BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 4 miesiąc temu #270592 przez ajłona
a u mnie 93 cm ;) przytyłam od początku ciąży jakieś 5/6 kg ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270601 przez aga2+1
Dziewczyny ja już po badaniu połówkowym. Tosia jest Tosią , zdrowiutka jak koń (tak powiedział lekarz:)) Wszystko jest idealnie termin na 18 maja:) Następna wizyta 31 stycznia i niestety muszę zrobić badanie na poziom cukru czyli trzeba wypić glukozę na czczo fuj:( Ale pocieszam się tym, że wszystkie musimy to przejść dla naszych dzidziusiów:) Wracając do domu weszłam do CALZEDONI i kupiłam mojej niuni sliczne rajtuzki z misiem na pupci:)
Postaram się zaraz wstawić zdjęcie małej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270606 przez ajłona
super Agusia!!!! gratuluję!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270666 przez KAMI
Aga: gratulacje !!!
U nas wszelkie przepowiednie, prognozy i pobożne życzenia spełniły się - dzidziuś to Synuś :laugh: najpiękniejszy prezent noworoczny nam sprawił, długaj ponoć ale nie dziwi mnie to (po mamusi 183 cm i tatusiu 195 cm), wszystko na miejscu i prawidłowo rozwinięte.
Co do brzuszka to u mnie 104 cm a po świętach +3,5 kg od wagi przed ciążą.
Dzisiaj dowiedziałam się, że wzrósł VAT na ubranka - a ja jeszcze nic nie mam - muszę koniecznie zajrzeć na forumową listę z wyprawką i zacząć szaleć.
Dziewczyny jak macie fajne linki dawajcie - łóżeczka są śliczne - mój faworyt to 140-70 z późniejszą funkcją tapczanika.

Zdrówka życzę w Nowym Roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270676 przez aga2+1
Martita foteliki Cybex rzeczywiscie są podobne do Maxi Cosi i sa produkowane dla Mamas&Papas czyli PegPerego. Cena rewelacyjna praktycznie o połowę tańsze.
KAMI gratuluję synusia:) Chłopcy są super takie mamin cycki lubią się przytulać i są zapatrzeni w mamusię:) Dziewczynki niestety w wieku 4 lat stają się córusiami tatusia i świata nie widzą poza tatą:( U mnie tak było:)
Dobrze , ze nasze dzieciaczki są zdrowe , bo przecież to najważniejsze:)
KAMI taki wózek wybrałam:http://allegro.pl/roan-marita-elegance-wersja-chromowana-kolory-2011-i2019388336.html
łóżeczko też chcę to większe 70x140 allegro.pl/lozeczko-tapczanik-140x70cm-teddy-i1972546209.html
znalazłam fajne zestawy dla maluszków allegro.pl/tommee-tippee-zestaw-pielegna...wos-i1994852895.html
super butelkę:http://allegro.pl/tippee-butelka-150-ml-0-bpa-antykolkowa-nowosc-i1995404965.html
i śliczny leżaczek, który ratuje mamusię w chwilach zmęczenia allegro.pl/chicco-lezaczek-dreams-wibrac...owe-i1986563799.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270718 przez akciak84
Już jutro na 15.00 idziemy zobaczyć Miluszka tym razem w 3D/4D :laugh:
Jutro może się dowiemy czy córcia czy synuś.

Ja przytyłam od początku ciąży już 4,5kg-5 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #270724 przez akciak84
aga

gratulki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #270745 przez aga2+1
Dzięki dziewczyny:)
Ja przytyłam 7 kg niestety:(
akciakdaj znać jaki robaczek w Tobie siedzi hihi żeński czy męski:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270969 przez Dotka
Aga ja też gratuluje :)
co do wagi to nie wiem ile ważę jak pójde do lekarza to sie okaże :P ale myśle że z 7kg jest już więcej.

Czujecie już swoje maluszki w brzuniach ??
Ja nie wiem czy czuje czasem mam tak że mnie tak zaboli coś przez chwilkę ale to lekarz mi mówił że to może być macica która się powiększa :(
Chciałabym już poczuć jakiś ruch hmm...

Jak wy czujecie już ?? I jakie to uczucie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270997 przez aga2+1
Dotka ja już czuję ruchy od 16 tygodnia (ale to moja 3 ciąża). Na początku jest takie bulgotanie i przelewanie, a potem pukanie:) Teraz już wyraźnie czuję ruchy małej szczególnie jak skacze mi po pęcherzu:) Ruchy powinnaś poczuć do 24 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271027 przez asiale26
Ja czuje ruchy od 20tc. Mały kopie jak najęty, zwłaszcza jak zjem coś słodkiego albo kiedy odpoczywam na boku. Wczoraj to aż mi brzuch cały chodził, będzie miał chłopak temperament ;) Co do odczuć to tak jak by ktoś pukał od środka, na pewno będziesz wiedziała kiedy to nastąpi, po prostu "puk-puk", w różnych miejscach w brzuchu. Jak się pogłaszcze brzuch to też się uaktywnia. Zauważyłam też że przestaje kopać kiedy podciągnę bluzkę do góry żeby popatrzeć sobie jak się brzuchol rusza, widocznie lubi kiedy jest ciemniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271052 przez dziewczyna84
A jak często czujecie ruchy? Raz dziennie, kilka razy dziennie? Mi się wydaje że czuję zawsze późno w nocy jak lężę. jak mnie kopie. i to jeszcze bardzo rzadko, nie codziennie. Jak często wy czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271061 przez Paula88
Ja czuję ruchy dzidzi po jedzeniu, zwłaszcza słodyczy, albo jak siedzę niewygodnie, ze naciskam na brzuch ( który mam już dość spory...). Na początku było mi ciężko odróżnić, czy to są ruchy dziecka, czy moje odgłosy z brzucha ( bo czuję je od ok 2 tygodni)ale teraz już wiem kiedy to dzidziuś :) Mój mąż też nauczył się je rozpoznawać, przykłada ucho do brzuszka i słyszy jak dzidzia "pływa" przynajmniej tak mówi :)
aga2+1 fajną butelkę znalazłaś, powiedz czy ktoś z Twoich znajomych albo Ty już jej używaliście, bo nazwa firmy jakoś nie jest mi znana.
Gratuluję wszystkim szczęściarą, które już wiedzą jakiej płci jest ich mały lokator w brzuszku, ja muszę poczekać do 12 stycznia ... wtedy zobaczymy czy to Malwinka, czy Miłoszek
:):)



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271073 przez asiale26
Ja czuje codziennie też po jedzeniu i kiedy zalegnę w końcu przed telewizorem w takiej pozycji pół-leżącej z wyciągniętymi nogami przed tv. Puka też jak leżę na lewym boku, jak kładę się spać, oczywiście też jak kucnę wtedy małemu pewnie nie wygodnie i domaga się więcej miejsca w brzuchu :D Robiłam ostatnio test z latarką przystawianą do brzucha. Jak poświeciłam w brzuch to mały chyba się wpatrywał w światełko bo przestawał na moment pukać a jak przestawałam świecić to znowu zaczynał i to tak parę razy. Nie chciałam mu za długo dawać po oczkach tym światłem więc często się tak nie bawimy, bo nie wiem czy mu się taka forma zabawy podoba. Czy któraś już próbowała takich zabaw? A mówicie albo śpiewacie coś do waszych brzuszków? Mi jakoś tak głupio, przemawiać do brzuszka. Ap ropo mój ma 90cm i zaczyna mi już wystawać powoli pępek :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #271191 przez aga2+1
Butelki nie testowałam, ale czytałam, że jest bardzo dobra lepsza od AVENT. Co do ruchów to młoda baluje praktycznie cały czas. Uspakaja się jak jest duży hałas np. jak suszę włosy:) W nocy raczej śpi, bo nawet jak się przebudzę to nie czuję ruchów. Dopiero rano po śniadaniu daje o sobie znać i tak do wieczora:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl