BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #272007 przez Martita
Aga zapomniałam dodać..fajowy dzidziol na Twoim zdjęciu!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272059 przez akciak84
misia

wiadomo że wszystkie pomiary są szacunkowe np. wiem, że synek ma 3 centymetrowe stopy i daje mi nimi po wnętrznościach, ale to tak mniej więcej dla uzmysłowienia rzędu wielkości:)

ewel

dobrze, że wróciłaś :laugh: zawsze dość aktywna na forum a tu cisza. Już się martwiłam.
Wiem, że czekanie jest trudne i łatwo mówić, że szybko zleci (wiem cosik o tym), ale dlaczego z dzidzią ma być źle, jeśli ją czujesz jako aktywną? Myślę, że jest w dobrym humorze.Mnie ruchy synka uspokajają...wiem, że żyje ;)

marzenieee

trzymaj się biedulko :) ale widzę, ze się z dzidzią trzymacie :) więc w Was wierzę. 2 miesiące szybko zleci. Każda z nas będzie spokojniejsza w 30 tygodniu myślę...

Dziewczyny z Wawy, po połówkowych się spotkamy?chyba co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272062 przez aga2+1
Martita dzięki:) Dzidziol z poniedziałku:)
akciak ja też powtarzam sobie oby do 30 tygodnia później już z górki:) Powoli trzeba gromadzić rzeczy do szpitala. Ostatnio połozna mi powiedziała, że na poczatku 7 miesiąca torba powinna być spakowana, bo nigdy nie wiadomo kiedy dzidzi zechce wyjść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272199 przez Martita
To prawda, moja siostra cioteczna właśnie urodziła w święta wcześniaczka..a co dokładnie powinno znaleźć się w takiej torbie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272218 przez Dotka
Martita co do ruchów to własnie mam podobnie już 21 a tu nic moze to co czuje czasem ale nie codziennie to jest to?? tez już wczesnej myślałam że to dzidziuś ale okazało sie że to jelita to co mnie pobolewa czasem to tak jak lekarz powiedział powiększająca sie macica ale cierpliwie czekam i rozmawiam z malutka może w końcu da znać o sobie :) a życzę tego tobe i sobie i wszystkim mamusia które czekają na to tak jak my :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272222 przez ewel7
akciak myślę, że z tym spotkaniem dobry pomysł :laugh: musimy powtórzyć i tym razem może nas będzie troszkę więcej z wawy :)
marzenie trzymaj się dzielnie, Twoje Maleństwo na pewno wynagrodzi wszystkie trudy, z którymi borykasz się w tym czasie ...
ja dziś nadrobiłam zaległości z prasowaniem i szczerze mówiąc powoli padam :silly:
jutro wieczorkiem ruszam na długi weekend w podróż objazdową po rodzince najpierw do rodziców, a później do siostry :laugh: także czas szybko minie do wyczekiwanego poniedziałku :)
buziaki i dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272238 przez katiuszka
Cześć dziewczynki, dobrze się czyta, że u Was wszystko w porządku:)
Marita nie martw się, lada dzień, lada tydzień poczujesz co trzeba. Ja też szału w brzuszku nie mam a to już trzecia ciąża. Tak może być, że poczujesz a później kilka dni cisza dopuki na dobre się nie rozhula:) Poza tym tak jak misia pisała do 24 tc na pewno poczujesz, cierpliwości:*
Paula ja też słyszałam dzisiaj serduszko, jeszcze niezbyt głośno bo położna mówi że mało tygodni ale mnie wydaje się że sprzęt słaby mają;)
Aga wchodziłam na Twój profil bo chciałam zobaczyć zdjęcie w powiększeniu ale coś nie idzie:(
Marzenie tak trzymać, póki co głowa do góry a pupa na sofie, odpoczywaj;)
Ja w państwowej przychodni usg połówkowe mam też w poniedziałek, ale zastanawiam się czy to nie za wcześnie? Może położna pomyliła się z tygodniami i dlatego tak mnie zapisała?
Dzisiaj dopiero zaczynam 20-ty tydzień, w poniedziałek będzie 19tc i 5d...
Kręgosłup tak mnie boli, że są chwile w których mam problem z poruszaniem się. Czuje się jak emerytka :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272380 przez Martita
Dociu z tymi ruchami to podobnie właśnie i u mnie..nie jest to na tyle mocne i częste żebym była pewna ale wierzę w słowa Katiuszki, że niebawem się rozhula :)

Katiuszka podobnie z moimi plecami tyle, że ja te męczarnie przeżywam od 3 miesiąca ciąży..
Widocznie u mnie bobas umiejscowił się na nerwie kręgosłupowym już od początku i tak mnie boli, że nie raz jak tylko posprzątam mieszkanie to muszę poleżeć bo nie mogę się schylić z bólu..a w nocy jak leżę na plecach to drętwieje mi lewa strona :)

dziewuszki a w którym tygodniu dzidzia się przekręca głową do dołu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272406 przez Paula88
Widzę, że niektóre z Was już zaczynają myśleć o pakowaniu torby do szpitala, mnie tak to przeraża, że wolę o tym nie myśleć :D Póki co zapisałam się do szkoły rodzenia. A Wy dziewczyny wybieracie się do szkoły rodzenia? Jeżeli któraś z Was jest z Gorzowa Wlkp to ja startuję w 21 lutego- tak zaczyna się "turnus" więc zapraszam, będzie nam raźniej :)
katiuszka tak jak mówisz, ze sprzętem bywa różnie... ale najważniejsze, że słyszałaś serduszko swojego maleństwa :)



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272441 przez dziewczyna84
Dzisiaj (5 stycznia- czwartek) o 13:00 na Canal + bedzie francuski dokument PIERWSZY KRZYK.
www.filmweb.pl/film/Pierwszy+krzyk-2007-406116
"Oto narodziny w skali całej planety pokazane na wielkim ekranie. Różnice pomiędzy wieloma krajami, społeczeństwami i kulturami podczas tego najpiękniejszego i najbardziej niezwykłego dnia"
Może być ciekawy....
Oglądamy? ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272512 przez akciak84
Martita

nasze dzidzie co chwilę się przekręcają. Np. mój synuś to wystawił pupkę i świecił jajkami z siusiakiem do góry i się nie przejmował, był w położeniu tzw. główkowym ( właśnie głową w dół ). To co lekarz najpierw stwierdził "na 100% chłopak". To szanownego mózgu trzeba było szukać. Lekarz powiedział, że spokojnie to nie oznacza porodu już teraz. O porodzie świadczy nie tylko główka w dół, tylko np. dojrzałość łożyska i jakieś tam inne rzeczy...itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272595 przez aga2+1
Moja mała też jest obrócona głową w dół, ale gin powiedział, że jeszcze z 10 razy będzie zmieniała ułożenie:) Dzidzia jest jeszcze mała więc swobodnie fika koziołki:) Powiem szczerze, że jak na razie to wolała bym, żeby została głową w dół, bo nie kopie po pęcherzu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272669 przez asiale26
Ja wam polecam film "Życie przed życiem" na onet.vod
vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272730 przez Poziomka
My byliśmy na badaniu we wtorek. Nasz Maluszek waży już 400 g. Pani doktor powiedziała, że jak na mnie to dużo ( mam 160cm i przed ciążą ważyłam 45 kg) :D Teraz mam już niecałe 50 kg :D Nasz synuś odwrócony był do nas tyłem i kopał mnie nóżkami jak ginekolog jeździł mi głowicą od usg po brzuszku :D A też kopie dużu w ciągu dnia i wieczorem kiedy się już położę, cudowne uczucie. No i jeszcze po czymś słodkim :P A czuje go już od 16 tygodnia. Pozdrawiamy Mamusie :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272765 przez Poziomka
Pochwalcie się brzuszkami :D
To My w 19 tygodniu :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl