BezpiecznaCiaza112023

jak "zwalczyc" plamy z dzieciecych ubranek

12 lata 2 miesiąc temu #296491 przez andziaaxdd
Ja osobiście plamy z marchewki, to zwalczałam słoneczkiem ;)
stronę z plamą marchewkową wystawiałam na balkon na suszarce, tak by słońce bezpośrednio na nią padało, i po paru godzinach Plamka wsiąkła ;)

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296508 przez bombel779
O ile przy białym ubranku jeszcze bym wypróbowała ten sposób z "nasłonecznianiem" to przy kolorowym już absolutnie NIE!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #296789 przez ifka
sylka napisał:

U nas pomaga przed praniem zapranie w wodzie z dodatkiem Vanish Oxi Action


u nas podobnie :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #299390 przez alicjaa
dziewczyny czy piszecie o tym arielu : www.ariel.pl/Odplamiacz/ ??

jesli tak to czy wczesniej w nim moczycie ubranka czy po prostu wlewacie do calego prania dzieciecych ubranek?



i jeszcze gdzie to mydelko dr Reinera mozna kupic? patrzylam w tesco, biedronie i kauflandzie i nie znalazlam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #299415 przez Emme
Alicja tak, to chyba ten odplamiacz. Koleżanki mówiły, że przed praniem wylewały odrobinę (nie rozrabiając) i plama znikała na oczach :)
A mydełko ja kupiłam w sklepie z chemią, ale wiem, ze na "niemieckich" stoiskach też są (stoiska z chemią z niemiec). Widziałam też w jakimś markecie, chyba w carrefour

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #299510 przez sylka
Mam próbki tego odplamiacza, dostałam je przy zakupach w Rossmanie. Jak zajdzie potrzeba to wypróbuje i dam znać jak działa :D Co do mydelka to nie próbowałam i może jak znajdę to zakupię , skoro polecacie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #299530 przez alicjaa
dziekuje dziewczynki :) ja wlasnei tez mam probke tego odplamiacza tylko tak sie zastanawiam czy do kolorowych rzeczy tez on jest.... czy kolor sie nie zepsuje....... no ale najwyzej bede musial poswiecic jakies ubranko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #302083 przez natmur11
u nas ariel odplamiacz szalu nie zrobil. po 4 dniowym namaczaniu w duzej ilosci plamy moze odrobine zeszly ale wrazenia na mnie nie zrobil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310088 przez Emme
kupiłam ten ariel, wypróbowałam go na bluzce, która była prana 3 razy i plama się nie sprała- polałam odrobinę na plamę, zostawiłam na jakieś 30 sek (producent poleca do 10 min), potarłam i plamy nie było więc jestem zadowolona. Do prania nie dawałam, bo nie wszystko potrzebuje odplamiacza, więc tak jest ekonomiczniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310206 przez sylka
Zaprałam dziś ręcznie plamę arielem zielonym i poparzył mi dłonie!!!!! Pierwszy raz w życiu się z takim czymś spotkałam. Zawsze zaoierałam ręcznie przed praniem i było ok a tu całe dłonie w białych plamach, pieką!!! Mam nauczkę by uzywać sprawdzonych a nowość w rękawiczkach. Użyłam małej ilościc tyci tyci a załatwiła mnie. Zapewne zawiera chlor.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330622 przez alicjaa
u nas niestety ten odplamiacz ariela wcale sie nie sprawdzil. ani jak sie dodalo do prania ani jak si ewczesniej polalo plame i zostawilo na jakis czas... brud nie zniknal ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332180 przez ufolka
no ja o słonku na plamy z marchewki nie słyszałam!! ale do wypróbowania :)
nie sprawdził się natomiast vanish, taki sobie żadna rewelacja, oprócz tego że miałam białe dłonie bo poparzył troszkę, ale szybko zeszło z dłoni, szkoda że nie plama z ubranka :) polecam śliniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #334179 przez asiek335
Witam.Pisze na tym forum po raz pierwszy, ale od dawna jestem tutaj zarejestrowana
Jesli moge doradzic to na plamy z marchewki na sliniaczku bądź ciuszkach niemowlecych najlepsza jest zwykła sól kuchenna. Posypujemy plame solą, dośc gęsto i pozostawiamy na jakiś czas. Nastepnie sól strzebujemy i pierzemy. U mnie sprawdza się w 100 %. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu #335848 przez ewelciaM.
ja plamy zapieram szarym mydłem, ale takim prawdziwym bo mydło typu 'biały jeleń' ma ponoć inny skład. prawdziwe mydło dostałam w jednym jedynym sklepie w mojej mieścinie :) wszystkie plamy znikają :D trzeba tylko od razu zaprać, żeby nie leżało tydzień w koszu na ubrania :)





nie poznał głębi strachu ten kto nie ma dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl