BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 4 miesiąc temu #46993 przez alaq
Emme ślicznie wyglądacie :)
Tola jest przygotowana do świąt :)
pozdrawiam :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #46995 przez violi27
Witajcie!!!

Ale mi smutno ze nie mogę się cieszyć tymi świętami tak jak wy i jak dla mnie to mogło by ich nie być byle by tylko mieć mojego Skarbka przy sobie :( niestety musi spędzić je w szpitalu zal mi tak ściska serce bo miało być tak pięknie,miały być wyjątkowe dla naszej całej rodziny,lecz niestety.
Ale za to przyszły rok będzie nasz :)
Hania czuje się coraz lepiej,wyniki ma już dobre zła krzepliwość ustała wiec będą szanse na przeprowadzenie operacji w tym celu miała w piątek pobierane wycinki i czekamy na wyniki, a w czwartek będzie miała angiografie,sterydy zostały odstawione.Miedzy czasie przeszła groźna infekcje,teraz czuje się świetnie :) mama jest bardzo szczęśliwa chociaż brakuje mi już powoli sił na na to wszystko a jeszcze tak wiele przed nami.

Wesołych Świat mamusie i wasze dzidzie


a tu pozdrowienia od Hani :) dziś obchodzi 7tyg.
niestety nie mam tak kolorowych zdjęć jak wy


[/size]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47004 przez _aga86_
Violi caly czas trzymam za Was kciuki. Bardzo sie ciesze, ze jest coraz lepiej:) Pewnie wiele jeszcze przejdziecie, ale co to bedzie za radosc jak Niunia wroci do domku!!! :) Zyczymy zdrowka dla Hani i sil dla Was rodzicow! Jest przesliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47011 przez wiola
Violi my też jesteśmy cały czas z wami choc tak mało piszemy,cieszymy się że jest poprawa i że jest lepiej,życzymy wam wiele wytrwałosci,zdrówka dla Hani,nie trać sił,pomyśl że jest coraz lepiej i że musi być i będzie dobrze,jeszcze i wy dacie radę ze wszystkim,życzymy wam szybkiego powrotu do domku oraz dużo buziaczków od nas. :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47012 przez Groszek
Violi my również trzymamy kciuki żeby wszystko było ok :) Po Hani nic nie widać żeby coś było nie tak, śliczna jest... Przekaż jej buziaki od nas :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47136 przez bombel779
Emme napisał:

Samodzielna niedziela tatusia poszła bez większych problemów.

A jak sam tatuś się czuł w niedz.? :) Nie bał się?? :)
Ja póki co też nie planuję robić przerwy na uczelni w związku z czym mój mężuś też będzie musiał czasem sam zostawać z maleństwem :) Na razie mówi,że "spoko" :P że jak trzeba będzie to da sobie radę :P :) a ja zastanawiam się co Oni (mężczyźni) tak na prawdę myślą i czują ? :) Nie zdziwiłabym się gdyby ogarniał ich ogromny strach ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #47145 przez Ewa26
Violi trzymamy z Juleczką kciuki! A następne święta na pewno będą dla Was wspaniałe!
A Córcie masz po prostu cudowną! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47150 przez Ewa26
Właśnie przeczytałam zaległości :huh: Co do pieluszek ja używałam Happy ale zmieniłam na pampersy. happy w porównaniu do pampersów są o wiele ze tak powiem masywniejsze i sztywne.Kilka razy kupka nam wyleciała nawet po pleckach a to dlatego ze happy się nie rozciągają na zapięciu więc mocno zapiąć nie można żeby Dziecka nie uciskało w brzuszek! A pampersy maja i ani razu jeszcze mi nie przeciekły. Nie wiem no są gusta i guściki dla mnie Pampersy są super!

Kakasia biedni jesteście ale też trzymamy kciuki oby wszystko było dobrze!

Moja Julcia ma kolki zmaga się też z kupkami kurcze już nie wiem co mam jeść żeby było ok :( . Dziewczyny podajecie herbatki swoim Kruszynką? Jak byłam u Pediatry powiedział że nie trzeba lepiej żebym dała pierś bo szkoda mleka. Ale ostatnio piersi już nie chciała a herbatkę koperkową wypiła.

A oto Moja Julcia tu miała miesiąc ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47177 przez Emme
Violi tak się cieszę, że się odezwałaś. Miła wiadomość przed świętami. Hania jest śliczniutka, w ogóle nie widać, że jej coś dolega :)

Ewa co do pieluszek to prawidłowo powinno się je pougniatać w dłoniach, żeby były bardziej przyjemne dla dziecka, dobrze przylegały i nie były sztywne. Niezależnie od marki.

A córcie masz fajową, czuprynkę ma już całkiem pokaźną, nie to co Tola- z tyłu tylko (czego na pierwszy rzut oka nie widać)

Bobmelku Szymek radzi sobie świetnie, jakby to nie było jego pierwsze dziecko. Czasem mnie do małej nie dopuszcza, bo wszystko chce sam robić. Kobiety wiedzą jak się zając dzieckiem, ale chyba jest też coś takiego jak instynkt ojcowski (taki sam jak ten nasz).
W niedzielę poszedł z małą na spacer i do rodziców na obiad, a później na mnie czekali (choć nie z niecierpliwością :()

Dziś zaczęłam robić odciski rączek i stópek Toli do ramek dla babć-gdybym wiedziała, że to nie takie proste to bym się zastanowiła nad tym pomysłem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47178 przez asia26
Kakasia Michalek jest cudowny zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia :)

Emme ja slyszalam ze lovela silnie uczula zreszta polozna na szkole rodzenia tez nam to mowila i ja dostalam w nowiecke ten proszek i Oliwke tez uczulil uzywam Jelpa i w porzadku. wiec moze z tego ta wysypka?

violi Hania po prostu wspaniała i tak bardzo cieszę się że u Niej juz lepiej modle sie za Nia kazdego dnia i bede dalej a Ty trzymaj sie dzielnie dalej masz przeciez dla kogo masz taka piekna kruszynke :)

Ewa a z Julci taka malenka gwiazdeczka i te wsloski spod opaseczki no poprostu boskie :)

Groszku a Twoj Michas jest taki okraglutki normalnie do schrupania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47188 przez mariosponge
Dziewczyny, POMOCY!!!
Nagle mi się skończyło mleko! Zdenerwowałam się, popłakałam i już 3 dzień ledwo coś leci z piersi, mały się denerwuje, widać że się nie najada. Co ja mam zrobić żeby mleko wróciło? I czy w ogóle jest szansa że wróci?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47189 przez raczek10
mariosponge musisz być spokojna ,bo stres blokuje laktacje . pij dużo wody niegazowanej a kryzysy laktacyjne się zdarzają . ja też tak czasem mam ,że się zatne i jest malo ,a czasem jest tyle ,że bym dwoje nakarmiła a w tedy mój Jaś nie chce pić i muszę ściągać .

życzę dużo wytrwałości :)

violi dużo zdrówka dla HANI i żeby jak naszybciej wróciła do zdrowia :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47203 przez Ewa26
mariosponge przede wszystkim się nie denerwuj! Pij duża wody jak napisała raczek10 przystawiaj dziecko często do piersi nawet jak nie jest głodne odruch ssania pobudzi gruczoły do wytwarzania mleka. Możesz też kupić herbatę koperkową lub laktacyjną. Wszystko będzie ok tylko się nie denerwuj! Trzymam kciuki! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47207 przez kakasia20
jak czyscicie noski pociecha???? husteczka zwilzona czy jakimis sprayami do noskow???..........
michal tez ma probllemy z kupami 1 na dzien zrobi a to jeszcze za pomoca lewatywy termometr z olwka w tylek i kupa jest... bo sam nie zrobi meczy sie przy kupie.... sa takie zwarte nie tak jak z poczatku..... doktorka mi na kupki przepisala debridat i pomaga mu..... puscili nas do domu na 2 dni....... a ty zdj michalka z dzis


ja stosuje cherbakte operkowa z hipp cherbatka z kopru wloskiego.... i cherbatka na dbry sen z melisa bo maly jest nieco iespokojny... i pomaga mu zasnac;) polecam odp mi co na te noski jak je czyscicie i czym jakies srodki nawilzajace z apteki ////?????? piszciie czekam na odp

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47210 przez Ewa26
Kakasia ja stosuje disnemar jest to wysoce oczyszczony fizjologiczny roztwór wody morskiej można stosować kilka razy dziennie i jest bezpieczne dla dziecka no i oczywiście gruszkę do noska zresztą u Julci disnemar sprawia że kicha więc sama sobie nosek potrafi oczyścić a jak nie to wkraczamy z gruszką!

Kakasia ciesze się że Was wypuścili przynajmniej spędzicie święta w domku! ;)

Kochane chciała bym razem z Julcią życzyć Wam i waszym Skarbkom Wesołych i radosnych świąt a będą takie na pewno bo przy stole będzie o jednego członka todziny więcej! Czyli nasze Szczęścia Buziaki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl