BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #408360 przez labelo
oj, dziewczyny, co z tymi chlopami sie dzieje, to czasem zal za serce sciska::P:P
wszystko pokazywac palcem:P.

Nasza Mala tez nie lubi na brzuszku lezec,u mamy tak,ale samej nie-od razu na plecki sie przekreca:P

my dzis do rodzinki jedziemy,az za Lublin na weekend, a w pon i wt w Warszawie bedze z Mala, na starych smieciach:P. hihi.

misia, wprowadzasz marchewke i jabluszko-po skonczonym 4 mies?mi pediatra powiedziala,ze po skonczonym 5 mies mozna przy karmieniu piersia... hmmm, co lekarz to inna opinia.Ja ze wzgledu na powrot do pracy, we wrzesniu chce zaczac, najpierw od jednego karmienia w dzien, wprowadzac mleko modyfikow, kurcze, jak tu wszystko ze soba pogodzic??:(




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408424 przez dziewczyna84
Iabelo u nas unormowało się troszeczkę z tym jedzeniem i Macius jest praktycznie tylko na cycu, raz na 2-3 dni teraz mu podaje modyfikowane. Ale napisałam do BEBILONu, bo takie mleko podaje, jaki jest prawdziwy termin daty waznosci od momentu otwarcia opakowania (na opakowaniu jest ze 4 tygodnie). GDy unormowalo nam sie jedzenie, stwierdzilam ze nie wykorzystam tego w 4 tygodnie, podajac mu raz na jakis czas - gdy mnie nie ma a poda mąż itd.
Odpisali mi, ze ... niestety.... 4 tygodnie. (mialam nadzieje, ze specjalnie zawyzają ze względu na marketing). I po tym czasie nie nalezy podawac juz dziecku tego opakowania. Dlatego będę raz dziennie mu dawała butlę modyfikowanego to wykorzysta ją do konca sierpnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408430 przez dziewczyna84
a swoje wtedy odciagnę. troche sie juz młody przyzwyczaił do butelki (nie zaepeszajac), a jak pisalam wczesniej nie bylo lekko. moj mu czasem w butelce podaje wiec wamtedy widze ile zjada.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408440 przez Ingrid29
Tak podnoszę głowę u mamy na brzuszku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408441 przez Ingrid29
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408444 przez Ingrid29
niunio na brzuszku leży do 15 minut, a potem ryk. Woli leżeć na mnie i wtedy kręci głową we wszystkie strony i ogląda świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408614 przez misia88
Ja nie wiem co z tymi chłopami. Oni wogóle chyba nie mają świadomości co czuje młoda matka i żona...
Na szczęście u nas od poniedziałku bajka. Ciągle razem z mężem, pomaga mi, spacery... :) 17 sierpnia jedziemy nad morze :D już nie mogę się doczekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #408622 przez aostra
Misia fajnie, ze się udało Wam :) Mi przez ten durny zastrzyk (depo-provere) hormony walą, nieraz między a mną a lubym jest jak w niebie, a nieraz to tak odpier****m, że uciekać przede mną, normalnie wszystko mnie denerwuje i dodatkowo te krwawienia, już drugi tydzień ;/ Na szczęście Mój jest wyrozumiały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408747 przez misia88
Ja biorę Cerazette. Miałam już jedno 3-dniowe plamienie. Biorę tylko jedno opakowanie, bo potem i tak mąż jedzie. Zobaczymy co będzie po odstawieniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408758 przez aostra
cezarette to to samo co depo-provera,te same hormony żeńskie, męskich hormonów w nich nie ma bo inaczej by laktacja zanikła, dlatego cezarette i depo-provera są dla mam karmiących piersią,w zastrzyku jest większa dawka, starcza 3 miechy, tabletki trzeba brać dziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408865 przez Poziomka
Witajcie Mamusie !
Dawno nie pisałam, ale czytam Was regularnie, jednak nie zawsze mam czas, żeby coś napisać. U nas wszystko dobrze :) Widziałam, że coś ostatnio rozmawiałyście o wprowadzaniu nowych mniamniuśnych smakołyków dla dzidziusiów :D Ja tez o tym myśle. Myślicie, że mogę po 4 miesiącu wprowadzić zamiast jednego mleczka kleik ryżowy na mleku modyfikowanym, a za dwa tygodnie około słoiczek ? Zapytam o te pediatre tez, ale chciałabym znać wasze zdanie :D
A jeżeli chodzi o miesiączki, to słyszałam kiedyś, że po porodzie są mniej bolesne, cóż...u mnie chyba nie są i nareszcie się jakoś unormowały (oby). Mam już 3 po porodzie i jest już normalna, pierwsze dwie były długggie i długo sie rozkręcały, narazie mam dłuższe cykle niż przed porodem, wcześniej miałam 26 dni, a teraz 28 i 29.
Pozdrowionka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408975 przez akciak84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #408979 przez akciak84
ingrid
śliczniusi brat bliźniak, też lubi brzuszek

dziewczyny słuchajcie. Dziś załapałam zdziwa, ponieważ odciągnęłam mleko jak zawsze i Miluś był głodny i mu jak zawsze zaczęłm podawać a on pluł smokiem i się denerwował bardzo. Smoka łapał dobrze ale przy połknięciu mleka w ryk. I co się okazało, że skubanemu chyba nie smakowało bo jak mąż poleciał szybko po modyfikowane to ciągnął do oporu. Bez kitu smakosz jeden. Czy aż tak mleko smak zmienia jak się jednego kwaśnego żelka zje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409030 przez Ingrid29
Akciak dzięki i super rozmowa.Twój Arturek super przystojniaczek jest. Ja też gdzieś wrzucę jak nasz Arturek gaworzy, tylko nie wiem kiedy.

Myślę,że od jednego żelka to na pewno się smak nie zmienił, może coś innego zjadłaś wcześniej i on poczuł smak. Albo po po-prostu miał taki humor.

No i dziś ważyłam Arturka oczywiście na wadze łazienkowej i 5800g., czyli w 2 tygodnie 0,5kg przybrał. Mam nadzieję, że jak za tydzień we wtorek będę szła do pediatry na szczepienie, to się nie będzie znów tak czepiała jak ostatnio o wagę :angry:

Akciak pamiętam, że pisałaś, że nasz brat bliźniak waży 5,400g, czyli my grubsi jesteśmy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #409049 przez Brzuszek
Niech te kolki się już skończą, bo zwariuję!
Nie mogę patrzeć jak moje dziecko cierpi.
Wykończę się psychicznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl