BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #261092 przez Martita
Ewel świetna pamiątka z takiego dzienniczka!Ja kupiłam coś podobnego, dzienniczek tylko po urodzeniu malucha, taki co się zapisuje ile waży, wkleja się pierwsze zdjęcia ze szpitala czy z kąpieli itp. i zamierzam nie pokazywać tego synowi/córce do dnia ślubu :) fajne to :)
A witaminki cenowo całkiem ok. Ja kupiłam te z Amwayu ale nie za 240zł tylko za 80zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #261115 przez ewel7
asiale26 myślę, że warto :) zakładając, że się lubi takie rzeczy bo to swego rodzaju pamiętnik, choć jest to też organizer, w którym można odnotowywać pewne informacje związane z ciążą. Ja jestem na zwolnieniu więc mam czas na pisanie, przy tym sprawia mi to radość :) także polecam!
Martita co do dzienniczka po urodzeniu maluszka to dostałam w prezencie z dzienniczkiem ciąży dzienniczek dnia maluszka, w którym bardziej będę mogła odnotowywać przebieg dnia dzidzi. O takim albumie też myślę by zakupić choć koleżanka zachęca mnie bym pobawiła się scrapbooking i zrobiła go sama, myślę nad tym... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261141 przez asiale26
Właśnie zamówiłam, będę później z rozrzewnieniem wspominać tamte ciążowe chwile :) Też jestem na zwolnieniu wiec będę pisać :laugh:

Mam pamiętnik który pisałam jak miałam 8 lat i do tej pory jak po niego sięgnę to płaczę ze śmiechu jak go czytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261187 przez akciak84
Dziewczyny, ja też się zastanawiałam nad dzienniczkiem ciąży...ale chyba sobie podaruję i wrzucę kaskę do świnki skarbonki na np. buciki dla malucha...ale założę sobie zeszyt za 1 zł. B) :laugh:

Jeśli chodzi o dziennik dziecka...po urodzeniu to mama mi założyła i wpisywała pierwsze słowa, odrysowywała stupkę, wpisywała pierwszych przyjaciół....zajebiste! Też kupię taką KNIGę musowo.

A co do detektora....Ewel7...też to przeżyłam tydzień temu! Lekarz na początku tak ustawił detektor tętna, że moje serce podeszło mi do gardła. Chwilę to trwało( taką zdaje się dłuuuugą- takie wrażenie). Też detektorom mówię NIET!

JAktam u was pukanie?? U mnie wczoraj spokojnie...jedno przepłynięcie, ale za to dziś nadrabiamy...puk, puk, puk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261211 przez ewel7
akciak84 wreszcie się odezwałaś, już miałam pisać gdzie się podziewasz :silly: ale mnie uprzedziłaś :)
ja właśnie uzupełniam dzienniczek :) i słucham muzyki, jednym słowem relaksik :)
dzidzia za to dziś spokojna i chyba śpiocha bo nie puka, w każdym razie nie czuję, a tak mi tęskno, już nawet zajadam czekoladę coby troszkę pobudzić ją do działania ;) (ktoś mi powiedział, że po czeko dziecko fika niezłe koziołki dlatego dobrze przed usg zjeść trochę), ale póki co cisza, może wieczorkiem ... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261213 przez asiale26
Ja zaliczam się do tej grupy przyszłych mam które niestety będą musiały poczekać na puk... puk... Mam łożysko ułożone z przodu i maluszek najprawdopodobniej puka właśnie w nie :( Szkoda, bo chce być skopana od środka i w końcu poczuć jak to jest buuuu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261369 przez ewel7
asiale26 jeszcze nie raz poczujesz pukanie, mnie tęskno jak malusi nie daje o sobie długo znać, teraz już jak wiem jakie to uczucie to brakuje mi jak tego nie ma. Fakt jest taki, że na zdecydowane i wyraźne ruchy trzeba jeszcze troszkę poczekać...
miłego wieczorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261396 przez akciak84
to prawda, bo to nie jest jeszcze KOPANIE. Tylko takie jakby ryba przepłynęła. Ja czuję to w różnej części brzucha....np. bardziej po lewej, bardziej po prawej.Czasami 3-4 puk pod rząd czasami tylko jedno i cisza...

bez wątpienia cosik tam we mnie siedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261456 przez ewel7
ja czuję to głównie w dolnej części brzucha :) i tak jak u Ciebie akciak84 czasem jedno puk i cisza, a czasem kilka razy pod rząd. Malusi daje się we znaki teraz wieczorkiem, po powrocie Tatusia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261550 przez Paula88
Witam wszystkie mamy "Forumowiczki" :)
ja również mam termin na maj 2012 - dokładnie na 19, więc widzę, że trafiłam pod odpowiedni adres:) z tego co widzę to już trochę czasu się tu wypowiadacie i radzicie sobie wzajemnie mam nadzieję że również wniosę swoje ewentualne rady i odczucia.
:cheer: aktualnie z tego co widzę poruszacie temat ruchów dziecka, ja tez niestety nie czuje ich zbyt wyraźnie, natomiast na usg które miałam kilka tygodni temu dzidzia brykała w najlepsze :) myślę ze to kwestia czasu i cierpliwości :)
chwilami myślę ze to dzidzia się porusza, jednak nie jestem pewna, czy to moje maleństwo, czy tylko mój organizm :D



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261632 przez ewel7
Witaj Paula zdecydowanie trafiłaś pod właściwy adres :) napisz nam coś o sobie, skąd jesteś? My właśnie zajadamy śniadanko, a w międzyczasie zabraliśmy się za sprzątanie, w perspektywie mamy samotny dzień i wieczór bo tatuś ma wyjście z pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261658 przez Martita
A my właśnie się ruszyliśmy z łóżka!ale lenie..:)i też idziemy coś zjeść..
Paula witam :)
dziewczyny zazdroszcze wam tego pukania, u mnie ciągle cicho ale aż taka gruba to nie jestem żeby tego nie czuć :)

Dziewuszki, jaki jest najlepszy termometr do mierzenia temperatury dzidziusiowi???Bo nie wiem jaki kupić..dzisiaj jadę po wózek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #261665 przez aga2+1
Witaj Paula:)
Martita fajne są termometry w smoczku - pod warunkiem, ze dzidzi będzie chciała ssać smoka:) Poza tym sprawdza się termometr do ucha - sprawdzony:) A jaki wózek wybraliście?
Ja zdecydowałam się na ten
allegro.pl/roan-marita-wersja-chromowana...tis-i1939980001.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261675 przez Martita
Aga dzięki, zaraz zerknę ile ten do ucha kosztuje, byle jakiej firmy czy jest jakaś lepsza?
Wózek wybraliśmy firmy bebetto aquarius tyle, że na ramie nie z tymi dużymi kołami retro ale z takimi mniejszymi z przodu obrotowymi. Można zaczepić na niego fotelik Maxi-Cosi. Cena spacerówki z gondolą 1400złi fotelik 400zł..dość drogo..albo bebetto solaris,podobny ale cena 1400zł już z fotelikiem Maxi-Cosi..dziś pojedziemy i w sklepie jeszcze raz się zastanowimy i już zamówimy..
To ten Aqarius:
allegro.pl/polski-wozek-aquarius-3w1-beb...bik-i1973257148.html

A to solaris:
allegro.pl/wozek-bebetto-solaris-2011-gr...nsk-i1998426472.html

Który wybrać :unsure: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #261684 przez aga2+1
Aquarius jest sliczny:) Jeżeli chodzi o termometr to ja miałam Brauna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl