BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 10 miesiąc temu #28288 przez agencja78
termin porodu na 26 sierpien 2010 pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28289 przez agencja78
strasznie sie boje a wy jak przechodzicie ostatnie tygodnie ja od 2 tygodni biegunka i zaczełam puchnac szczególnie stopy,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28290 przez sylwcia
witaj agencja78

ja ostatnie dni do terminu to już ledwo chodzę a spuchnięte nogi mam od kilkunastu tygodni już nie mogę się doczekac porodu do terminu zostało mi 4 dni wczoraj bolał mnie brzuch kilkanaście razy tak jakby skurcze ale bardzo odległe w czasie a dzisiaj cisza i spokój a juz myślałam że coś się będzie działo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28291 przez sylwcia
jejku ale tu cisza szczęśliwe mamusie zajmuja się swoimi skarbami a ja nie mogę się doczekac kiedy się u mnie zacznie uf to czekanie mnie wykończy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28294 przez Renia2108
Sylwcia i mnie tez to czekanie wykancza...

A zaraz idziemy z mezem na trzaskanie do kolezanki :D Jednak Natalka chce isc tam jeszcze hehe:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28303 przez alaq
trzaskanie czyli w Twoim regionie inaczej wieczór panieński a raczej taki obrządek no nie?
trzaskają ludzie talerzami o podłogę:) Fajnie:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #28307 przez Gosia
Nie jesteście same ja też ciągle czekam!!! Nogi opuchnięte to chyba przy końcówce normalna rzecz a w dodatku upał. Brzuszek a dokładnie podbrzusze dziennie pobolewa ale to wszystko.
No cisza nam się tu robi na sierpniówkach a to dopiero półmetek. No ale nie ma się co dziwić szczęśliwe mamusie opiekują się swoimi skarbami. My pewnie też później nie będziemy mieć tyle czasu na forum co teraz.
Miłej i spokojnej nocki! Jutro nie rodzimy bo piątek 13-go :P (taki żarcik)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28308 przez martela89
paulinka u mnie była dzisiaj środowiskowa i powiedziała,że mogę jeść prawie wszystko tylko w ograniczonych ilościach, oprócz kapusty,grochu i mocno przypieczonego mięsa mogę wszystko nawet jedną albo dwie delicje i powiedziała,że jak mam ochotę na lampkę wina albo szkl piwa to też mogę :)
Biszkopty jadłam już w szpitalu po porodzie :)

My wczoraj zaliczyłyśmy pierwszy spacer i dzisiaj też byłyśmy na podwórku i nawet na pierwszych zakupach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28310 przez MoNiaaa
ja nawet nie wiem ile teraz waze bo w domu nie mam wagi :(

ale mam takiobwisly brzuch i teraz widze ilerozstepow mam okropnie to wyglada a jeszcze gorzej sie z tym czuje nic nie moge wlozyc na siebie bo ten brzuch taki mi wisi nie ladnie :( wy tez tak macie???

a ja niestety nie karmie piersia.w sumie troche z mojejwiny bo w szpitalu nie mialampokarmu mala nie umiala jesc z piersi bo mam male brodawki i nie mogla sobie dobrze chwycic w domu jakodciagalam pokarm i jej dawalam to byla dalej glodna i stwierdzilam ze tak czy tak musze ja dokarmiac to nie bede jej dawala mojego mleka i moge za to jesc wszystko.

teraz minelo kilka dni i mam jakies poczucie winy ze zle zrobilam :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28311 przez Renia2108
Alaq no coś takiego, trzaska sie szkło przed domem panny młodej i jest impreza :D
Wieczory panienskie i kawalerskie sa u nas w soboty tydzien przed slubem, ostatni weekend "wolności" a takie trzaskanie w czwartek przed ślubem ;)

Monia nie przejmuj sie że nie karmisz, nie Ty jedna, nie twoja wina że mala sie nie najadała wiec glowa do gory:)

Lece spać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #28325 przez martela89
Monia ja miałam tak samo,musiałam w szpitalu małą dokarmiać bo była ciągle głodna nie umiała sobie chwycić piersi i miałam mało pokarmu,ale przed wczoraj tak zaczęły mi piersi nabierać że zwijałam się z bólu zrobiły się twarde jak kamienie i odstawiałam dokarmianie,a moja mała super sobie radzi ściąga mi pokarm i jest wszystko ok :) Ale się nie przejmuj,ja jak widziałam jak ona się męczy to też miałam chwile zwątpienia ale postanowiłam z nią walczyć i się udało :)

A co do brzucha to też mi trochę zostało ale rozstępów nie mam :lol:
Za 2 tyg mam chrzciny i chciała bym żeby ten brzuch mi trochę zszedł :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28326 przez alutka1011
Gratuluje wszystkim mamusią i czekam na nastepne!Mi spadło 16 kg i do zrzucenia zostało mi 5!A dla mnie 13 był najszczęśliwszym dniem moja Maja juz ma miesiąc-jejku ale to leci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28327 przez Gosia
Tak alutka teraz już leci, ale pewnie to czekanie na dzidziusia przy końcówce też Ci się dłużyło tak jak nam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #28330 przez monami
Hej Dziewczyny ♥

Mało mnie tu ostatnio...ale jakiegoś dziwnego dołka od tego czekania złapałam...i nic mi się nie chciało...echhh.

U nas w zasadzie bez jakiejś wielkiej rewolucji. Szyjka pomału się skraca, skurcze są..ale przepowiadające - nie ma paniki, ze to już.

KTG ok - serduszko Zuzi ładnie i miarowo bije, wszystko jest w porządku.

Także...czekamy cały czas...niby 8 dni do finału...

Pozdrowionka ♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #28336 przez Gosia
Monami a czujesz już coś. Wiesz kobieca intuicja Ci coś podpowiada?

Bo ja coś czuję, że w weekend urodzę! Oczywiście mogę się mylić, ale dziś nawet lekką biegunke mam! Skurcze troszeczkę, ale też te przepowiadające (tak myślę), czop już był niewiem czy cały, ale 2 kulki były bez krwi. Nie wiem ile go jest i chyba nie każdy jest z krwią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl