BezpiecznaCiaza112023

PODEJŚCIE TATUSIÓW

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #209007 przez Agusiak
ja wiedziałam od samego początku ale nie, że będzie aż tak dobrze :P :P Czasami mam wrażenie,że to ja mam niekiedy takie stereotypowe "chłopskie" zachowania ;) :silly:
Ja wiedziałam po tym jak zawsze dobrze traktował i nadal traktuje mnie i może to się wydać głupim porównaniem, ale także po tym jakie podejście miał ( i nadal ma) do naszego psiaka :)
Na punkcie córy totalnie zwariował i tylko On umie ją tak rozśmieszyć, że mała chichra się na całego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209019 przez Emme
mój Sz raczej oszczędny w okazywaniu uczyć publicznie, ale zawsze jak widział dziecko to się cieszył na jego widok, zagadywał itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209453 przez sylka
JAkos wiedziałam że bedzie super tata jak widziałam jego zabawy z chrzesniakiem i bratanicą. Tarzał się z nimi na dywanie, wymyslał zabawy. Dzieciaki trzsą się z radości na jego widok. Zresztą każdy z rodziny powarzał mi że P. bedzie dobrym ojcem. No i tak jest. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209497 przez aanaa
Tatus Majki pomaga tym bardziej ze ja jeszcze ledwo wstaje bo mnie potraktowali dosc zle na porodowce.. Glowka juz wychodzila a oni ze jeszcze czas mam.. I peklam od srodka :( Ale wracajac do tematu to pomaga, chcialby kapac mala ale ja sie jeszcze troche boje mu ja dac do wody bo na raczki ja bierze :) wstanie czasem w nocy i uspokoi ja troszku bo ma straszne zaparcia jest zbyt zachlanna, przebierze i przygotuje wszystko. Z jednej strony czuje sie taka niepotrzebna bo maz z tesciowa duzo robia a ja tyle ile moge a tak bym chiala byc dyspozycyjna dla malej :(

Ale ciesze sie bo przed porodem myslalam ze bede z tym sama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209543 przez Manga
Aanaa, z tym kąpaniem maleństwa to spokojnie możesz dać tacie. :)
My od razu założyliśmy, że to będzie działka męża i jakoś sobie poradził! Myślę, że nawet lepiej niż ja bym to zrobiła (a nie robiłam).

Musisz tatusiowi zaufać. Krzywdy maluszkowi nie zrobi, to też przecież jego dziecko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209561 przez aanaa
No wlasnie wydaje mi sie ze ma zbyt ze tak powiem agresywne rece :) i predko mu nie dam a tym bardziej ze sam jeszcze mowi ze sie troszke boi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221892 przez aniolek2265
Ja też wiedziałam ze mąż będzie dobrym ojcem widząc jak bawi się z innymi dziećmi, chociaż obawiałam się jak to będzie jak urodzę, przecież to takie małe dziecko (3 mies dzieciaczka kuzynki nie wziął na ręce bo się bał a co dopiero noworodka). Ale szybko się uczył i był chętny do nauki. W domu ja miałam pierwszą kąpiel - taką z instrukcją dla męża. Potem on kąpał (no chyba że wypił piwko jak ktoś go dorwał i chciał uczcić córeczkę i raz jak pępowina wisiała na nitce to się o nią bał). Tak to wstaje w nocy i przewija, potem mnie budzi na karmienie (karmię piersią), przewija bez problemu, trochę boi się przebierać (o rączki). Ogólnie to mimo pomocy maż ma teraz więcej czasu wolnego niż wcześniej ;p Nie może się doczekać jak Izunia będzie odwzajemniać np uśmiech, albo będzie można z nią pogugać i pobawić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl