BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

15 lata 11 miesiąc temu #26243 przez Gosia
Hej Monami!
Jeśli chodzi o to KTG to może rzeczywiście mnie teraz wyśle. Zobaczymy. Wiem, że u mnie w przychodni tego nie ma, więc pewnie jakby coś to na szpital mnie skieruje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26247 przez paulinkaaa2202
jeśli chodzi o KTG chyba wszystko zależy od lekarza.
Ja miałam robione w 37 tygodniu i teraz będę mieć w 39 tygodniu. Ja chodzę prywatnie i może dlatego wszystko jest na miejscu.

Ja słyszałam że robi się często KTG jak jest się po terminie, a czy wcześniej jest konieczność to nie mam pojęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26248 przez Renia2108
Robi sie KTG chyba w 37-38 tygodniu ale moge sie mylić , tak gdzies przeczytałam :P
Takie głupie badanie :P Tylko fajnie sie slucha bijacego serduszka przez jakies pół godziny, ja tak miałam przynajmiej.

A dzieki za doradzenie dziewczyny :) To juz wiem jaki wezmiemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu - 15 lata 11 miesiąc temu #26256 przez _aga86_
Renia2108 napisał:

Dziewczyny właśnie wybieram wózek dla mojej małej i mam dylemat :P
allegro.pl/item1153189614_kunert_wozki_n...ola_pomp_gratis.html

Taki bedzie wzór tylko co lepsze
amortyzatory czy paski ?
kola piankowe czy pompowane ?
Doradzcie mi :)


Renia ja mam taki wozek:P Ten bordo+ cream:D Na pompowanych kolach i amortyzatorach- kurcze duzo tansze sa teraz wozki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26258 przez sylwcia
ja mam bardzo podobny wózek do tego na amortyzatorach i pompowanych kołach plus te wszystkie gratisy ale i fotelik w komplecie za 600zł czy to się nie opłaca bardziej????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26259 przez _aga86_
Ja tez mialam w komplecie fotelik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26260 przez sylwcia
na tej aukcji jest bez fotelika więc myślałam że konkretnie o ten chodzi :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26267 przez _aga86_
Ja nie kupowalam na allegro tylko na identycznym portalu e-bay i jak widze zdecydowanie przeplacilam, a i tak z Polski mi go wysylali:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26291 przez Gosia
Cisza tu u nas dzisiaj! Czyżby dziewczyny spały? Pogoda sprzyja przynajmniej u mnie! Troszkę popadało i pogrzmiało, więc temperatura spadła. Oglądałam właśnie pogodę no i u mnie na śląsku zapowiadają na najbliższe dni ochłodzenie ok.20 stopni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26295 przez Renia2108
Ja fotelika nie potrzebuje bo mam pozyczony wiec po co przepłacać ;)

Gosia ja tez jestem ze Śląska :P Skad jestes dokladniej jak mozna wiedziec ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26296 przez Gosia
Oj to miło :laugh: Ja jestem z Rybnika a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26297 przez Renia2108
Ja z okolic Tarnowskich Gór albo Czestochowy jak kto woli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26298 przez Gosia
No to kawałeczek drogi:) Byłam 2 razy na pieszej pielgrzymce do Częstochowy. Super przeżycie. No ale już chyba prędko nie pójdę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26346 przez margot
Ja znów ciężką nockę miałam. Bezsenność od 3 do 5 ... Cały czas myślę o dzidzi i porodzie. Śniło mi się nawet ,że tłumaczyłam dwóm niemowlakom, że poród to nic strasznego ,hehe :silly:
Jak się czujecie?
U nas w końcu trochę chłodniej ! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26347 przez iwkaa
no naszczescie u mnie tez po padalo i jest czym oddychac!!!! wczoraj juz myslama ze sie udusze tak mnie sciskalo w klatce piersiowej wogole nie bylo czym oddychac ja taz tak mam margot nie nie moge spac w nocy to wtedy wstaje cos sobie zjem lekkiego oczywiscie :laugh: i wtedy ide spowrotem spac i zasypiam bez problemu bo jak bym miala lezec i czekac az zasne to napewno bym nie zasnela tak jak ty juz to wypraktykowalam w ciazy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl