BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 5 miesiąc temu #247070 przez ilona
No generalnie wszystko zabrudził,ale spodni już nie mamy czystych i chodzi w za małych dresach po domu :laugh:

Uciekam do później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247263 przez SISUNIA88
CZeść dziewczynki :)

Wiktor ale się zmieniłeś...u Nas też trzeba ściąć włosy ale jakoś mi szkoda :silly:

Mam problem z tym moim małym skarbem bo nie chce w ogóle jeść mięsa ani szynki..jedynie parówkę czasem zje(ryb też nie chce)... martwię się,że może to wpłynąć na jego zdrowie... dawniej wcinał wszystko a teraz nie :( jak to jest u Was?? dzieciaczki jedzą chętnie mięso??

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247340 przez mariosponge
Mój też nie chce. Już mu się rozdwajają i łamią paznokcie i nie wiem czy to brak wapnia czy żelaza. Chociaż może być to i to. :/ co raz gorzej z moim Andrzejem :/

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247346 przez paulina2209
Monika z chęcią to nie je nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247461 przez Asiersa
Ilonko :lol: :lol: :lol:

A mój Tomasz je wszystko i to z chęcią :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247834 przez carolin1
Moja na obiad o 14 zjada cały duży słoiczek 250 ml, ale nadal bardzo mało pije może z 30 ml na dzień :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247861 przez SISUNIA88
Filip właśnie nie je już słoiczków ani "papek" w których łatwo było coś przemycić i dlatego mam problem...martwie się,że odbije się to na jego zdrowiu...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247870 przez carolin1
może to chwilowe np. spowodowane ząbkowaniem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247890 przez ilona
Marusia ale ze mnie głąb!!!U Wiktora tez zauważyłam wczoraj że mu się rozdwajają paznokcie, ale jakoś nie pomyślałam o niedoborze witamin. :ohmy:

W poniedziałek na pobranie krwi zasuwamy.
On w ogóle nie chce mięsa.

dziewczyny a co do spodni to nie dało się inaczej napisać co z nimi zrobił. :laugh:
ma 1.5 i ładuje w gacie! Ale jak widzi nocnik to dostaje jakiejś głupawki.
Raz mu się zdarzyło zrobić na sedes ale to chyba był jeszcze w jakimś amoku i sam nie wiedział co robi, chyba wcześnie rano musiało być. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247894 przez carolin1
Kochane jak jest pobierana krew waszym dzieciom do morfologii wystarczy z palca. Bo u nas jak robiliśmy na uczulenie na mleko krowie to było potrzeba dosyć dużo tej krwi a że nie było nigdzie widocznej żyłki to pobranie było z głowy a ja musiałam trzymać Likę. Masakra jakaś ale to było jak ona miała 2,5 a teraz znów musimy iść i normalnie az się boję :( :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247909 przez ilona
Wiktor miał dwa razy i za każdym razem z żyły.
Pierwszy raz to miał 7 czy 8 tygodni to nawet nie pisnął, drugi raz właśnie na nietolerancje laktozy 5-6 miesięcy nie było źle, chwile płakał. A teraz to wiem, że będzie Sajgon. pewnie będziemy płakać razem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248012 przez ilona
Dzień dobry :)

No wczoraj chwaliłam pogodę, ze słonko i nawet 8 stopni było, a dis jakby Alaska :laugh:
Spaliśmy dziś do 6, a położyłam się po 2 :dry:
Uciekam do pracy na kilka godzin
Buziaczki i milego dnia zycze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248049 przez mariosponge
Carolin, mówisz, że robiliście badania na uczulenie na mleko krowie? A mi już trójka lekarzy powiedziała, że takiemu małemu dziecku się nie robi już badań(?!)WTF?!
To zamiast tego, żeby po ludzku zrobić badania, to stosują metody eliminacji z jedzenia wszystkiego dobrego i powoli penie będę mogła zaczynać jeść jajka, pić herbatki i t.p.
Dopiero tydzień jestem na tej diecie,a już mi się śnią jajka i mięta i mleko i ser :)
Strasznie dużo rzeczy nie mogę jeść, bo prawie we wszystkim jest albo mleko, albo jajka.

Andrzej nadal nic nie je, nawet śniadania. Mija już tydzień.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248148 przez carolin1
Marusia, nam zaleciła lekarka zrobić IGE całkowite i IGE na mleko krowie. I tam wyszło że jest uczulenie na mleko krowie w tzw drugiej klasie czyli że po roku powinno przejść. Daltego teraz znów wybieramy sie do lekarza i ponownie zrobimy badania i zobaczymy co wykażą. Też słyszałam że niby do 3 roku badania na alergię nic nie wykarzą ale to chyba chodzi o te testy skórne. Kochana ja od początku jak karmiłam piersią nie piłam mleka ani nie jadłam nabiału profilaktycznie i i tak mała dotsała tychh grudek na całym ciele jak miala 2,5 miesiąca. Pożniej badania i wyszlo że uczulenie na mleko krowie. Mimo tego że u nas nikt nie mam na nic uczulenia. Równocześnie wylądowałam w szpitalu z powodu ropnia piersi i zrezygnowałam z karmienia i przeszliśmy na bebilon pepti i tak pije je do tej pory. Jest lepiej ale skórka jest sucha i używamy maści cholesterolowej - jak weźmiesz receptę na nią i lekarka napisze że ma byc zrobiona + 5 % wody destylowanej to będzie Cię kosztować 5 zł 100 ml. Można ją tez kupić ale 100 % maści i wteduy kosztuje 20 zł bez recepty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248265 przez mariosponge
My dostaliśmy jakieś 3 maści robione w aptece, każda była po 5 zł. Ale nazwy nie znam, bo za chiny nie potrafię rozczytać. NA początku jak smarowałam policzki, to po kilku dniach minęło. Teraz już te maści nie działają w ogóle.
Nasz lekarz pediatra mówi, żeby w ogóle się nie przejmować tym, jeść normalnie, po jakimś czasie samo minie. Ale mi strasznie szkoda synka, ta twarz taka poharatana...
Zobaczymy co będzie po tych 3 tygodniach, jak mu całkowicie minie, to będę nadal kontynuowała dietę, a jak nie, to chyba wrócę z powrotem do normalnego jedzenia.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl