BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #342669 przez HappyMummy
Wszystkim Mamusiom życzę Wesołych, Zdrowych Świąt Wielkanocnych ostatnich świąt przed tym długo oczekiwanym wydarzeniem jakim będzie przyjście na świat naszych pociech!!!

Misia- beadka7 ma rację łóżeczko prezentuje się cudownie, ale jeszcze lepiej będzie wyglądać z Twoim skarbem :) Czekamy na zdjęcie :)

dziewczyna84- dzięki za info o tej aptece; ja miewam skurcze dotąd miałam 3 razy w nocy i 1 raz w dzień ból przypomina mi bardzo mocne pieczenie okolicy podbrzusza rzeczywiście trochę jak porażenie prądem. Miewam też ból podobny do bólu miesiączkowego ale nie miałam okazji zapytać lekarza czy położnej czy tak właśnie wyglądają skurcze przepowiadające.
Żadna z moich znajomych nie była w stanie opisać do czego porównać skurcze na poród więc pewnie na własnej skórze będę musiała się przekonać.

U mnie trwają ostatnie przygotowania przed jutrzejszym przyjazdem rodzinki, jajeczka poświęcone :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342676 przez akciak84
U nas też oczywiście jajca poświęcone. Ale w te święta się ich porobiło :laugh:

Życzenia zdrówka dla mamuś i maluszków na Święta i nie tylko :)

Mnie na szczęście jeszcze nic nie boli, ale twardnienia brzucha są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342678 przez Dotka
Mamuśki

Ja też Wam życze wesolych jajeczek smacznej kiebaski :silly: zdrówka lekkiego polania wodą i wesołego alleluja oczywiście spokojnych świąt i wielkiego smaka na te wszystkie potrawy a dziewczyną z cukrzycą wytrwania i mało pokus kulinarnych :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #342680 przez beadka7
a to mój 33 tygodniowy synek :)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342686 przez MartiO
Dziewczyny o "paklankach" mówiła mi koleżanka (mama 2 latki), że fajna sprawa i się sprawdzają... mam zakupione coś co jest do nich podobne i ona też się na nie przerzuciła swojego czasu bo sprawują się podobnie a taniej wychodzą... coś takiego allegro.pl/pachnace-woreczki-na-zuzyte-p...tuk-i2191193820.html


beadka7 fajny Synuś ;)

dziewczyna84 znam tą stronkę... 2-3 tygodnie temu mąż dostał namiary od koleżanki i to on a nie ja ma założoną kartę :silly:

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! Powodzenia w tych najbliższych tygodniach i oby wszystko szło zgodnie z planami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342691 przez misia88
Cieszę się, że podoba Wam się łóżeczko i pościel. Nie chciałam różowej, dlatego wybraliśmy takie pastelowe kolory :) Ale macie rację, najpiękniejsze będzie, gdy będzie w nim nasza zdrowa królewna :D

Ja dzisiaj padnięta, cały dzień na nogach. Zrobiliśmy z mężem trochę swojej wędliny w piekarniku, flaczki, schab w galarecie i sałatki, bo w 2 dzień Świąt idziemy do męża wujka. Teraz się piecze sernik, mam zamiar jeszcze zrobić Shreka :P No i ogarnąć kuchnię... Padam. Dobrze, że mąż mi pomógł.

Kochane, życzymy Wam wszystkim, waszym mężom, partnerom, no i nienarodzonym jeszcze dzidziusiom (tym narodzonym też) przede wszystkim zdrowych, wesołych, spędzonych w gronie bliskich Świąt Wielkanocnych! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342692 przez ajłona
Wesołych Świąt Kobietki dla Was i Maluszków ukochanych!!!! Znów mam problem z wchodzeniem na forum :( Beadka Brzusio piękny :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #342736 przez ewel7
Kochane z okazji Świąt Wielkanocnych przesy£am Wam i brzuszkom i Waszym najbliższym życzonka dużo zdròwka, uśmiechòw i ri radości tysiące na ten czas... nadziei i wiary, że to Nowe Życie w nas przyniesie pozytywne zmiany na lepsze. Buziaczki
Ps. mòj ma£y zajączek nie jest taki grzeczny jak ten ze zdj bo grasuje od 5 i nie daje spać ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342744 przez Martita
Misia i Beadka proszę nie wstawiać Waszych zdjęć, bo jesteście za chude i nabawiam się kompleksów :) (żartuję oczywiście) ale naprawdę, to chyba po 5kg przytyłyście..no ja już mam 15 na plusie!!Masakra..do końca pewnie będzie z 18..czyli prawie 20..Misia łóżeczko przecudne!

Dziewczyny to o czym piszecie to już miewam od dłuższego czasu..3 tygodnie temu na wizycie już lekarz wpisał mi położenie dziecka główkowe i powiedział, że raczej się przekręcać nie będzie..a skurcze łapią mnie już każdego dnia..dziś w nocy myślałam, że oszaleję..nie mogłam się przekręcić na drugi bok..Nie wiem, czy tak właśnie ma być? Tak więc spodziewam się wszystkiego :)

A te woreczki to ja kupię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342746 przez dziewczyna84
Martita
położna powiedziała mi że własnie tak ma być. Niektóre kobiety mają skurcze tylko przed samym porodem, a niektóre (jak my) dużo wcześniej. Nasz organizm przygotwuje się naturalnie do tego wydarzenia i to bardzo dobry znak. Dopóki nie są regularne (co 5 minut :) ) nie masz się czym przejmować.
Nie wiem jaki prowadzisz tryb życia. Ja jeszcze pracuję, dużo spaceruję + obowiązki w domu. Pytam, bo zastanawiam się od czego zależy, że niektore kobiety nie mają na dzień przed porodem (powiedzmy) zadnywch objawów, a u niechtórych organizm przygotowuje się do tego tak "demonstracyjnie" :)
Mimo, ze są bolesne mnie cieszą :) Liczę, że sam poród będzie dla mnie lżejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342748 przez marzenieeee
Heh ja też liczę że będzie lżejszy ... ja mam spore skurcze już od ponad tygodnia ... z czego jak wiesz leżę... więc tu nie ma reguły


mama 3 aniołków 08.09 5tc, 03.10 9tc, 15.05.11 Lenka 21tc [*],

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342754 przez dziewczyna84
No faktycznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342762 przez akciak84
Martita
masz bolesne skurcze w nocy jak się nie możesz przewrócić?

bo ja mam takie też raczej wieczorami i w nocy i też się nie mogę przewrócić z boku na bok:( ale mnie nie boli tylko jest takie strasznie nieprzyjemne. Trochę się tym martwię ale jak niektóre z was piszą musi tak być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342763 przez akciak84
AA i jak tam Wam BRZUSZKOM Święta mijają? U mnie tyle pokus ciasto takie i śmakie. Nie mogę się przez cały dzień powstrzymać od podjadania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #342767 przez dziewczyna84
Ja ciągle podjadam ;))

a skurcze łapią mnie w dzień. Zawsze gdy idę. Na ulicy, na zakupach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl