BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #410785 przez KAMI
aostra a co jest nie tak z tymi pomarańczowymi pampersami? pytam bo je rozważałam ale nie wypróbowałam jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410787 przez ewel7
hej Kochane :D czytam i ciągle zbieram się by napisać :)

U nas dobrze, wczoraj byliśmy z Miśkiem na sesji, pozował ładnie i współpracował z panią fotograf aż w szoku byłam ;) w sobotę mammy chrzciny, jutro pediatra i kolejne szczepienia. Mam nadzieję, że Miśko będzie dzielny, a ja razem z nim :) Dziś Synuś kończy 3 miesiące :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410788 przez dziewczyna84
Kami - taki urodzinowy prezent :)
jeżeli chodzi o baby dream, raz Maciuś miał jakąś rzadszą kupkę i miałam wrażenie ze on w tym pływał, że nic się nie wchłonęło. Ale na normalną i siuski jest w porządku, więc może przy nich zostanę. spróbuję też tych z biedronki tak jak piszecie.

O tych pomarańczowych pampersa czytałam w necie, i chyba nie znalazłam nikogo zadowolonego. Są o wiele tańsze niż zwykłe pampersy, i chyba coś za coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410795 przez MoNiaaa
jesli moge cos wtracic z doswiadczenia to biedronkowe sa lepsze niz pomaranczowe pampersy.na poczatku moze jest niewielka roznica miedzy oryginalnymi ale idzie sie przyzwyczaic i sa naprawde bardzo chlonne

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410805 przez Ingrid29
ja używam huggiesów 2 (teraz przechodzę na 3 )w dzień, a na noc happy (są lepsze w nocy więcej chłonną, są większe i mały ostatnio przespał w nich od 20 30 do 6 00 rano bez pobudki).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410811 przez beadka7
Dziewczyna nie wiem jak to robisz w takim razie, ale ja ledwo chodzę śpiąc ok 8 godzin (z przerwami) :P

My narazie używamy pampersów, ale są rzeczywiście drogie. Pewnie jak przejdę na wychowawczy będę musiała zmienić na tańsze.

My byliśmy u laryngologa przed chwilką (ubłagałam lekarza, żeby nas dzisiaj przyjął) i on stwierdził, że to nie zapalenie ucha, ale (tak jak któraś wcześniej pisała) od ulewania zrobiło się w uchu jakieś cholerstwo. Ogółem jest zdrowy, lekarz wyczyścił mu uszko, ale żeby zapobiec jakiemuś zapaleniu etc. to dostaliśmy kropelki do ucha z antybiotykiem na 4 dni. I oczywiście stówka za 15 minut wizyty..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410840 przez aostra
wg mnie te pomarańczowe pampersy są mniej chłonne, zrobi trochę siusiu i już trzeba wymieniać, robi się taka gąbka duża, wiem ze w każdym pampersie tak się robi, ale w tych, to aż przecieka... Są jakby bardziej papierowe o tych zielonych pampersów. Na początku używałam też tych białych pampersów premium i faktycznie są chłonne najlepiej ze wszystkich, bo aż jak zrobił kupę to kupka cała wchłonięta a ta siatka w nich przyklejała się do pupy i była kapkę czerwona... Teraz używam tych Baby dream z rosmanna i uważam, ze są najlepsze. W sklepie polecały mi je ekspedientki, podobno najmniej uczulają i mamy je chwalą.

Beadka7, Dziewczyna Kurcze zazdroszczę wam, ja śpię zaledwie 5h na dobę, jak sciągnę mleko o północy to o 5 nad ranem się budzę (sama bez budzika nawet) z kalafiorami zamiast z piersiami, i muszę sciągąć zas, a maluszek mój śpi od ok.22 do 6-7 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410848 przez labelo
dziewczyny, jak wy to robicie, ze wasze Maluszki tak długo śpią w nocy? szok!!
ja Wiktorie karmie ok 21, zaśnie ok 22/23 i pobudka ok 2/3 zawsze!
już sobie myślę,ze może po porostu nie najada się moim mlekiem:(, może mm bardziej by ja nasyciło na noc:(





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410854 przez dziewczyna84
iabelo ale ja mam tak samo jak ty.
4h w nocy spi najdluzej, albo tylko po 2h. nawet po mm.
stwierdzilam z drugiej strony, ze az takiego chudego mleka nie moge miec bo tluscioch z niego. a na wodzie by nie przytyl ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410855 przez akciak84
my próbowalismy, huggies, dada, happy nigdy pampersów drogie i obcierają! Ogólnie wszystko kupuje co w promocji...np w supermarkecie happy 82 sztuki za 35 zł plus chusteczki aloe vera:) Rozmanowe właśnie muszę spróbować.

labelo
bo twoja na cycu ustalila taki tryb ze co 3h, ale spróbuj ją przetrzymac najpierw 3,5 h potem 4. Ja mojego tak na spacerze w wózku daje rade przetrzymac np dziś nie jadl 4h a jak zaczal jesc po tym czasie to 150 ml świsnął

ewel
no pozazdrościłam ci tej sesji i też zrobimy :) cudne!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410857 przez labelo
dziewczyna, wlasnie, moja tez ladnie przybiera, czyli niby wszystko ok z mlekiem moim,jejku, moze wyrosnie z tych nocnych pobudek:P:P:P




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410859 przez labelo
akciak, Moja potrafi potrzymac, nieraz na spacerze nawet 4,5 h wytrzyma, tylko o te noce chodzi, moze musi sie przytulic do mamy i tyle:P:P:P.

P.s, dzis w ciucholandzie znalazlam taki spiworek, co masz do wozka za 15 zl:P,hehe






Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410887 przez beadka7
Krzyś w nocy śpi dosyć ładnie, bo jak ok 20 go nakarmię to do 2 pośpi, potem do 4-5, no i potem różnie, bo zwykle rano go kupa męczy i wtedy od ok 6-7 nie śpimy i ok 8-9 odlot :)

A ja jutro idę na "piwo" (czyt. soczek :) ) z kumpelami z pracy :) a mąż zostaje z małym :) może później śmigniemy na imprezę ?? nie wiem czy wytrzymam, ale zobaczymy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410896 przez Brzuszek
Basia na początku w nocy też się budziła co 3 godziny, a w pewnym momencie sama się przestawiła i śpi spokojnie 5 - 6 godzin, raz się nawet zdarzyło 8 :) i oczywiście po jedzonku dalej zasypia, choć nie zawsze od razu.
Na spacerze spokojnie wytrzymuje 4.
A w niedzielę na zakupach miała 5,5 godzinną przerwę w jedzeniu.
Na spanie nie mogę narzekać.
Mała ostatnio pokochała brzuszek, leżąc na nim się uspokaja i nawet zaczęła tak zasypiać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410897 przez dziewczyna84
beadka życzę więc miłej zabawy :)

A co do pieluch- własnie przetestowałam DADA i widzę znaczną przewagę nad baby dream.
Gdy w beaby dream zrobił siusiu od razu to czułam i nie bylam pewna czy cos wiecej. A w DADA zrobił kupkę i nic nie poczułam jak niuchałam nawet! Różnica w cenie- 2gr na sztuce ;)
zostanę więc przy DADA z biedronki. zobaczę tyko jeszcze jak pupka będzie wyglądała po nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl