BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

15 lata 11 miesiąc temu #26114 przez _aga86_
Wszystko bedziecie widzialy:) Instynk macierzynski istnieje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26115 przez martela89
Nie wiem dlaczego ale o takie rzeczy jestem spokojna :)
Dokładnie gówniary wychowują dzieci i sobie radzą to my nie damy rady :P
Wierzę w swój instynkt :)
Do szkoły rodzenia nie chodziłam bo mi też to odradzono bo w szkole uczą inaczej i potem położne przy porodzie się denerwują bo kobiety robią dużo po swojemu bo tak w szkole uczyli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26129 przez monami
Jestem już po wizycie kontrolnej :)
sprawy wyglądają następująco:
porodu nie widać, wszystko ładnie pozamykane, szyjka bez zmian :) Zuzia dzielnie trwa przy swoim i czeka na właściwą chwilę :)
Jest ułożona główkowo rzecz jasna, tuż nad kanałem rodnym ( można powiedzieć, że czubeczkiem główki już w nim jest ) i lada dzień może tam wskoczyć sobie ;)

Wszystko z nami ok.

Byłam też na oddziale położniczym, rozmawiałam ze swoją położną :) Babeczka jest świetna, rozwiała wszystkie moje niepewności odnośnie porodu i znieczulenia.
Co do torby - ja nie muszę brać niczego. Zuzia nawet ubranka ( nowe ! ) dostanie - na pamiątkę :) Nie muszę też brać pieluszek, podkładów, podpasek i tego typu rzeczy.

Uspokoiła mnie ta dzisiejsza wizyta :) mogę rodzić :) ( hehe...ciekawe, kiedy straszek powróci...)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26131 przez Gosiaczek31
Szczęściara z Ciebie monami:) Ja muszę czekać na wizytę do 3 sierpnia bo moja gina jest na urlopie. A w jakim szpitalu rodzisz, tak zapytam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26133 przez monami
Będę rodzić w prywatnej klinice Salve-Medica , w Łodzi :)

u mnie następna wizyta 5 sierpnia :) czyli za dwa tygodnie :) w międzyczasie jeszcze KTG nas czeka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26134 przez Gosiaczek31
tak myślałam, w państwowych szpitalach takich cudów nie ma. Trzeba mieć wszystko swoje. No to masz problem pakowania torby z głowy :laugh: ja mam już spakowane dwie i nie mogę się doczekać. Może nie samego porodu ale chciałabym mieć moje maleństwo już w ramionach. Poza tym te upały mnie wykańczają. Czy Wam też wszystko leci z rąk?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26141 przez martela89
Ja będę rodziła w państwowym szpitalu i też nic dla dziecka nie muszę mieć tylko rzeczy dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26143 przez monami
w mieście, z którego pochodzę też nie trzeba nic brać, poza rzeczami dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26144 przez monami
oj...mi leci z rąk wszystko też :/ gapa ze mnie jakaś się zrobiła poza tym :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26146 przez Gosiaczek31
No to dziewczyny macie szczęście. We Wrocławiu nie ma tak dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26149 przez monami
Wiesz...to w sumie nie żaden problem zapakować parę rzeczy dla malucha..ale jednak fajnie, ze powoli się zmienia podejście do porodów w polskich szpitalach i w tej kwestii, bo po co coś tam targać, kiedy nie trzeba :) Fajne jest to, że nowo upieczona mama dostaje jeszcze często prezenty od szpitala..takie paczuszki na start :)z różnymi próbkami i gadżetami :) to miłe jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26151 przez sloneczko
dziewczyny cos basik sie nie odzywa juz od 3 dni, czyzby bidulka na porodowce siedziala.. albo juz ma dziewczynki przy sobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26155 przez monami
słoneczko - basik miała mieć dziś najprawdopodobniej wywoływany poród (o ile dobrze kojarzę), także prawdopodobnie już dziewczynki są po drugiej stronie brzuszka :)razem ze swoimi rodzicami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26156 przez iwkaa
jak basik jest juz po to tylko jej po zazdroscic ze ma to juz za soba no i dziewczynki moze juz zobaczyc super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

15 lata 11 miesiąc temu #26157 przez monami
:) to prawda :0 chyba nie ma większego szczęścia, niż przytulić własne dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl