BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

15 lata 11 miesiąc temu #25895 przez monami
hah :) no właśnie..obyśmy zdążyły im to wszystko założyć :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25897 przez martela89
A to pościel :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu - 15 lata 11 miesiąc temu #25899 przez monami
piękna, puchatkowa :) - moim ulubieńcem jest osiołek :P i królik heh.

Ja kupiłam dwa komplety póki co..:P

zdjęcia z allegro..ale juz mi się nie chciało robić :P - lenia mam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25900 przez martela89
Ja też najbardziej lubię osiołka :)
Muszę dokupić jeszcze jedna ale w jakimś innym kolorze,a nic ciekawego nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25912 przez MoNiaaa
ej dziewuchy mi sie wydaje ze mam sporo wiekszy brzuszek nawet od paulinki a my mniej wiecej jestesmy na tym samym etapie :silly: paulinko a jak twoje rozstepy??tak na nie narzekalas a nie zauwazylam nic na zdjeciach..?
ja dzis odebralam ta paczke z poczty ale przyslali mi inny cumelek a tamten byl taki slodki z kwiatuszkami esh

posciel w kubusia slodka uwielbiam kubusia puchatka mam slabosc do ciuszkow z kubusiem :) tez mam kilka ulubionych ubranek
a te body z napisami sa boskie :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25914 przez paulinkaaa2202
bo ja Monia (jak na razie) rozstępów na brzuchu nie mam. Mam te duże czerwone grube krechy o których pisałam wcześniej na udach i pośladkach, a na zdjęciu obcięłam nogi dlatego nie widać :P

No możliwe Monia mamy kilka dni różnicy a z tego co mówiłaś twoja mała chyba jest większa, no ale okaże się przy narodzinach. Ja mam wrażenie że jak siedzę to brzuch wydaję się jeszcze większy i zdjęcia tego nie oddają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25915 przez MoNiaaa
ja niestety na brzuchu mam rozstepy i to sporo i duze :(:(:( jestem tym zalamana ale narazie staram sie na nie nie patrzec :silly: jutro idziemy do lekarza to zobaczymy jak jej waga :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25918 przez paulinkaaa2202
No to czekam aż się jutro pochwalisz :)
mnie też te rozstępy dobijają, ale wiesz wydaję mi się że to zależy od skóry czy jest elastyczna i zawiera jakieś tam składniki czy coś.
Moja mama np. nie miała rozstępów i dużo moich znajomych też nie miało. I to mnie dobija że prawie nikt nie ma rozstępów tylko ja mam :(

Ja już w okresie dojrzewania miałam cellulit chudłam, potem przybrałam na wadze i tak jakoś wyszło. Cellulit można przeżyć gorzej z rozstępami ale takie życie.

Mam nadzieję że chociaż zbladną i będę mogła w przyszłym roku założyć jakieś krótkie spodenki czy spódnicę. No a brzucha nikomu nie pokazujesz to też jakiś plu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25923 przez MoNiaaa
no niby sie brzucha nie pokazuje ale wiesz nad wode czy cos i jakos tak nie fajnie sie zakrywac. mi nogi dosc przytyly czuje po spodniach i wlasnie tez rozstepy mi wyszly i celulit rozstepy napewno zbledna ale tam gdzie ich duzo to bedzie jednak widac takie krechy a za rok planujemy nad morze sioe wybrac :)
paulinko a ile wazylas przed ciaza jesli moge zapytac??? ja zawsze wazylam ok 65kg ale jak pierwwszy raz u lekarza sie wazylam to wyszlo ze 63kg ale moze troszke schudlam w pierwszych tc albo przez prace ktora wtedy zaczelam a byla dosc ciezka fizycznie.ciekawe ile teraz waze mam nadzieje ze od ostatniej wizyty juz duzo nie przytylam 3 tygodnie temu bylam 15 kg na +

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25925 przez paulinkaaa2202
No to prawda głupio iść nad wodę czy basen i się zakrywać. No widać na pewno będzie widać ale oby nie tak na pierwszy rzut oka.
Ja przed ciążą ważyłam 61kg, ważyłam sie tydzień temu i waga wynosiła 81kg aż sie załamałam. Lekarz mówił że do końca ciąży przybędzie mi jeszcze jakieś 5kg, a mi w 3 tygodnie przybyło 4kg. Strasznie mnie to przeraziło, dlatego wolałabym już urodzić bo mogę jeszcze więcej przytyć i wtedy będzie masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25926 przez paulinkaaa2202
czyli obecnie przybyło mi 20kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25927 przez MoNiaaa
nom ja ostatnio wazylam 80 kg mi sie wydaje ze nie tyje ale z tego co zajomi zauwazaja to wciaz rosne :ohmy: az strach jutro wejsc na wage :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25928 przez paulinkaaa2202
wiesz mi też sie wydawało że już nie tyję, słyszałam że pod koniec ciąży mało kg przybiera i nie wiem skąd te kg z tego że dużo jem czy woda odkłada się organizmie, wszystko okaże się w praniu po porodzie. Mam nadzieję że te 10kg od razu zejdzie po urodzeniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25930 przez margot
Ja póki co rozstępów nie mam , ale nie cieszę sie za wcześnie ,bo czytałam ,że czasem tuż przed porodem się pojawiają.Co do wagi to już inna historia... Ja startowałam od 58 , a teraz mam 78 . Do tego jestem niska (160) i już spotkałam sie z reakcją koleżanki "Ale ty wielka jesteś!!" :cheer: Ale zobaczymy jak to będzie jak już się wypatroszymy , wtedy będziemy się martwić ;) Kupiłam dziś w kiosku "Poradnik przyszłej mamy" CLaudii zapakowany był w folii , a w środku ....dodatek "Diety" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #25932 przez margot
K..wa , ale jaja ! Właśnie przed chwilą sie chwaliłam ,że nie mam rozstępów, a chyba jednak mam. Mój man własnie robił mi fotę brzucha , co bym mogła wstawić i co na niej widzę ... ROZSTĘPY !!!! CHlip CHLIP !!!! Zobaczcie zresztę same :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl