BezpiecznaCiaza112023

Moje dziecko krzywi główke w jedna strone

12 lata 5 miesiąc temu #253895 przez sylka
No pewnie ja tez pytałam :) zawsze dobrze jak ktoś z fachową wiedzą poradzi. Zapyasz czy w domu miecie ćwiczyc, co z siedzeniem itp. my chodziliśmy 4 mies. i wszystko wróciło do normy :) 3mam kciuki i czekam na wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253899 przez natmur11
justyna ja cie nie oceniam. Po prostu napisałaś, a ja odpisałam jak ja to widzę po tym co przeczytałam. Sama wiesz najlepiej czego potrzebuje twoje dziecko, i ja w to się nie wtrącam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254030 przez eash
justyna, dobrze, ze zaczynacie te rehabilitacje - zobaczysz, ze to duzo pomoze. a nawet jesli popelniasz jakies drobne bledy przy noszeniu dziecka, ukladaniu do snu czy np. przy sadzaniu, stawianiu na nozki - rehabilitant zaraz ci to wytknie ;) i powie, jak prawidlowo malego trzymac, sadzac, prowadzac itd. wlasnie to jest duzy plus rehabilitacji - w szpitalu, jak sie dziecko rodzi, rzadko ktos pokazuje mamie, jak prawidlowo zajmowac sie dzieckiem i potem nieswiadomie mozemy jakies bledy popelniac. u mnie tak bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #262075 przez justyna84
wszystko juz wiemy :) konczymy jezdzenie z glowka a zaczynamy od nowa bo moj oskarek ma obnizone napiecie miesniowe w malym stopniu ale ma ,i prawdopodobnie dlatego tak odchyla glowke bo nei umi jej utrzymac w styczniu albo w lutym zaczynamy rehabilitacje
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341611 przez monika555
Justyna, czy Twoje dziecko przestało krzywić główkę? Moja córeczka krzywi raz w jedną - ok półtora tygodnia, potem ze 2 dni ma prosto i zaczyna krzywić w przeciwną stronę, itd... Dziś zaczęła po raz szósty przekrzywiać główkę, było już 3 razy w prawo i jest trzeci raz w lewo... Neurolog nie wiedziął co nam odpowiedzieć, zalecił kontrolę chyba z nadzieją że samo ustapi...
Dostaliście jakieś ćwiczenia? chodzicie na rehabilitację?
Pozdrawiam
Monika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341612 przez monika555
zapomniałąm nadmienić że Laura ma prawie 11 miesięcy a krzywienie główki na zmianę trwa tak od początku lutego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #341698 przez Moniq
moniko, a jak Laura siedzi sama?raczkuje?
nic innego niepokojącego nie zauważyłaś? może ma słabe mięśnie i tak jest jej łatwiej utrzymać główkę?a nie zauważyłaś u niej jakiś problemów ze słuchem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #375012 przez justyna84
Oskar juz nie krzywi odkad zaczol coraz to mocnijszy kregoslup , jezdzilismy na rechabilitacje calego ciala ale ona byla zbedna bo dziecko juz wszystko robilo. Prawde muwiac nikt mi nie odpowiedzial na pytanie czemu tak sie dzialo , byc moze slabe napiecie miesni powodowalo ze maly nie umial trzymac glowki z czasem mu to przeszlo :) wiec sie nei przejmuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl