BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu #808335 przez szósteczka
przepis na śledzia już jest na poczcie z przepisami.
Aleksia sama nie wiem robie zawsze jak wy może lepiej ciut mniej grzać a za to przykryć kocykiem, kiedys jak jechaliśmy w góry i długa jazda nas czekała to na ubranko domowe czyli body i śpiochy lub dresik jak kto ubiera nałożyłam tylko polarowy kombinezonik taki raczej jesienny i przykryłam kocem i było ok teraz mamy duże auto mąż mocno grzeje bo on ciepło lubny ale w dużym aucie to ciepło innaczej się rozkłada chyba bo mały jest w kombinezonie na dresiku i body i rajstopach i sie nie grzeje a go nie rozsuwam tylko czape i szalik mu ściągam, także ciężko mi doradzić ale chyba do małego auta gdzie szybko jest gorąco to lepiej jakiś lżejszy kombinezonik i na przejście przykrywac kocem my długo jak jeździlismy autem to nosiliśmy kombinezonik jesienny najwazniejsze zeby nie miał przy ciele mokrego bo wtedy to wogóle kiepawo ale jak nie ma to chyba nic mu nie bedzi.Staralam sie ale nie wiem czy cos pomogłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808341 przez aleksiaa88
Kurczę szkoda Zosi męczy się malutka.

Hania on ma jedną warstwę rozpięty i się zgrzał aż na czole rosa się pojawiła jakbym ubrała jeszcze kaftanik oj. Ja już głupia jestem w domu jest grubiej ubrany i ciągle ma zimne nóżki i rączki rzadko się zdarza, że ma ciepłe, a w aucie w moment się rozgrzewa a nawet przegrzewa zzzzz. Mam nadzieję, że 4 raz od jesieni nie będzie znów osmarkany tyle się wyryczy przy wyciąganiu smarkolin, że ja mam dość i on tym bardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808343 przez natali
Jestem Kochane wkonc z usmiechem na twarzy Eryk pomaszerowal dzis do szkoly i zostalam tylko z Ernim, az milo jak jestesmy sami nie zebym Eryka nie kochala ale szkola jest super na spozycie nadmiaru energi mojego synka. dziekujemy za zyczonka zdrowia.Juz z dziecmi lepiej.
Impreza udana Torcik tez byl smaczny zaraz zgram zdjecia i wstawie.
Eryczek skonczyl 3 latka

Tyle chcialam wam napisac juz juz nie pamietam co.

Maluszki cudasne az milo patrzec jak slicznie sie rozwijaja.

Kurcze 40 stopni oby to nic powaznego Zdrowka.

Co do prezentow to ja swoj juz dostalam moz wkoncu kupil mi ta suszarke sprawuje sie zajebi.... tylko prasowac nie nadazam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808344 przez szósteczka
sophie niech mala szybko zdrowieje przechodzilismy tez przez toteż o dziewczynek to makabra. Dziekujemy za info mężu sophie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808349 przez natali
Torcik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Maly solenizant
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


NO i uwiecznione na zdjeciu male perelki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808352 przez aleksiaa88
Dzięki szósteczka.

Za tydzień święta nie czuję. Mnie dopiero łapie 2 dni przed jak grzyby pachną gotowane.

Ja też robię sernik, sernik na święta to podstawa. Ja robię taki z brzoskwiniami w środku.
P.S. dajecie do sernika kilka łyżek kaszy mannej? Ja mam taki przepis i zawsze wychodzi taki pulchniutki sprężysty. A i do tego sernika idzie chyba 10 lub 12 jajek.

Śliczny torcik i jaki synuś zadowolony chyba był. O choinka już stoi
Ale ząbki widać pamiątka będzie


Muszę się napić gorącej czekolady- uzależniona ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808359 przez natali
Poprosze ten przepis na sernik z checia wyprobuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808364 przez violcia00
DZIEN DOBRY.

Haniu nie zapomniałam o Was :cheer: ,wczoraj miałam gosci,a potem nie miałam kompa.

Jejku Zosia wracaj do zdrowia,40 sstopni goraczki to juz piwazna spawa i dzieki mezu Sophnie za informacje.

Lenka ty tez chora.wracaj kochanie szybko do zdrówka :kiss:

Bartus sliczny jak zawsze,bedzie łamał serca dziewczyna :silly:

Aleksia ja do auta ubieram małemu body długi rekaw,spiochy,czapke,szalik,rekawiczki i oczywiscie kompinezon,moze jest mu ciepło ale nie jest spocony czy cos w tym rodaju,moze przekrec ogrzewanie bo rozbieranie go a pozniej ubieranie nie ma sensu.

Gochens gratuluje ze Alan tak ładnie przespał nocke :blink:

Srenka duzo zdrówka dla Ciebie :blink:

Natali torcik sliczny i z Eryczka przystojniaczek :silly: ,widze ze i wy choinke macie.

Szosteczka szopka ładna a i zdjecie dzieciaczków cudne :blush:

Co do ciast to ja miałam robic sernika ale chyba zrobie tego waszego shreka,wyglada ciekawie i jakies ciasto z kokosem,moze nawet rafaello,do tego sałatka jedna,dla naszej dwujki to nie ma co za bardzo szykowac,no ale tradycja,no i na wigilie to nie wiem ile dan zrobic,5 moze,napewno wystarczy,tylko nie wiem jeszcze jakie...u nas na Wigili tez nie je sie miesa ani zadnych sałatek,wogole u mnie to jest taki zwyczaj ze cały dzien sie posci,no sniadanie jakies lekkie zawsze jemy,ale czeka sie na wieczerze i wtedy sie objadamy :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808368 przez aleksiaa88
Natali chodzi Ci z brzoskwiniami?

Oskarek sobie leży on jest taki spokojny? Bo mój to 2 minuty i od razu dupa do góry i koniec siedzenia.

Mam ochotę dziś ugotować trochę manny na mleku takiej trochę gęstej, żeby łyżką jadł. Na razie dostawał taką gotową smakową.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808387 przez szósteczka
Natali.torcik przepiekny masz talent chlopaki sliczne.
Violcia twoje chlopaki też super choinka przepiekna jak dla mnie w sam raz choc ja też lubie jak dużo wszystkiego jest na choince.

My choinke ubierzemy dopiero w wigilie tez nie jemy miesa ale salatki roznego rodzaju owszem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808389 przez Hania84
Natali super torcik :) masz zdolności mamuśka :) Eryk przystojniak :) a Ernest ma cudne dwie perełki...i jak juz widoczne :) choinka juz ubrana i w tle widac , piekna :)

Violcia, no jesteś hehe...a już myślałam ze zapomniałaś o nas :silly: fajnych masz przystojniaków...a w tle czy ja dobrze widzę? macie taki jakby piec do wypieków? JAK TAK TO FAJNIE TO WYGLĄDA I SIĘ KOMPONUJE W KUCHNI :) i fajne płytki macie też tam ;) choinka też fajna...ja bym odjęła jeden łańcuch i dodała tochę bombek i było by całkiem super :blink: ale to tylko moje zdanie ;) Mamy te same śpiochy co Oskarek !! :lol: dostaliśmy od brata mojego A. :) ale Lenie już za małe są :silly: a rozmiar 74 niby :P
Nie moge się nigdy napatrzeć na buźkę Oskarka..taka głaciutka jak z obrazka :) I współczuje tych bóli...mnie tez coś z tyłu boli tylko nie moge rozpracować co...bo niby jak nerka ale nerki bolą bardziej...a to taki upierdliwy ból...musze albo stać, albo leżeć albo siedzieć oparta bo jak bez oparcia to boli maskarycznie B)
A co do wigilii to u nas jest tak samo...pościmy , a później na wieczerzy szamamy ;)

Lena po drzemce..urządza za mną wygibasy i kopie mnie po plecach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808393 przez natali
aleksia tak ten z brzoskwiniami

Oskarek slodziak juz ledwo sie miesci w tym lezaczku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808402 przez aleksiaa88
Rzucę na pocztę przepis.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808407 przez natali
wstawiam choinke w calej okazalosci

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no i mojego brzdaca ktory obudzil sie i nie odzywal

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808414 przez natali
wlasnie zauwazylam ze mam zle date i godz ustawiona w aparacie

dziewczyny kiedy mozna zaczac podawac szpinak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl