BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #290798 przez lulka84
hej jestem tu nowa, czytam Was od początku kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży ale dopiero teraz zdecydowałam się na większą aktywność.Mam nadzieję że mnie przyjmiecie i będę Wam się mogła wygadać i poradzić w razie wątpliowości. od razu uprzedzam że ze mnie upierdliwy przypadek bo jestem straszną panikarą i z każdą pierdołą najchętniej dzwoniłabym do mojej gin. wogóle na czas ciąży najlepiej jakby u mnie zamieszkała :laugh: szkoda że tak się nie da.A co do konkretów jestem z Łodzi mam 28 lat termin na 29 kwiecień płeć to narazie zagadka bo fasolka na usg odwraca się pupą i nie chce współpracować:) imiona wybrane Jagódka lub Dorian. wogóle to moja druga ciąża- pierwsza zakończona 09.06.2011 w 8 tyg :( mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290801 przez lulka84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #290830 przez katiuszka
Lulka, Paaula i Iwcia witajcie i czujcie się jak u siebie:) Gratuluje brzuszków:*
Ja przez kilka dni nie miałam internetu, jakas większa awaria:/ No już jestem w każdym bądz razie i wszystko u mnie dobrze. Malutka wiercipiętka nie daje mi o sobie zapomnieć i jestem dzięki temu bardzo zadowolona:)
Aga nie chciałoby Ci sie w przyszłym tygodniu podjechać ze mną na Kamieńskiego? Chciałabym zobaczyć ten szpital. Zapytać o znieczulenie i porodówkę.
Ja ruchy dość późno zaczęłam czuć bo jak na trzecią ciąże to 19 tydzień a regularnie choć bardzo delikatnie na początku, to od nowego roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290861 przez Brzuszek
Witam nową mamusię!

Kobietki pewnie panikuję, ale wolę się zapytać, może coś słyszałyście na ten temat.
Otóż na wewnętrznej stronie uda zrobiła mi się duża zaczerwieniona plama, ale to miejsce nie jest spuchnięte, czy gorące i nie swędzi, po prostu sobie jest.
Jakieś pomysły, rady?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290877 przez akciak84
witam nowe mamusie:)

Brzuszek

jak nie swędzi to chyba nie jest uczulenie, ale dziwne.

Mój synek w nocy skakał i nie dawał zasnąć. Potem bolał mnie kręgosłup. W ogóle z 4 razy jak nigdy wstawałam z pełnym pęcherzem i całą noc chciało mi się pić. Poza tym mam jakieś ciągnięcie, lekkie kłucie w dole brzucha po prawej stronie. Tak jakby jakiś mięsień nadwyrężony:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290879 przez beadka7
Brzuszek ja też mam takie coś, na początku było czerwone, potem się "wchłonęło", ale zostało lekkie brązowawe przebarwienie i pod palcem wyczuwalna lekka grudka. To może być powiększony węzeł chłonny, bo rozumiem, że to wyskoczyło w okolicy pachwiny ? Ogółem jestem kosmetologiem i niestety u mnie zaczęło się to pojawiać jak na studiach miałam robiony drenaż limfatyczny. To może być jakiś zastój, zator płynu limfatycznego w tkankach. Nic groźnego. Możesz dla pewności zapytać swojego ginekologa.

serdecznie witam nowe mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290900 przez Brzuszek
beadka7 no właśnie zrobiło mi się "to" nad kolanem i pod palcem nie czuję nic.

akciak84 prawdopodobnie to wina macicy, która się rozciąga, ale jakby bolało bardziej to skontaktuj się z lekarzem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290915 przez beadka7
Brzuszek w takim razie ciężko mi powiedzieć co to może być. w każdym razie obserwuj tą zmianę i gdyby coś się z nią działo, np jakby zaczęła rosnąc to najlepiej iść z tym do dermatologa.

Oczywście nie ma co lekceważyć zmian jakie zachodzą na naszym ciele, możesz też przy okazji spytać gino czy to może mieć związek z ciążą.

Ale też nie ma co się martwić na zapas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #290987 przez ewel7
witam wszystkie nowe Brzuszki :)

ja też trzy razy wstawałam w nocy siusiu, coraz częściej się budzę. Dobrze, że później nie mam większych problemów by zasnąć i spać dalej;)

u nas dziś ładne słonko świeci od razu inna energia do życia :) Synek wczoraj szalał w brzuszku, tak mocno kopał, że aż Mąż się dziwił :) dziś już też dawał o sobie znać choć i tak wieczorkiem intensywniejsze są te ruchy. W każdym razie dobrze, że daje o sobie znać :) od razu jestem spokojniejsza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290995 przez ajłona
pozdrawiam Mamuśki i witam nowe ;)
dziewczynki co myślicie o wiaderkach do kąpieli dla maluszków ;) www.urwis.pl/sklep/z4852_tummy-tub-wiade...pieli-niemowlat.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291027 przez Brzuszek
ajłona napisał:

pozdrawiam Mamuśki i witam nowe ;)
dziewczynki co myślicie o wiaderkach do kąpieli dla maluszków ;) www.urwis.pl/sklep/z4852_tummy-tub-wiade...pieli-niemowlat.html


Ja jakoś nie jestem przekonana do tego wynalazku. To wiaderko raczej służy do moczenia i kąpieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291048 przez aga2+1
Hej Dziewczyny:)
Mnie złapało okropne przeziębienie. Mam masakryczny katar i nie mogę oddychać. Macie jakieś sprawdzone metody na odetkanie nosa? Wczoraj robiłam inhalacje ale to pomagało dosłownie na pół godziny, a potem jeszcze bardziej miałam zawalony nochal:( Zaczynam martwić się o młodą czy aby dostateczna ilość tlenu dostaje się do niej:(
katiuszka w przyszłym tygodniu nie dam rady:( Ale za 2 tygodnie możemy podjechać. Ja i tak muszę spotkać się z położną to może nas oprowadzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291089 przez ajłona
- myślę, że warto poczytać i zobaczyć zanim podejmie się decyzję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291118 przez ruzyczka18
Albo morze być zwykłe zapalenie skóry reakcja na jakiś alergen ja mam tak od dawna a tobie mogło wyjść podczas ciąży właśnie czasami to po prostu reakcja na coś nowego nie martw się niepotrzebnie tylko na najbliższej wizycie powiedz lekarzowi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #291125 przez ruzyczka18
Na przeziębienia lekarze nie radzą w ciąży inhalacji raczej i ciężko jest z katarem- możesz się wspomagać Marimarem ew.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl