BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #410199 przez dziewczyna84
labelo
ja też podaje bebilon, i po dodaniu mleka w sumie to tylko piana wychodzi do 140, i może dlatego tak mi się wydawało że za dużo mu daje. Dobrze się po tym czuje, nie pluje nim.
Wodę wstawiam w podgrzewać odpowiednio wcześniej, zawsze mam cieplutką i potem gdy potrzeba dodaję mleko. Tak jest chyba najszybciej i najwygodniej, jeżeli chodzi o jedzenie w domu mm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410202 przez akciak84
Martita
nie przestawiałam go jakoś specjalnie. Jak skończył 2,5 miesiąca co 3 h. ryczał o mleko 150 ml (ale przypomnę że było gorąco i nie chciał nic tylko mleko). No to się przeraziłam że za dużo i za często. NA opakowaniu jest że 150 ml po 3 miechu, ale 5 posiłków. Zaczęłam go przetrzymywać do 4 h. i wtedy miał głoda na maksa i mógł se wypijać 160ml z 5 łyżek. Cieszyłam sie że trochę więcej wody. Oczywiście z cyca wypijał w 4 posiłkach jakieś 130-140 ml.Ale nie codziennie jeszcze je w 5 posiłkach, zdarza się że zje 90 ml. a potem 120 a potem 150.Ale przetrzymanie 4h. nam pomogło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410213 przez beadka7
Ja też jeśli się da to przetrzymuję małego, bo wtedy wiem, że więcej zje i się naje, a jak je jak nie jest aż tak głodny to zawsze z butli coś zostaje, albo sobe cycka tylko ciumcia zamiast jeść.

Martita mój też czasem tak ma że leży ładnie guga, a tu nagle minka w podkowę i płacze, ale tak prawdziwie płcze, że mu łzy lecą jak grochy i to nie jest jakiś krzyk tylko właśnie taki prawdziwy płacz. Nie wiem też co to, ale wtedy zawsze biorę go i przytulam, bo mi go tak szkoda, alb chociaż go głaszczę po twrazy, zlapię za rączkę. Bo możliwe, że dziecko się czegoś przestraszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410242 przez aga2+1
Hej Dziewczynki:) my znowu po wyprawie na motorkach bez małej:) Od soboty do wczoraj nad morzem:) Byliśmy w Ustce - ten szum morza, mewy i rybka rewelacja:) Mała została z babcią więc krzywda jej się nie działa, a ja odpoczęłam. Na razie koniec wypadów, aż do stycznia, ale to już na narty się wybieramy.
Co do jedzenia to Tosia je co 2 godziny po 100 ml i teraz waży 6 kg i ma 61 cm. Ja podaję bebilon - kupki w normie, kolek brak (podaję 2 razy dziennie espumisan po 10 kropli). Młoda nie wytrzymała by 3-4 godzin bez jedzenia niestety. Pediatra powiedziała, że mam jej dawać tak jak ona chce. Czasami zdarza się, że prześpi karmienie, ale najczęściej budzi się na jedzonko z zegarkiem w ręku hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410275 przez karolina238
Aguś a jak Tosia przesypia noce? często się budzi na jedzonko??? bo ja Julkę przetrzymuje do trzech godzin i ledwo co wytrzymuje, chyba że jestesmy na spacerze i mocno zaśnie to wtedy nie je nawet cztery ale to już ledwo co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410285 przez Martita
Każde dzieci widocznie jedzą indywidualnie. U mnie mały jadł bardzo ładnie, co 3 godzinki od 110-130 i śpi do 5-6 rano. A teraz od tygodnia coś mu się posrało i nie chce jeść. Nie upomina się już co 3 godz. i jak mu daję jeść to zawsze zostawi ale nie 30ml tylko np połowe. Może powinnam zacząć przetrzymywać go do 4 godzin i zacznie jeść wszystko?Sama już nie wiem. Raz zjada wszystko a raz połowę.
Aga zazdroszczę wypoczynku, my w tym roku chyba nigdzie nie wyruszymy.
Beadka tak to właśnie taki prawdziwy płacz ale dlaczego?Też go tulę, ale nawet na rękach ciężko go uspokoić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410287 przez Martita
Akciak, Beadka a jak wasze maluchy nie upomną się nawet co 4 godz to dajecie na siłę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410294 przez akciak84
Martita
rzadko jest taka sytuacja, ale próbuję mu podać butlę, ale nie na siłę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410314 przez aga2+1
karolina mała idzie spać ok. 19.30-20.00 po butli 120 ml i śpi do 3-4 potem zje i śpi do 6-7 znowu jedzonko i spimy do 9:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410416 przez dziewczyna84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410425 przez Martita

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410428 przez beadka7
to tak na dobranoc :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410482 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410495 przez dziewczyna84
BEadka - haha, przesmieszne. czysta prawda :)
Akaciak- jak on slicznie mówi na brzuszku. moj na brzuchu jeszcze nie ma podzielnosci uwagi i skupia sie na byciu wyprostowanym ;) i zazwyczaj nic wtedy nie mówi. super filmik.
ale te nasze dzieci będą miały pamiątek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410557 przez beadka7
Martita raczej mi się nie zdarzyło, żeby po tych 4 godzinach nie był głodny :) ale napewno spróbowałabym mu dać gdyby nie wołał, ale właśnie nic na siłę.

Dziewczyna a Ty spać nie możesz?? hihi

akciak świetny filmik, mały jak się giba i kołysze na tym brzuszku. Ja też bym musiała zacząć filmiki kręcić co by właśnie jakaś pamiątka była :)

Dziewczyny jakich pieluch uzywacie- 2 czy 3 ?? bo małemu zakłądam 2, ale mam wrażenie że są za małe i chyba teraz jak mi się paczka skończy kupię trójki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl