BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 5 miesiąc temu #249619 przez mufa
No i super wiadomości na koniec dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249668 przez carolin1
Dziewczyny a ja się podłamałam. Byliśmy u dermatologa i pediatry i w zasadzie wizyty miały byc związane z Lilki alergią. Przy okazji zapytałam o pępek Lilki bo jest wystający i był kiedyś plastrowany. Pediatra na to że jest przepuklina pępkowa i dała skierowanie do chirurga bo możliwe że będzie potrzebny zabieg. I znów pod górę... jestem załamana jak nie jedno to drugie a nie długo znów musimy iść na konrol serduszka i tak w kółko... Aha szkoda gadać podłamałam się. Przy badaniu okazało się że wyszła górna trójka - czyli idą naraz czwórki i trójki, mamy więc 9 ząbków a Lilka waży 10 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249693 przez mariosponge
Paulina, ale duża ta wada, tak jak mówili na początku, czy mniejsza?

Carolin, gratuluje ząbków nowych. A co do pępka, może jednak się pomylił pediatra, a jak nie, to dobrze, że teraz to wyszło a nie później. W każdym bądź przypadku wszystko dobrze się skończy, trzymaj się, kochana!

Mój Andrzej nadal nic nie je, a dzisiaj przy kąpieli zauważyłam, że jego wielki brzuch się porusza jakoś tak dziwnie. Może ja już się doszukuje jakichś rzeczy, ale powiedźcie mi, czy to normalne nie jeść 9 dni? Wydaje mi się, że mały schudł i tylko ten brzuch mu został, ale mój mąż nic z tego nie widzi...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249701 przez Emme
Paulina dołączam do Marusi pytania :) chyba nie jest tak źle, jak mówili skoro póki co bez okularków :D
Caro a jak ten pępek wygląda? Tola też ma wystający, ale zawsze mi sie wydawało, że dzieci takie mają. A z serduszkiem co? bo chyba coś przegapiłam
Marusia, ale on całkiem nic a nic nie je? u nas było tak, że np 150 ml mleka jadła na cały dzień i tak przez kilka dni,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249744 przez paulina2209
wada jest taka jaka była ale ma dobrą akomedację czyli wytęża wzrok i widzi dobrze czyli walczy z tą wadą i ona będzie się pomniejszać. dobrze że nie zezuje.
Marusia ale Andrzejek cyca ciągnie i z tego co pamiętam to dość dużo
Carolin trzymajcie się ciepło skonsultujcie z chirurgiem może jej zejdzie sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249751 przez Emme
Najważniejsze, że wszystko jest na dobrej drodze :)
chciałam sis na urodziny kupić magnesy na lodówkę ze zdjęciami, ale tam gdzie chciałam zamówić zrobili przesyłkę 52zł! tyle to ja za 10 dużych i 15 małych magnesów plus kilka gratis na all zapłacę. tam zapłaciłabym 150zł ponad za 4 magnesy z przesyłką !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249762 przez Asiersa
Hejka :)
Podczytuję Was ale nie miałam kiedy napisać :(
Jejku, tyle się zdarzyło u Was, że nie jestem w stanie spamiętać tego wszystkiego :(
spróbuję... :P
Emme, pokaż nam zdjęcia z drugiego roczku :P
Paulinko, cieszę się, że Monisia jest taka dzielna :) Teraz już będzie tylko lepiej :)
Carolin, Tomek też ma wystający pępek ... czy możesz zrobić zdjęcie i pokazać jak to wygląda u was??
Marusiu, i na Andrzejka przyjdzie pora, że zacznie jeść :) Może ma taki okres po prostu :) Pamiętam, że całkiem niedawno Tomek też się buntował :S Teraz je ta ładnie, że aż nie będę zachwalać, żeby nie zapeszyć ;) a co do brzuszka to u Tomka też jest wystający :) Ogólnie Tomek jest proporcjonalny a jego brzuch go wyprzedza :lol:

no i pewnie o czymś zapomniałam :blush:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249764 przez Emme
Asiersa juz miałam list polecony po Ciebie wysyłać :D

dzieci do kilku latek mają efekt "wystającego brzuszka". to normalne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249767 przez ilona
I ja się przywitam :)
Tez czytam ale nie pisze bo szukam dla siebie prezentów na gwiazdkę :laugh:
Bo wszyscy pytają co chce a ja właściwie nie wiem :laugh:

Wiktor tez ma wystający brzuch :laugh:
Paulina super, że wszystko na dobrej drodze :kiss:
carolin mam nadzieje, że lekarz się pomylił.

Emme no przesyłka 52 zł faktycznie sporo. :laugh:
Ja właśnie przekopuje allegro :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249768 przez Asiersa
list polecony :D :blush:

a co do brzuszka to u nas od niedawna tak jest :) w sumie to może od jakichś 2 miesięcy :)
tzn on był wystający, ale nie aż tak :D w sumie to słodko to wygląda :P najpierw idzie brzuszek a później Tomuś :silly:

Ilonko, ja też bym musiała zacząć szukać prezentów :P

a co kupujecie swoim dzieciom na Mikołaja? :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249771 przez Emme
a ja muszę coś Toli kupić za kasę od babć, ale nie za całą :P część na jakąś zabawkę małą reszta na garderobę chyba pójdzie bo trochę jej się urosło, moja mama twierdzi, ze przez te 3 tyg których jej nie było urosła z pół głowy :D

ja nie mam pomysłu na prezent- jakiś drobiazg, bo za dużo już tych zabawek.
sanki kupiła sz brat :S, ale jeszcze nie znalazł czasu by przyjść (np wczoraj :angry: ) trochę jestem zła, bo nawet nie zapytali jakie chcemy, a ja mam "wymagania" :silly: chodzi oczywiście by miały oparcie i metalową rączkę do pchania, a czy takie kupiła czy najprostsze... :S ale najbardziej mnie wkurzyło, ze różowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249777 przez Asiersa
no i pewnie ma rację :)
My tego nie widzimy jak nasze dzieci rosną, ale osoby, które nie widziały ich jakiś czas - tak :)
Tomkowi tez się urosło :P ja widzę po kombinezonie :D na szczęście mam jeszcze jeden większy :) chociaż chciałam go sprzedać bo wydawał mi się dużo za duży, ale w tym wypadku go zostawię :)

My już mamy sanki :) co prawda są całe drewniane, ale z oparciem i rączką do pchania :)
Ja też chcę mu kupić drobnostkę, ale taką, która się przyda :) No chyba, że znajdę coś, co mi się bardzooo spodoba i kupię :blink: :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249783 przez Emme
Tola chyba najbardziej byłaby zadowolona z jakiegoś pojemnika/pudła/kartonu :D

Pisałaś, ze idziesz :D
Szybko ściel ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249787 przez carolin1
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :)

Już Lilka zapisana do chirurga na 29 grudnia dopiero był termin :ohmy:


Właśnie ten pępek aż tak bardzo nie wystaje no ale wklęsły też nie jest. Zrobię zdjęcie i Wam pokażę. Powiem Wam tak jak byłam pół roku temu na wizycie tez miała taki pępek ale o niego nie zapytałam więc się nie czepiała lekarka ale skoro zapytałam to dostałam zaraz skierowanie.

To samo było z serduszkiem trzy lekarki słyszały szmer a jedna nie. W serduszku są szmery i mieliśmy echo serca żeby wykluczyć wadę, a wiec wady jako tako nie ma ale nie są to też te szmery niewinne które wynikają z niedomknięcia otworu owalnego . Jest coś nie tak z jednym płatkiem na tętnicy płucnej odgina się w inną stronę i trzeba co pół roku robić echo :(


Marusiu jeśli Andrzejek ssie cycolka to zawsze coś zje. Niech szybko mu minie ta niechęć do jedzenia. Czytałam że ogórki kiszone podnoszą apetyt, spróbuj moja uwielbia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249821 przez Asiersa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl