BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #330195 przez KAMI
ale późno.... ale mieliśmy małe spotkanko towarzyskie i tak zeszło :)
Młody waży 2100 w 32 tc :) Lekarz stwierdził, że jakby miał po wadze i rozmiarze główki orzec o wieku to stwierdziłby 35 tc. Cóż oboje z mężem malutcy nie jesteśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330225 przez katiuszka
Misia co do tego całkowicie się z Tobą zgadzam, słodycze i herbata to zgaga gwarantowana. Ale też tłuste potrawy a ja uwielbiam np. chlebus ze smalczykiem i ogóreczkiem:( Śpie juz na siedząco ale staram się ograniczać takie potrawy.
Aga dziękuję za informacje o szpitalu, jestem juz w 100 procentach przekonana, że tam będę rodzic. Niedawno rozmawiałam z położną z borowskiej i powiedziała, żebym nie szła tam z ręką na sercu.
Kami imponująca waga:) Moja ważyła w czwartek 1500 ale ponoć to też tydzień do przodu jak na mój termin z OM.
Ja dziś na działeczkę z mamusią moja jadę, ma byc 20 stopni u nas:)
Buziolki i miłego dzionka:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #330228 przez misia88
KAMI No to ładnie waży :) Ciekawe jak duże będą nasze dzieci przy porodzie. :) My wczoraj też spotkaliśmy się ze znajomymi i tak się śmiałam, że cały brzuch mi skakał :P

katiuszka Jak mocno Cię zgaga męczy to można wziąć Rennie :)

Pokażę Wam moje ostatnie zdjęcie brzuszka (31tc) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330324 przez akciak84
no te słodycze to niestety są zgagonapędzacze. Ale ja nie mogę bez czekolady np. tak mi wchodzi, że jak nie zjem dziennie to padnę. Poza tym na skurcze łydek gino przepisał aż 2 gramy dziennie magnezu i też zalecił np czekoladę ale czarną albo najlepiej kakao naturalne z mlekiem dosłodzić do smaku! Takich lekarzy to ja lubię :silly:
pierniczę będę piła syrop na zgagę ale z czekolady nie zrezygnuję!Np. wczoraj w nocy nie miałam zgagi i nawet nie piłam syropu. Zależy od dnia.Jakoś przeżyjemy.

KAMI

ale kolos...jak tak dalej pójdzie to ponad 4,5 kilo będzie :silly: Kup ciuchy koniecznie na od 62 cm....hi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330326 przez akciak84
misia88
niezły brzusio, ale nie taki ogromny...zdrowy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #330334 przez KAMI
akciak ha ha ha w ubranka to mam tylko parę 62 resztę 68 kupuję ale nie ma się co dziwić jak ja mam 184 cm a mąż 195cm. Mam tylko nadzieję, że pójdzie tez w nas i nie będzie grubciuś :)
Boję się cholernie bo główka ma obwód 30 cm - jak ja go wypcham ? chyba jednak będę za cesarką optować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330335 przez KAMI
misia zgrabniutki brzusio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330358 przez Ingrid29
misia śliczny brzusio:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330361 przez aga2+1
Dziewczyny czy Wasze dzidzie śpią w nocy czy raczej szaleją? Ostatnio zauważyłam, że moja niunia w nocy śpi , a w dzień dość często się wierci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330366 przez beadka7
U mnie różnie, zwykle jak już zasnę to jest spokój. Raczej jest tak, że jak ja jestem aktywna to on śpi, a jak ja raczej nic nie robie to wtedy mały harcuje. W nocy jedynie jak wstaję do wc to czuję, że mały też się budzi i potem się dłuugo układa :) w sumie nie ma reguły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330474 przez martynka790
misia cudowny brzuszek ;)

moja mała chyba też śpi w nocy... chociaż mój mąż dzisiaj mówił, że nad ranem kopała go po plecach jak ja się do niego brzuszkiem zbliżyłam a ja nic nie czułam- więc w nocy też tak może być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330477 przez KAMI
beadka7 napisał:

U mnie różnie, zwykle jak już zasnę to jest spokój. Raczej jest tak, że jak ja jestem aktywna to on śpi, a jak ja raczej nic nie robie to wtedy mały harcuje. W nocy jedynie jak wstaję do wc to czuję, że mały też się budzi i potem się dłuugo układa :) w sumie nie ma reguły.


ja mam bardzo podobnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330484 przez ajłona
Kami damy radę ;) mój Maluszek w niepełnym 32 tygodniu obwód główki 31 cm ;) pozdro dla reszty załogi!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330516 przez labelo
U naszej Malutkiej obwód główki w 33 tygodniu 30 cm:), za to "brzuszkiem" nadrabia:P



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #330612 przez Martita
Akciak mi też się raz koszmar śnił..że teściowa zrobiła mi usg i maluszek miał paluszki u rączek posklejane..głupoty. Mąż na mnie nakrzyczał, że następnym razem mam mu nawet nie opowiadać takich rzeczy.. :)
Misia cudowny brzuszek, jesteś bardzo szczuplutka :)
Aga mnie jeszcze mały nigdy nie zbudził w nocy z powodu silnego kopania, raczej bardziej aktywny jest w dzień, teraz nawet jak idę lub coś robię to kopie..choć nie raz jak wstanę na siku w nocy i położę się znów to czuję go też..u mnie chyba nie ma stałych pór do kopania,robi to kiedy mu się podoba..a najbardziej to po kawie (bo piję jedną dziennie..może nie powinnam..?)

Byłam wczoraj u lekarza, mój synuś na 29 tydz i 4 dzień waży 1500 i nie wiem czy to dużo czy normalnie..chyba normalnie..a stopę ma 4-centymetrową :)..i doktor zrobił nam zdjęcie samych jajuszek,hihi :)..pokażę kiedyś jego żonie jakie były małe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl