BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 11 miesiąc temu #111261 przez SISUNIA88
właśnie mieliśmy iść na spacer a tu burza.... :angry: :angry:

Asiersa u mnie już stronka ok

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111265 przez ilona
Witam majowo :laugh:

U nas pogoda okropna, ale może i dobrze, bo nie nadaje się na spacery dziś. Opłakuje od wczoraj moja suczkę, która wpadła pod samochód i niestety nie przeżyła. :( :( :(
a była z nami 10 lat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111270 przez Asiersa
Sisuniu u mnie od wczoraj taka jest :( ale to na pewno wina mojego komputera bo u taty i brata jest wszystko w porządku :)

Ilonka, współczuję z powodu utraty pieska :(




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111311 przez sunaja21
ja wczoraj nie moglam sie zalogowac podobnie jak siusinia...ale dzisiaj ok jak narazie!wstawilam zdjecia mojego kawalera w "chwalmy" :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111325 przez Emme
Dzień dobry
ja też miałam problem z logowaniem :P
mam dzisiaj podły humor, mam nadzieję że dzień szybko się skończy :P
Ilona współczuję :( przykro mi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111392 przez SISUNIA88
Dziewczyny muszę się Wam pochwalić..taka dumna jestem-dziś Filipek zrobił samodzielnie swoje 3 pierwsze kroczki!!!!!! :) :) :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111408 przez martela89
Sisunia to super,ja nie mogę się doczekać kiedy moja zrobi sama pierwsze kroczki :)
Pisałaś coś,że kupiłaś małemu buciki z "bartka" jak możesz to pokaż jakie bo też planuję kupić małej żeby na spacerach sobie "biegała" a niektóre jej spadają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111422 przez SISUNIA88
Martela te butki są rewelacyjne..myślę że dzięki nim mały zrobił dziś te kroczki :) Miał różnych butków masę od adidasków po trampki...ale jak w nich chodził to krzywo stawiał 1 nóżkę...zwalał je cały czas a w tych chodzi cały dzień a jak mu teraz ściągałam do spania to płakał :silly: W sklepie obsługa miła i fachowo umie doradzić...powiedziałam że chcę butki do nauki chodzenia..taki i po domu i do wyjścia...no i dobre na lato... kosztowały 159 zł więc dwie pary to duży wydatek...ale szczerze polecam!!! a oto zdjęcie tych butków...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111427 przez mufa
SISUNIA88 napisał:

właśnie mieliśmy iść na spacer a tu burza.... :angry: :angry:

Asiersa u mnie już stronka ok


A u mnie od wczoraj jakieś problemy albo się nie zaloguje albo błędy wyskakują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111428 przez martela89
Patrzyłam już na buciki w internetowym sklepie bartka i widziałam kilka fajnych par,muszę wybrać się do sklepu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111431 przez Kunder
witajcie.
mam nadzieję, że wasze pociechy zaczną szybko chodzić.
Ilona jestem z Tobą ;<
dziś rano wstałam, aby pójść pobiegać ze Billym- labrador mimo, że wczoraj biegaliśmy ponad 5 km.
gdy słyszy, że ktoś wstaje to od razu biegnie zobaczyć a dziś nic, więc myślę pewnie ma głęboki sen.
poszłam do pokoju gdzie ma legowisko i wołam Billy, Billy!
podeszłam przyłożyłam głowę i czuję, że mój ukochany czekoladowy, gruby Billy nie oddycha ;(
jak zaczęłam płakać i byłam ciągle do niego przytulona to mój mąż przyszedł, bo usłyszał jak płaczę i przyszedł i ryczeliśmy razem :<
w południe zakopaliśmy naszego grubaska w ogródku pod drzewem i postawiliśmy w tym miejscu kamień, który wykopał Billy...
może to ze starości, bo Billy miał już 12 lat, ale to był mój ukochany przyjaciel, przyjaciel pies ;(
to jakiś tragiczny rok jest...moja ukochana babcia, synuś, Billy ;<

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111437 przez ilona
Kunder :kiss:

U mnie to była taka sytuacja, że zapowiedzieli się goście i chciałam wyskoczyć szybko do sklepu po coś do kawy i po sama kawę. Jak wyjeżdżałam z bramy nie zamknęłam jej w boksie tylko biegała po podwórku, nigdy nie wychodziła poza bramę mimo, że nie raz była otwarta. a w sobotę zobaczyła psa po przeciwnej stronie i wybiegła prosto pod auto.
Niestety wszystko widziałam, i na moich rekach jak ja przenosiłam przez drogę odetchnęła ostatni raz. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111488 przez asia26
Gratuluje pierwszych krokow Waszych maluchow :) Oliwka narazie sama stoi ale dalej sama nie raczkuje i samodzielnie nie siada :( martwie sie ze cos nie jest ok :( czy sa jeszcze jakies mamusie ktorych dzIeci w wieku 10 mies tego nie robily? wydaje mi sie ze nie :( Kunder i Ilonka ciarki mnie przeszly wspolczuje :( a szczegolnie Twoja opowiesc Kunder tez mam labradora... tylko biszkopcika ale narazie ma 6 lat choc jak zaszlam w ciaze to tak sie rozchorowala ze weterynarz powiedzial ze jak przezyje 24 godz bedzie dobrze ale nie gwarantuje dzieki bogu jest narazie z nami i jest dobrze :) ale bardzo Wam wspolczuje bo wiem jak mozna sie przywiazac do takich potworkow :( a jak Wam weekend mija chcialam cos od soboty napisac ale albo wogole nie moglam wejsc albo blad sie pjawiaj albo jak napisalam to niby sie wczytywalo ale nic nie bylo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111521 przez Emme
Dzień dobry,
Kunder z powodu Waszej psiny też mi pyrko i w ogóle wszystko się u Was zbiegło :(

u mnie tylko przez jeden dzień była awaria
SisUnia :) Gratulacje dla Fifiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #111540 przez paulina2209
wpałam się przywitać bo udało mi się zalogować. dziś jadę do koleżanki na cały dzień. współczuje utraty psin i gratuluję pierwszych kroczków. a ty Asiu się nie martw może Oliwia potrzebuje więcej czasu. Mojego męża chrześniak zaczął raczkować jak skończył rok.

wieczorem uzupełnię mapę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl