BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 11 miesiąc temu #147369 przez Emme
może już jutro będę wiedziała dokładnie którego się przeprowadzamy, ale to pewnie kwestia tygodnia, max 2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147373 przez sylka
Emme przeprowadzacie się do tego mieszkanka o którym wspominalaś?

Groszku ucałuj swojego roczniaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147382 przez Emme
tak, jutro podpisujemy umowę :)
wczoraj sobie wieczorem biegałam z koleżanką i sobie podbiegłyśmy zobaczyć tam, koło bloku mam mini plac zabaw ogrodzony (nie tak jak teraz place ogradzają, tylko ogrodzony płotem "osiedlowym" (każdy blok jest oddzielnie ogrodzony i do tego odgrodzone jest osiedle)) i są tam kamery, więc starszaka nie strach wypuścić samego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147388 przez sylka
U mnie podobnie całe osiedle kamerowane jedynie placu nie mamy ogrodzonego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147494 przez paulina2209
cześć wam mam nadzieję że trochę tęskniłyście :laugh:
na weselu wybawiłam się za wszystkie czasy do 5 rano. co prawda byłam parę razy w domu zobaczyć Monikę.
teraz we dwie jesteśmy chore i ciężko cokolwiek zrobić. Wczoraj wieczorem wróciłam od mamy więc jestem.
tyle u mnie zaraz sprawdzę co u was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147706 przez Emme
Pewnie, że się stęskniłyśmy :)
fajnie, że się dobrze bawiliście, ale szkoda, że coś się przyplątało .. :P

Kupiłam dzisiaj nosidełko za 12 zł z womara, przecenione prawie ze 100zł, jest super, można go też używać jako turystyczne krzesełko do karmienia- przyczepia się dziecko w tym do normalnego krzesła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147707 przez sylka
Emme pochwal się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147713 przez alutka1011
Tak czekamy na foto.Ja od rana mam gości teraz dopiero śniadanie zjadłam :blush:
Pierwsze mama później koleżanka z synkiem i teraz był kolega.
Umyślało mi się że zacznę robic kotyliony tylko jeszcze nie nie wiem co z tego wyjdzie :) Czy na mysleniu się nie skończy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #147725 przez Emme

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #147881 przez asia26
czesc dziewczyny :) ja dzis lepiej bo Oliwka troche grzeczniejsza ale miodu tez nie bylo :) Magdziu swietnie ze nowe mieszkanko juz w zasiegu reki tylko smutno mi juz ze teraz Cie z nami bedzie mniej :( zalatwiaj ten net szybko i pisz czasem chociaz smski :) ja juz zyje sobotnim roczkiem Oliwki i w zeszlym roku o tej porze juz na porodowie walczylam tylko wciaz az do 1 mi przechodzilo ale wszystko juz bylo blisko i wiedzialam ze lada moment sie zacznie az lezka w oku sie kreci jak sobie przypominam takie to wszystko piekne bylo najpiekniejsze dni w mym zyciu :) Groszzenku czekamy na zdjatka :) Asienko a jak tam Tomus? Paulinko jak Moniczka? moja Oliwka dzis caly dzien naginala z pchaczem i puszczala sie jak wsciekla mysle ze z miesiac i bedzie sama chodzic wiem ze pozno ale kto powiedzial ze tyle i tyle i ma chodzic a lepiej pozno niz wcale i tak jest kochana i dla mnie super zdolna :D ta moja kolezanka wczoraj to ta jej corka jest 2,5 mies starsza od Oliwki a tez nie chodzi sa na tym samym etapie chodzenia a z mowa to Oliwka jest naprawde super rozwinieta bo wszyscy sa w szoku jak mowi :) naprawde nie przesadzam choc moze tak to brzmi :blush:

i jeszcze jedno prosze o glosik :)
gdzienaspacer.pl/miejsca/miejsce.aspx?gid=169

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147883 przez Emme
Asiu bo Oli to intelektualistka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147889 przez asia26
Magdziu mam nadzieje ze wdala sie w mamusie i tatusia :D acha i wicie co nauczylam ja makatonem pokazywac jesc i pic i smieja sie ze mnie wszyscy ze jestem jak w tym filmie poznaj moich tesciow ten dziadek co w cia sluzyl i uczyl wnuka jezyka migowego ale bardzo latwo dziecko nauczyc i to jest bardzo realne sprobuje jej nastepne wprowadzic :D moze to glupie ale stosuje metody pracy z autystami i dziala bo te dzieci sa na podobnym etapie rozwoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147894 przez Emme
wcale nie głupie :)
może sama nad tym pomyślę za jakiś czas :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147897 przez asia26
zaluje ze nie zaczelam od 10 mies bo wtedy najlepiej lapala teraz za duzo rzeczy ja rozprasza ale i tak swietnie sie uczy a ja choc trche moge trenowac swoje umiejetnosci pic i jesc juz pieknie pokazuje jeszcze z nia musze cwiczyc ale juz super :) chce jeszcze pokazac ze chce isc na spacer bawic sie i spac to bedzie nastepne :) i dzieki ze mnie popierasz bo wszyscy mnie wysmiewaja :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #147905 przez Emme
przecież ta metoda polecana jest nawet przez logopedów jako wspomagająca forma komunikacji :)
dziwię się, że to nie jest naturalna rzecz, tak jak uczenie "koci kosi" czy "papa". przecież to jest bardziej pożyteczne :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl