BezpiecznaCiaza112023

PODEJŚCIE TATUSIÓW

14 lata 2 miesiąc temu #4538 przez _aga86_
A tak sie ze mnie w szpitalu nasmiewali:D Fakt, ze polowy z tych rzeczy nie uzylam- no ale coz to byl moj pierwszy porod:D chociaz przy nastepnym napewno okaze sie, ze wszystko jest niezbedne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4539 przez Mirella
Ja Byłam w szpitalu z małą 8 dni, a zapakowałam się na trzy, więc w jakimś momencie zaczęłam udzielać instrukcji, które ubranka Klaudii mąż ma przywieźć, efekt był taki, że cała moja szpitalna szafka to były ubranka dziecięce, bo po prostu przywiózł wszystko co było na półkach :)
A ubranie dla mnie to chyba miałam cały czas ze sobą tak mi się wydaje. Co prawda szpital kazał oddawać rodzinie bo nie było przechowalni bo akurat był remont, ale ja stwierdziłam że będę się źle czuła jak nie będę miała swoich ciuchów i jakoś je zakamuflowałam.
Za to mąż mojej koleżanki w dniu jej wypisu był tak przytomny, że po każdą rzecz oddzielnie biegał do samochodu, po spodnie, bluzkę, buty, nosidełko, coś odnieść w międzyczasie, chyba z dziesięć kursów tak zrobił, a my się zwijałyśmy ze śmiechu i tylko za brzuchy trzymałyśmy aż nam łzy ciekły, a to było trzy dni po cesarkach to bolało jak diabli, a uspokoić się za nic nie mogłyśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4596 przez Scholastyka21
ja na szczęście tez miałam przygotowaną torbę dla siebie, ale wyobraźcie sobie że mój mąż przywiózł do ubrania dla naszego synka , który miał zaledwie 52cm i był bardzo malutki i chudziutki pajacyk w rozmiarze 74cm, który praktycznie dopiero w wieku 5 miesięcy był mu dobry, więc młody wyglądał jak sierotka hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4621 przez Agnieszka
śmieszne są te wszystkie historie opisane przez Was. Jednak ci faceci są strasznie przejęci tą chwilą gdy po nas przyjeżdżają

mi się przypomniało jeszcze, że widziałam w szpitalu tatusia, który przyjechał po dziecko w garniturze - tak mnie też to trochę rozbawiło, no ale może jakiś biznesmen ;))



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4676 przez Scholastyka21
hhe albo się wystroił po prostu na ten wielki dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6431 przez sara125
Witajcie. jestem tu nowa a moj synek Grzes ma 6 i pol miesiąca i jest zdrowym ruchliwym chlopcem juz zaczyna raczkowac i stabilnie siedzi...
Wracajac do tematu to moj maz bvedac przy porodzie byl blady jak sciana ale trzymnal sie i dodawal mi otuchy i zakochal sie w naszym synku od pierwszego wejrzenia.jak przyjechal do szpitala odebrac nas to byl w miare przytomny jA nie moglam sie napatrzec na niego jak z duma w foteliku niusl naszego synka ze szpitala do samochodu...pekal z dumy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6487 przez Scholastyka21
sara125 witaj na forum
masz zdolnego synka, mój ma ponad 8 miesięcy i dopiero zaczyna pełzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6492 przez Mirella
Scholastyka, żadne dopiero :) Klaudia też w tym wieku zaczynała pełzać a teraz raczkuje jak szalona i wstaje jak ma się czego złapać. Florek jak najbardziej mieści się w normie. Przynajmniej mojej, bo szczerze mówiąc nie wiem co mądre książki o tym sądzą i nic mnie to nie obchodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6502 przez Scholastyka21
dziękuję Mirella, pocieszyłaś mnie, chociaż wiem że jedne dzieci wcześniej zaczynają a inne później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6525 przez Moniq
Scholastyka21 napisała:

sara125 witaj na forum
masz zdolnego synka, mój ma ponad 8 miesięcy i dopiero zaczyna pełzać :)

mieści się normie również według mądrych książek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6533 przez sara125
no grzes pelal jak mial 4,5 miesiaca... wszystkorobi szybciej niz rowiesnicy az zaczyna mnie to martwic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6540 przez Scholastyka21
dziewczyny zacznę nowy wątek o pełzaniu za chwilę w innym miejscu forum, ponieważ tu troszkę zboczyłyśmy z tematu "podejście tatusiów".
zapraszam tu:
www.zapytajpolozna.pl/forum/dziecko/rozw...aczkowanie.html#6539

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6541 przez moni_82
Witam
To nasi mężczyzni mieli podobne "wpadki" U mnie to samo było z pampersem tłumaczyłam słoneczko na pupie misie na przodzie i mąż oczywiscie założył odwrotnie przy okazji "psująć" kilka aż wkoncu się udało:-) Najlepsza historia była z kupa mąż wkładał palucha w pampersa i sprawdzał czy jest czy nie ma i dość często wyciągał usmarowanego palucha:-) Do sklepu dziecięcego samego Go już nie puszczam bo miłe ekspedientki napewno coś wcisną ehh
Jednak swietnie sobie radzi z naszym maluchem:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6552 przez Scholastyka21
moni u mnie tak samo ze sprawdzaniem kupki hehe, ile razy sobie palucha pobrudził jak sprawdzał
ehh te nasze chłopy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6555 przez moni_82
hehe myślałam że tylko ja mam tak "genialnego" męża :laugh: ehh te kochane chłopy ostatnio doszedł do wniosku że będą sklejać modele samolotów razem:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl