BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #285244 przez Martita
Katiuszka heh, na to nie ma reguły..mój pies wabi się Norbert (w skrócie Norek) :) hihi. Po prostu nie przejmuj się innymi i nazwij ją Sonia :) to bardzo ładne imię..

Bardzo Wam wszystkim dziękuję :)

Majorka uważam, że wcale nie przesadziłaś, ja podobnie,mam już prawie wszystko za wyjątkiem kosmetyków i pieluch podusi i kołderki..no i brakuje mi jeszcze przewijaczka i wanienki..a tak wszystko jest..Ty widzę jak i ja..w gorącej wodzie kąpana :)

MartiO super pomysł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285245 przez Martita
Katiuszka zmienił mi się termin..na 27maja..i mam tak jak Ty, 21 tydzień i 5 dni,ale już nie będę zmieniała suwaczka..kto wie, może urodzimy w czerwcu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285246 przez ewel7
Martita piękny Niuniuś :) :laugh: to mamy kolejnego chłopaka w gronie :)

mój Mąż ostatnio zwraca się do naszego synka Bartuś, podałam taką propozycję i choć jednoznacznie nie podjęliśmy decyzji, to nie wiem czy nie zostanie Bartosz :D zobaczymy ;)

ja dziś dla siebie poszłam na pazurki ;) :silly: Wyjeżdżamy na weekend do rodziców męża, imieniny teścia. Szczerze mówiąc też myślałam o upominkach z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale szczerze mówiąc sama nie wiem czy to dobry pomysł (w przypadku moich Teściów), oni chyba dopiero oswajają się z myślą tej nowej roli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285253 przez MartiO
nasi rodzice się cieszą ;) moja mama szaleje z zakupami dla młodego... teściowa jeszcze się boi, że za wcześnie ale też się cieszą... boję się tylko czy z tymi prezentami nie za wcześnie :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285274 przez KAMI
aga2+1 napisał:

Kami jakie leki bierzesz na nadcisnienie? Ja też miałam ciśnienie powyżej 140:( Chodzę do kardiologa miałam założony holter ciśnieniowy na 24h (cisnienie skakało jak oszalałe + kołatanie serca). Teraz biorę ISOPTIN 2 razy dziennie+ POTAS i wszystko wróciło do normy:)

brałam dopegyt, teraz mi zmienili na betalec ale jak przeczytałam że w czasie ciąży nie powinien być zażywany to nie wykupiłam i poradzę się gina w poniedziałek

Katiuszka nie przejmuj się - Sonia to ładne imię i nie znam psa o tym imieniu za to w pracy mam wilczura Zochę :laugh:

Martita śliczny synuś

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285275 przez beadka7
Ja też myślałam o jakimś skromnym symbolicznym upominku, ale mąż średnio do tego podchodzi.. być może dlatego, że jego rodzice nie żyją a z mojej strony jest tylko przyszła Babcia :( Myślę, że z tego względu sobie odpuścimy.

Martita super zdjęcie, gratulacje :) ja pod koniec stycznia idę na badanie 3d także jak będę miała fotkę, to też się pochwalę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285276 przez marzenieeee
MartiO ja w rtm roku nie będę obchodzić święta dziadków tzn dziadków Olci :)


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285280 przez beadka7
A co do ludzkich imion dawanych zwierzętom, to niestety ja tez tak mam, że mi się kojarzą.. bardzo podoba mi się imię Łukasz, ale za to znajoma ma psa, który wabi się Łuki i to od razu mi się odechciewa.. niestety na to nic nie poradzimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285424 przez aga2+1
Martita super zdjęcie:) Twój synuś jest śliczny:)
katiuszka mam kolezankę Sonię bardzo fajna dziewczyna:) Nie przejmuj się Sonia to bardzo ładne imię:) Ja miałam kota Mariana, a koleżanka ma kota Stefana hehe:)
beadka mój syn ma na imię Łukasz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285454 przez JustynaNL
Witam wszystkie Mamusie majowe :)

Od dłuższego czasu śledzę wątek, ale dopiero teraz z powodu większej ilości wolnego czasu (mniej godzin pracy) postanowiłam do Was dołączyć. Termin mam na 22 maja (z tym, że to już koniec 22 tygodnia, stąd brak suwaczka ponieważ nie da się go ustawić pod moją ciążę), już dwa tygodnie po usg połówkowym (na którym wyszło, że będzie dziewczynka, ale bez 100% pewności ze strony lekarza (bo tylko przez chwilę było widać i to dzidzia była mała) więc co do płci to okaże się podczas porodu). Poza tym małe zdrowe, wszystko na miejscu, waga odpowiednia może z wyjątkiem wzrostu bo to raczej po mamie :)
P.S. Ciążę mam prowadzoną za granicą (dokładnie w Holandii) jak również i poród planuje w jednym z tutejszych szpitali więc jak to wszystko przejdę to z chęcią podzielę się opinią co do tutejszej opieki na ciężarną i noworodkiem w odpowiednim dziale na forum :)

Pozdrawiam Justyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285480 przez beadka7
Aga2+1 ja nie miałąm nic złego na myśli, uważam, że każdemu z nas kojarzy się z imieniem jakaś osoba czy jak w moim przypadku zwierzę, ale tak jak pisałam- bardzo podoba mi się to imię. Ja sama miałam być chłopcem i mieć na imię Łukasz, tak samo jak moja starsza siostra :P a co do czego jak urodził się młodszy brat to rodzice nazwali go Bartosz :) hihihi..

Ale jakby nie było, wybór imienia według mnie to trudna sprawa, trzeba się poważnie zastanowić, żeby też dzieciaczka nie skrzywdzić. Niby wszystkie imiona są piękne i te staropolskie i te bardziej nowoczesne, ale osobiści nie dałabym dziecku na imię np Alfons, albo Adolf :)

Chciałam jeszcze się Was spytać o jedną kwestię.. od paru dni zdarza mi się raz dziennie wymiotować... nie wiem czy to normalne.. bo wiem, że na początku ciąży, jak występują mdłości to sie może zdarzyć, ale obecnie nie mam mdłości, tylko nagle czuję, że będę wymiotować. Co o tym sądzicie, może któraś z Was również tak ma ?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285483 przez aga2+1
beadka wiem, ze nie miałaś nic złego na myśli:) Moja jedna sąsiadka ma psa Maxa , a druga ma syna Maxa :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285494 przez Paula88
Moim zdaniem, rodzice powinni wybrać imię dla swojego dziecka, takie jak im się podoba.
Moja teściowa np twierdzi, że krzywdzimy dziecko imieniem, które wybraliśmy - Nikodem, a nam bardzo podoba się to imię i dlatego zostanie Nikoś :)



Nothing's gonna change my love for you :*
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32211

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285496 przez Majorka
A my z mężem znaleźliśmy piękne starosłowiańskie imiona, dla dziewczynki Rzepicha, a dla chłopca Rzeżuch :silly: Prawdziwie polskie a zarazem oryginalne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285502 przez MartiO
Majorka przepraszam nie chcę urazić ale chyba bym się na takie jednak nie zdecydowała... :silly: jak dla mnie mimo, że staropolskie to jednak trochę za oryginalne :silly:

JustynaNL witaj :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl