BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

15 lata 11 miesiąc temu #25990 przez iwkaa
swietne lozeczko Gonia!!! ty też bedziesz miala Maje??? no to bedą 3!!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25991 przez paulinkaaa2202
śliczne Gosiu :)
ja też byłam napalona na moskitierę taką ale w ostatniej chwili zrezygnowała,, zawsze można dokupić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25992 przez iwkaa
jak paulinko samopoczucie juz tak nieduzo nam zostalo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25994 przez Gosia
Tak u mnie też Maja :laugh:
Wiem że u Ciebie też a u kogo jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25995 przez iwkaa
basik ez ma miec Maje i Olivke chyba ale Maja napewno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25996 przez paulinkaaa2202
a daj spokój te upały wykańczają człowieka, poza tym jakoś taki mam dzień że wszystko mi przeszkadza: taki Kacper- sąsiad szaleje z dzieciakami, jak nie w basenie krzyczą, to szaleją na rowerach, to graja w piłkę albo on na motorze. A drugi sąsiad coś przybija i tak od rana zwariować można.

No mam nadzieję że to mało zostało ale coś się nic na poród nie zapowiada pomijając że wszystko boli

A jak u Ciebie Iwka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25999 przez monami
Dzieńdoberek wszystkim :)

Jak tam dziewczyny?? Trzymacie się, mam nadzieję. Ja dziś mam wizytę u doktorka - ciekawe, czy jakieś newsy wypłyną :P
Poza tym....mam fajny nastrój, bo wczoraj wieczorem urodziła córeczkę moja przyjaciółka :) Wyobraźcie sobie, jej bóle trwały tylko pół godzinki :) ah...jak ja bym chciała takiego porodu.... ( aż się rozmarzyłam )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26000 przez paulinkaaa2202
to Monami zdaj potem relację
I może spytaj się twojego doktorka czy mała jest już główką w kanale rodnym, jak byłam tydzień temu moja jeszcze nie była

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26002 przez Gosia
No rzeczywiście pozazdrościć takiego porodu!

Czekamy na wiadomości od lekarza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26003 przez martela89
Moja mama rodziła i mnie i moją siostrę z bólami i z całą resztą 45 min. Zaczęło się o 3 a o 3.45 miała mnie już na rękach :) Obym miała to po niej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26004 przez Gosia
Nam położna w szkole rodzenia mówiła że istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz rodzić tak jak mama.
Moja mama urodziła 5-cioro dzieci i każdy poród był inny i inaczej trwał, więc niewiem czy mam sobie średnią policzyć czy co? hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26005 przez paulinkaaa2202
no to rzeczywiśie szybciutko :)obyś Martela też tak miała :p

ZA to moja mama rodziła mnie 12 godzin, męczyła się całą noc z bólami masakra obym tak nie miała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26006 przez paulinkaaa2202
moim zdaniem nie ma co porównywać każdy człowiek jest inny, inny organizm., A wiadomo że każda ciąża i każdy poród jest inny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26007 przez monami
Paulinko - jeśli będzie w kanale rodnym, na bank się dowiem. Może już faktycznie się tam udaje, skoro te wszystkie łonowe kości i kosteczki tak mnie bolą... z drugiej strony - ma jeszcze czas. zobaczymy.

Wizytę mam o 14:40 więc jeszcze troszkę czasu, ale oczywiście - dam znać po powrocie, jak się sprawy mają:)

Wiecie...ja chyba w jakaś paranoję popadam...nie ma nocy, żeby mi się nie śniło coś związanego z porodem. To czekanie mnie wykańcza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu - 15 lata 11 miesiąc temu #26008 przez monami
hahaha Gosia - dobre to było :P.. no właśnie... heh...wylicz sobie średnią :P


Ojeja..taaak mi się kawy chce....
Mała filiżanka nie zaszkodzi? Hm...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl