BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 11 miesiąc temu #146484 przez alutka1011
Rozmawiałam teraz z siostrą i szwagrem wczasują się na Chorwacji ale im zazroszczę ;) Coś mi tam opowiadają a tu za chwile mały pożar w restauracji bo takie upały tam mają :ohmy:
Mufa brawo dla Karolci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146487 przez Emme
wiecie co, dzisiaj na spacerze co chwilę podnosiło mi się ciśnienie ze złości! i się zastanawiałam jak policja zareagowała na "donos", że rodzice znęcają się nad dzieckiem - czyt. katują je w 30stopniowym upale (albo i więcej) naubieranego i przykrytego kocem! biedne te dzieci, aż krzyczały na cały głos- myślę, że to było wołanie o pomoc :(
nie wiem jak się zachować w takiej sytuacji... Matka całą drogę telepała dziecko w wózku, później się "zlitowała" i je wzięła na ręce. dziecko ubrane jak na początek wiosny, a ta wyciągnęła jeszcze koc i go opatuliła. mało tego! złożyła go na 4 części!! normalnie płakać mi się chciało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146517 przez SISUNIA88
Emme też nie raz widzę coś takiego..serce się kraje..Fifi w spodenkach i koszulce a dziewczynka była w grubych welurowych dresach na to cieniutka kurteczka i czapka na uszy!!!!!no ja byłam w szoku!!! a matka szła w bluzce na szelkach i mini!!! i gdzie w tym logika????

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146524 przez mufa
Dzięki za gratki.
Aż szwagra zapytam o interwencje w takich przypadkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146535 przez Emme
mufa napisał:

Dzięki za gratki.
Aż szwagra zapytam o interwencje w takich przypadkach.

zapytaj koniecznie ;)
powinny chodzić jakieś patrole specjalnych służb i walić mega mandaty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146621 przez Asiersa
Hejka :)
Mój wczorajszy dzień był bardzo męczący, więc jak wróciłam do domu to padłam jak kawka :dry:

Emme, bardzo mi żal takich dzieci no i niestety niejednokrotnie widziałam to na własne oczy :huh: Ostatnio, pewna kobieta miała na ramionach nosidło i w nim dziecko. Na oko dziewczynka miała jakieś 4 miesiące. Ja szłam w jeansach, bluzce i żakiecie. Tomek miał czapkę, bluzę i spodnie dresowe, a w wózku był jeszcze przykryty kocykiem bo strasznie wiało i było zimno.
Dziewczynka w nosidle była bez czapki i miała same body z kr rękawkiem :(

Siusnia, ucałuj swojego małego tancerza :kiss:
Mufa, brawa dla Karolci :kiss:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #146623 przez Emme
STO LAT DLA MISIA!!


Asiersa masz racje, są dwie skrajności :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146625 przez Asiersa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146627 przez Emme
yhym...
z tyło biały z przodu jak po miesięcznych wakacjach w Egipcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146632 przez Asiersa
Przecież to jest znęcanie się nad dzieckiem :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146667 przez sylka
Oni chyba chcą ugotować te dzieci zywcem. U nas wczoraj bardzo wietrrznie,ale wiatr lekko ciepławy więc ubrałam Kubusia na wszelki wypadek w bodziaka na kr. rekawek, jeansy i na to koszulę na dł rekaw zeby po rączkach nie wiało i obowiązkowo czapeczka. W zapasie zawsze w koszu mam cienki kocyk jakby np. zaczął padać deszczyk czy coś innego :) Idziemy sobie mały spi i spotykam znajoma. Jej córeczka starsza od mojego ubrana jak na Sybir. Grube dresy i kocyk na to. Mała płakała a on zdenerwowana że najedzona przewinięta i marudzi (macha wózkiem aż ten dzieciak turla sięz praawej do lewej). Mówię bo jej gorąco. A ona no co ty patrz jak wietrznie. Mówię mój spi już 4 godz. na podwórku i wiatr mu nie przeszkadza. Mała aż upocona była jak ją wziełam na ręce. Poszłyśmy do nie do domu przetarła małą i ubrała lżej. Na podwórku od razu inne dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146676 przez Emme
najgorszy jest ten paradoks, że rodzic rozebrany a z dziecka się leje... później narzekają, że dziecko marudne, że na spacer wyjść nie można, że chore...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146681 przez sylka
Mi to nóż w kieszeni niekiedy się otwiera, ale co zrobić obcej kobiecie zwracać uwagę??
Rozumiem maluszek wiadomo musi być czsem cieplej ubrany od mamy bo nie ma jeszcze dogranej termoregulacji ale bez przesady. Casamu wystarczy cienka bluzeczka na body czy koszula i jest już git dla szkaraba po co grubasny koc jak na zimę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146774 przez alutka1011
Ale wiecie co najgorsze jest to że one sobie z tego sprawy nie zdają!A na nas patrzą jakbysmy nie wiem co tym dzieciom chciały zrobić!Brrr aż mnie ciary przechodzą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #146807 przez mufa
alutka1011 napisał:

Ale wiecie co najgorsze jest to że one sobie z tego sprawy nie zdają!A na nas patrzą jakbysmy nie wiem co tym dzieciom chciały zrobić!Brrr aż mnie ciary przechodzą!


No właśnie, ten wzrok obcych, że niby dziecku zimno. Wrrrr. Naprostowałam ostatnio koleżankę, że przegrzewa córeczkę i teraz mała cieniutko ubrana chodzi. A ja jaka dumna z siebie jestem :lol:

Karola śpi, bo dziś tatuś w domu to musi pokazać, że jest grzecznym dzieckiem.

Byłam z rana zawieźć siuśki do badania i rzeczywiście trzeba się namęczyć z tym woreczkiem, ale u nas udało się za pierwszym razem, bo posadziliśmy na nocnik i od razu pięknie do worka poszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl