z domu. Są to między innymi takie leki na potencję: www.aptekagalen.pl/maxon-active-25mg-8tbl .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070364 przez kalina27
Nie mam jakiejś ulubionej, kupuję w różnych. Takich, w których mają akurat to, co potrzebuję. Przykładowo ostatnio nabyłam ostropest plamisty kapsułki od www.herbaya.pl/produkty/herbaya-ostropest-plamisty tej marki. Co ważne, pomagają chronić wątrobę. Przy okazji wspomnę także, że pozytywnie wpływają na ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników. Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że owoc ostropestu plamistego jest zbierany ręcznie podczas jesieni. Tak w ogóle, miałyście już okazję słyszeć o tej roślinie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071743 przez KarolineCZ
Myślę, że całkiem dobrym wyborem dla Ciebie będzie apteka Nowa Farmacja. Z ich ofertą zapoznasz się tutaj: www.nowafarmacja.pl/vigantol . Uważam, że takie zakupy internetowe w aptece są bardzo wygodne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071755 przez Verona
Ja jak szukam apteki to korzystam z tej wyszukiwarki aptek. Ostatnio byłam z dzieciakami w Warszawie i tylko wpisałam Warszawa Apteka i pojawiła się długa lista aptek swiadczeniazdrowotne.pl/apteka/warszawa . Polecam gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl