BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 4 miesiąc temu #47233 przez sunaja21
ja tez stosuje disnemar, kupilam tez fride ale tylko raz uzylam po tym roztworze super oddycha!

zaczelam zakladac malemu pieluszki happy jak narazie nie przeciekla ani jedna ale fakt jest duzo sztywniejsza i grubsza od pampersow i moze dlatego nie przecieka!

rowniez zycze Wam spokojnych zdrowych i mega radosnych swiat z naszymi pociechami!!!!!!!!!!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47234 przez Ela_Lovela
asia26 napisał:

Emme ja slyszalam ze lovela silnie uczula zreszta polozna na szkole rodzenia tez nam to mowila i ja dostalam w nowiecke ten proszek i Oliwke tez uczulil uzywam Jelpa i w porzadku. wiec moze z tego ta wysypka?

asiu26, Lovela jest proszkiem hipoalergicznym, a więc takim, który nie podrażnia i nie uczula. Posiada atest Instytut Matki i Dziecka. Czasem jednak zdarza się, że nawet najbardziej hipoalergiczny produkt uczula - mówimy wtedy o osobniczej wrażliwości. Częściej jednak to nie sam proszek jest winien występowaniu podrażnienia na skórze, tylko niewłaściwy sposób prania (niedostateczne płukanie lub za dużo dodanego do prania środka) - wtedy pozostałe resztki najlepszego proszku w suchych ubrankach mogą drażnić skórę dziecka. Piorąc dziecięce ubrania zawsze należy używać produktów dla dzieci np. Lovela i stosować je zgodnie z instrukcją producenta.

Ela
----
Reprezentuję markę Lovela. W przypadku pytań, chętnie pomogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47235 przez mariosponge
my stosujemy fizjologiczny roztwór wody morskiej Marimer, a wyciągamy katarek aplikatorem do nosa.

pije bardzo dużo, herbatkę Hipp dla kobiet karmiących również, jem dużo nabiału...nie wiem co jeszcze mogę zrobić. i małego przystawiam bardzo często, tak jak piszecie.
zastanawiam się czy ten brak mleka nie może być spowodowany tym, że ciągle mnie dołuje jedna sprawa? myślę o tym i to nie daje mi spokoju, nic ze sobą zrobić nie mogę.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47251 przez Emme
niestety, ale na laktację ma wpływ kondycja psychiczna matki. musisz myśleć pozytywnie. Tak jak dziewczyny radzą- pij dużo płynów (ok 3 litrów dziennie).

Dziewczyny nie obawiacie się potraw Wigilijnych? Większość jest ciężkostrawna, a znów z nich rezygnować, to co to za Wigilia... :(

Co do proszku to przeszłam na inny jak już pojawiła się wysypka.
A do noska stosuję Sterimar i od czasu do czasu to www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.t...8&ved=1t:429,r:0,s:0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47535 przez paulina2209
jak tam kobitki pierwsze święta maluszków? ja miałam dodatkowo chrzciny. ale malutka przespała wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47619 przez Emme
Święta tak tak szybko zleciały, że już o mich zapomniałam. Ale przebiegły super. Tola oczywiście była w centrum uwagi :)
Mikołaj też się spisał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47723 przez Ewa26
U nas też Święta były super choć musiałam odmówić sobie parę przyjemności kulinarnych ze względu na karmienie piersią ale jakoś sobie poradziłyśmy! :) My chrzciny planujemy na kwiecień jak już będzie troszkę cieplej bo część rodziny musi dojechać. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47726 przez asia26
No skoro piszesz ze lovela jest taka hipoalergiczna to tak pewnie jest ale ja wole jelp bo nie uczula a na lovele zbyt duzo moich kolezanek sie skarzy i ja tez sprobowalam i efekt byl jeden uczulenie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47728 przez martela89
Ja używałam Lovelli i jestem zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47733 przez asia26
Martela jestes naprawde pierwsza osoba ktora slysze ze chwali ten proszek ale moze szczescie masz:) a Twoja Vanessa ma sliczna orientalna urode :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47734 przez martela89
Dziękuję :)

Ja teraz już piorę w zwykłym proszku Persilu albo Dashu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47736 przez kakasia20
juz zakpilam... dziala choc misio placze przy tym ale daje rade.:) oto zdj z dzis:)
ps, szczesliwego nowego roku 2011 zyczymy wam ja i misio:):* i posylamy duzo slodkich buziaczkow:****

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47739 przez martela89
kakasia cudownego masz synusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47742 przez Emme
co do proszku to ja zmieniłam jak już miała wysypkę, więc to nie od tego. Póki co nic się nie pokazuje, tzn na brzuszku. Przez kilka dni karmiłam tylko butelką i wszystko ładnie zeszło. Po tym czasie dostała moje mleko i znów pojawiła się wysypka. Dodam, że przez te dni pilnowałam ściśle togo co jem, więc już nie wiem co poradzić.

A tak swoją drogą to Tola chyba zostanie rekordzistką, bo ten cholerny kikut jeszcze się trzyma!!! nawet spirytus nie daje rady :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47795 przez sunaja21
no to faktycznie długo sie trzyma kikut - a rozmawialas z pediatra o tym???

my jestesmy po kolejnej wizycie u pediatry Dawidek wazy juz 4,5kg;) i jestesmy po szczepieniu- oczywiscie szczepionka skojarzona "6w1" mały spisal sie super i nocka tez ok wytrzymal bez jedzenia 6godz :)

w swieta wystraszylam sie jak zobaczylam na ramieniu malego taki guzek z ropka - okazalo sie ze to po szczepieniu na gruzlice w 1 dobie jak mial i ze swiadczy to o tym ze szczepionka sie przyjela- wasze maluszki tez to maja???

a to moj Skarbek


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl