BezpiecznaCiaza112023

piersi po karmieniu

14 lata 3 tygodni temu #10457 przez natmur11
mam pytanko do mamusiek ktore karmily karmia piersia swoje pociechy. wiadomo ze piersi sie zmieniaja w czasie ciazy sutki i otoczki sie powiekszaja i ciemnieja a mnie zastanawia czy po okresie karmienia piersi wroca w jakims stopniu do wygladu sprzed ciazy czy nie? z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi bo nie wiem czego sie spodziewac a w poradnikach raczej ciezko znalezc informacje na ten temat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10459 przez jedynaczka
natmur.. oj dobre pytanie :)
ja juz ponad 7 miesięcy karmie piersią... i mam nadzieje że później otoczka mi sie zmniejszy :)
bo na to że rozstepy znikną nie ma co marzyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10466 przez Madzia89862
ja dzieki bogu mimo ze karmie rozstepow nie mam:):):dtakze rozmiear nie wiele mi sie powiekszył wsumie ze nic.otoczki faktycznie sa wieksze ale jakos nie przykowam do tego zbytniej wagi.ja tam na swoje nie moge narzekac.moze stracily troche na jedrnosci ale nic poza tym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10470 przez jedynaczka
moje są o dwa rozmiary większe.. i na pewno to stąd te rozstępy...
ale mimo wszystko dla mnie wykarmienie maluszka było na pierwszym miejscu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10473 przez Lidziun
oj dziewczyn zmienia sie zmienia, mnie po 1 nocy karmienia po porodzie piersi powiekszyly sie o jakies rozmiar (czyli od ciazy o 2)
pojawily sie straszne rozstepy po 2-ch miesiacach karmienia postanowilam przerwac bo nie mialam do tego cierpliwosci,
piersi znacznie sie smiejszyly, stracily jedrnosc, zrobily sie po prostu obwisle bardzo dlugo sie ich wstydzilam przed mezem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10475 przez Madzia89862
ja z tym klopotu nie mam jakos ja przed ciaza mialam miseczke d i taka mi została karmie nadal malucha piersia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10487 przez Mirella
a mój mąż mówi że moje są ładniejsze po karmieniu :) trochę większe niż przed ciążą, może mniej jędrne,ale kształt mają fajniejszy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10524 przez sylwus136
a mam pytanie : czy nosiłyscie cały czas staniki nawet w nocy kiedy byłyscie w ciaży ??
bo ja sie tak zastanawiam czy po porodzie piersi mi mocno opadną czy staną się mniej jędrne jeśli ja stanik noszę non stop tzn,na codzień normalny a śpię w w miękkim albo tym do karmienia ( ale to tez dlatego ze siara mi strasznie leci).
i co waszym zdaniem mozna zrobic zeby piersi byly jedrne ale zeby cały czas karmić?? jest na to jakis sposob ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10535 przez natmur11
ja od kiedy pamietam sypiam bez stanika bo mi nie wygodnie wiec troszke boje sie karmienia i ze bedzie sie to musialo zmienic ale wtedy moze jakis top kupie lub cos miekkiego i moze sie przyzwyczaje. co do jedrnosci to nie wiem wydaje mi sie ze to tak samo jak z rozstepami jeden ma inny nie chociaz moze sie myle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10536 przez Mirella
ja w drugiej połowie ciąży przestałam nosić stanik bo mi duszno było, teraz też sie zdarza że jak jestem w domu to nie założę, tak z przyzwyczajenia, już nie karmię to mogę. Ale ja nie mam dużych to i bardzo nie ma co wisieć :) jednym słowem, lepiej mieć małe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10537 przez kasiora
na noc do spania bardzo wygodna jest bluzeczka na gumce pod biustem :)
wkladki laktacyjne dobrze sie trzymaja w niej, nie cisnie , nie uwiera :blink:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10538 przez natmur11
oj tak tu sie zgodze mniejsze piersi mniejszy klopot, mi miseczki w ciazy z B skoczyly na D, nie wspomne o tym ze bedac w polsce staniki na allegro musialam kupic bo w sklepach nie sprowadzaja 95D a jesli nawet to takie babcine:/ az sie boje co bedzie po porodzie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10542 przez Mirella
ja w ciąży też miałam olbrzymie, a potem wcale nie urosły tylko zmalały, a jak przestałam karmić to jeszcze trochę zmalały, ale są większe niż przed ciążą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10549 przez czarna28
Ja pod koniec ciąży miałam większe o jeden rozmiar.Teraz cały czas karmie piersią ale mam mniejsze niż przed ciążą...rozstępy troszke mam, noi nie sa już takie jędrne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #10555 przez _aga86_
Co do jedrnosci zgadzam sie- nie sa takie jak przed :( Mi piersi wogole nie urosly, ani w ciazy ani po niej- stad pewnie mialam problem z laktacja:( No,, ale na szczescie ozstepy mnie ominely...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl