BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #262129 przez ewel7
Paula ja też od lipca jestem mężatką :) a dokładnie od 9 :)
jeśli chodzi o wagę to u mnie też dopiero 2 kg na plusie :) ale ostatnio gin powiedziała mi, że taki przyrost jest ok :) boję się tylko, że później będzie wielkie buuum :silly: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262167 przez katiuszka
Aga ja też nie kupuje łóżeczka, dopiero jak maleństwo z kołyski wyrośnie:) Już dostałam od kuzynki ale muszę dokupić sobie do niej materacyk bo w tej jest taka zwykła gąbka.
A i też rozważam Kamieńskiego, więc może wybierzemy się tam razem po nowym roku? Chciałabym zobaczyć jak tam jest.
Paula kilka dni temu byłam w Gorzowie Wlk jak jechałam do
Ustronia, konkretnie w TESCO bo o kilku rzeczach oczywiście zapomniałam:)
Macie fajne tramwaje, takie zabytkowe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262240 przez aga2+1
katiuszka możemy podjechać na Kamieńskiego tylko nie wiem czy teraz można zobaczyć sale porodowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262306 przez misia88
Witajcie po małej przerwie.
Niestety, nadal jestem jeszcze chora. Od niedzieli miałam straszny kaszel i katar. Poszłam drugi raz do lekarza i dał mi antybiotyk: Amotax. Ponadto LacidoEnter (ochronny) i Tantum Verde do gardła. Do wczoraj nic się nie polepszało, ale na szczęście dzisiaj już w końcu lepiej.

Co do wagi, to ja przytyłam do tej pory ok. 3kg. Ruchów dzidzi jeszcze niestety nie czuję... :(

ewel Ja ten dzienniczek ciąży ostatnio wygrałam w konkursie. Już nie mogę się doczekać kiedy mi przyślą :D

Widziałam też, że wspominałyście o wózkach. My planujemy kupić X-landera XQ z fotelikiem Maxi Cosi, ale to dopiero ok. marca, podobnie z łóżeczkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262340 przez ewel7
misia Bidulko to się namęczysz z tym chorubskiem :( miejmy nadzieję, że do Świąt poczujesz się zdecydowanie lepiej, tego Ci życzę. Co do dzienniczka to bardzo fajny, już zaczęłam go uzupełniać i pisać w nim notki do dzidzi :) myślę, że będzie super pamiątka. To Ty szczęściara jesteś :) jak to zrobiłaś? ja zakupiłam go w listopadzie w cenie promocyjnej jeszcze przed nowym wydaniem i niestety musiałam czekać długo bo nie był dostępny, potem w ogóle o mnie zapomnieli także dostałam go w tym tygodniu dopiero z gratisem - dzienniczkiem dnia maluszka (w ramach rekompensaty) :)

Jeśli chodzi o ruchy to u mnie wczoraj cały dzień prawie nic, a w nocy dzidzia tak dała o sobie znać, że szok, jak nigdy dotąd...fikała co chwilę aż mężowi położyłam rękę na brzuszku i o dziwo przez chwilę poczuł malusiego :) niezapomniane przeżycie i ten błysk w oczach męża... lekarka kazała mi zapisać datę kiedy będę pewna i teraz to już na 100% :laugh:
miłego dnia wszystkim :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262373 przez akciak84
Misia88 trzymaj się z tym choróbskiem! Do świąt się "zagoi" :laugh:

ewel7 u mnie małe fika zazwyczaj rano jak wstaniemy i w ciągu dnia jak usiądę z czymś pod plecami na kręgosłupie. Wtedy często robi puk- jakby zmieniało pozycję. Wtedy z nim rozmawiam :) ale wczoraj np. miałam figle jak się kładłam spać. Położyłam się na boku i miałam delikatną " wiązankę". Ale w nocy to nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262450 przez misia88
ewel A był konkurs na fb od Brioko i ustrzeliłam ten dzienniczek. Dzisiaj przyszedł :D

Ja jeszcze nie czuję ruchów :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262477 przez misia88
Aaa i zdecydowaliśmy się na imiona w końcu, będzie Leo albo Lili, czyli Leon albo Liliana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262547 przez ewel7
misia Zazdroszczę Wam zdecydowania, my jeszcze myślimy i póki co lista długa... imiona bardzo fajne :)
co do konkursu to tak myślałam, że pewno fb ;) pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262869 przez Martita
Witam mamusie,
Misiażyczę szybkiego powrotu do zdrowia, a imiona świetne, gdyby były bliźniaki dwujajowe to Leo i Lili by fajnie razem brzmiały :)
A ja jestem w gorącej wodzie kąpana :) Kupiłam wózeczek :) Aga twój widziałam u mnie w Siedlcach, super jest też mi się podobał :) i Katiuszki też fajny ten EL NINO ale u nas na miejscu go nie ma..
Ewel strasznie Ci zazdroszczę tych ruchów, u mnie nadal cisza..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263079 przez marzenieeee
Martita a jaki kupiłaś ?


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263094 przez misia88
Marita Pochwal się zakupem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263156 przez Paula88
Już niedługo będziemy mogły poznać płeć dzieci, bo na moim ostatnim USG niestety ale nie było jeszcze widać, myślę że u reszty MAJÓWEK jest podobnie, ale na badaniu USG "połówkowym" coś już powinno się pokazać, chyba ze dzidzia odwróci się do nas pleckami:) My z mężem do tego czasu podobnie jak misia88 wybraliśmy 2 imiona Malwinka albo Miłoszek :)
Widzę, że zaczyna się szaleństwo zakupów... ale zakupy dla dzidziusia to czysta przyjemność tym bardziej, ze jest z czego wybierać :)



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263157 przez misia88
Paula Ładne imiona wybraliście. My na L, wy na M. :)

Spać nie mogę. W dzień się wyspałam i teraz mi się nie chce... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263305 przez Martita
Hej dziewuszki!
Oczywiście, że się pochwale ale muszę zaczekać aż wózeczek przyjdzie, bo musimy poczekać na zamówienie..a nie bardzo chcę się sugerować allegro, bo u nas pani w sklepie była o tyle fajna, że ramę mamy od innego modelu, gondolę od innego a koła od jeszcze innego modelu :lol: i tak o :) więc jak tylko będzie to zrobię i wstawię zdjęcie.
Paula u mnie właśnie tak było, na usg malec usiadł sobie na pępowinie i wszystko schował..więc teraz też czekamy do połówkowego
Misia ja ostatnio się wysypiam, ale niedawno też miałam taki okres, że nie mogłam w nocy spać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl