BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 5 miesiąc temu #40245 przez sylka
To masz tak jak ja :) cóż będzie trzeba się przestawić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40252 przez violi27
Emme-już niedługo przyjdzie czas i na ciebie ciesz się brzuszkiem puki możesz :) ja jak by nie cesarka to też bym pewnie była po terminie,bo żadnych objaw nie miałam a lekarze mi kazali czekać w szpitalu,gdybym ich nie ponaglała to bym pewnie urodziła później.
kasia-Hania jak się urodziła ważyła 3.600 i nie wiem jak było później bo nie pytałam, teraz staram się kontrolować jej wagę bo widzę jak mała rośnie w oczach,czasami jest tak opuchnięta ale to pewnie przez te leki, niepokoi mnie to a najbardziej obawiam się tej kuracji sterydami.


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40255 przez sylka
Violi widać że Hania ma chęć do życia i walczy nabiera sił, wszystko będzie dobrze leki zapewne pomogą i podbudują jej stan na tyle że możliwy będzie zabieg. Za jakiś czas wróci z wami do domku i będzie najszczęśliwszym dzieciaczkiem pod słońcem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40266 przez sunaja21
kakasia- moj mały tez mi sutki pozarl na pocztaku bol jak cholera przy karmieniu ale teraz juz jest lepiej chyba dostal wprawy:P narazie starcza mu piers i tez karmie na zmiane raz prawa raz lewa a jak czuje natlok pokarmu to troche odciagam!daje mu glukoze 1 dziennie na zoltaczke i na siuski bo prawie nie siusial!tobie kazalo koperkowa bo dokarmiasz sztucznie i zeby kolek nie mial michas!a jak kapiel????


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40268 przez bombel779
Emme napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiadomo kiedy się zacznie, a ja lubię mieć wszystko zorganizowane

Ojj też lubię być ze wszystkim i na wszystko przygotowana.Jestem wtedy spokojniejszym człowieczkiem :) No ale niestety są rzeczy,które muszą Nas chociaż trochę zaskoczyć :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40349 przez kakasia20
:)))))))) ja daje raz dziennie michalkowi witamine d3 na kosci zwmocnienie bo karmie piersia i butelka dokarmiam herbatka... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: nio bol byl straszny z tych sutkow goraczke zlapalam i mleko musialam wylewac... ale juz jest ok ssie raz lapczywie raz spokojnie to zalezy od jego humorku i nastawienia na sssanie... ale ogolnie widze ze jednak woli smoczek i butelke niz piers:P :lol: a co do kompieli to maly sie smieje przy pluskaniu heee polubil wode ostatnio 7 min siedzial w niej a jak bo wyjjelam to plakal hee...

violi27 to hania przybrala dosc fajnie.... moj misio tez jak sobie poje dobrze to ma papelki policzki wypchane heee a na 2 dzien juz nic nie ma... ale szczerze powiem michalek pije 120ml mleka bebilon pepti 1 i sie domaga piersi na 20 minut i zasypia lub herbatki 60ml... ale to zalezy.... od glodu i tego ile przespi teraz juz spi od 13 wiec 4h idzie....a spi 6-7h i potem je i je sobie daje zdj michalka ze wczoraj z kompieli

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40378 przez alaq
Fajniutki ten Michałek kakasia :) Widać, że lubi się kąpać.
Mojemu Jasiowi już kikutek odpadł :)
pozdrawiam gorąco :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40400 przez Emme
Byłam na ktg i usłyszałam "idziemy rodzic", miałam skurcze i to nawet bolesne. Nie wiem czy to przez to, że się zdenerwowałam, czy już czas. Narazie mi przeszło, lekko boli mnie brzuch, ale da się wytrzymac. Póki co nie wybieram się do szpitala, bo pewnie i tak mnie odeślą. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Gin powiedział, że już czas na mnie i pewnie na weekend urodzę, a ja przecież nie jestem gotowa! Ja jeszcze jednak nie chcę rodzic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40419 przez sylka
To super Emme :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40443 przez bombel779
Emme napisał:

a ja przecież nie jestem gotowa! Ja jeszcze jednak nie chcę rodzic ;)

Hahaha widzę,że humorek dopisuje :)
A jak mężuś?? :) Nie stresuje się,że to już..za chwilę..lada moment..? :) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40497 przez raczek10
DZIEWCZYNY FAJNIUTKIE TE WASZE MALUSZKI :kiss: :kiss: :kiss:

EMME TO JUŻ MOŻE NA PORODÓWCE . A I FREDECZKA SIĘ NIE ODZYWA PEWNIE I ONA SIĘ CIESZY MALUSZKIEM :D

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40510 przez Emme
A gdzie tam na porodówce. Oglądałam jakiś film do pierwszej w nocy i tak mnie wciągnął, że dopiero jak się skończył zorientowałam się, że mi przeszło :D
Ja Wam mówię, że to przez to zbite lusterko :)

Sz niby się nie denerwuje, trzyma fason, ale na niczym nie mógł się skupić. Jak to powiedział- co ma być to będzie, nie da się do tego odpowiednio przygotować. Cieszę się, że będzie ze mną przy pierwszej fazie porodu.

Dziś moja siostra, która będzie chrzestną ma urodziny, więc może zrobię jej prezent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40568 przez bombel779
Emme napisał:

Cieszę się, że będzie ze mną przy pierwszej fazie porodu.

A później wychodzi ?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40576 przez Emme
Tak, już przy samej akcji go nie będzie. Przynajmniej takie jest założenie, on nie chce, a i ja też nie wiem czy bym chciała. Ale jak się wszystko potoczy to czas pokaże. Być może będzie chciał jednak zostać, często tak się zdarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40578 przez _aga86_
Pewnie zostanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl