BezpiecznaCiaza112023

woda morska

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223412 przez Agusiak
paulina*amelia napisał:

Na ulotce doczytałam że jest od lat 3, na opakowaniu nic takiego nie było napisane.
Ale chyba jest to taka woda morska jak każda inna i mogę ją zastosować u mojego Maluszka??
Agusiak szukalam na allegro tej wody i tam w opisie aukcji maja ze od 2 tyg zycia mozna tej wody uzywac . allegro.pl/afrin-baby-25ml-oczyszczanie-...krk-i1855348369.html


Paulinka dzięki za tego linka :kiss:

motylek85 muszę ją zakupić następnym razem bo cena i pojemność jest naprawdę imponująca. W tych co ja kupowałam do tej pory jest tylko 25 ml :angry: a kosztują ponad 20 zł, zdzierstwo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223451 przez natmur11
mi lekarz polecil EUPHORBIUM homeopatyczny roztwor do zatkanego noska - lepszy oid wody morskiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #223511 przez motylek85
Agusiak napisał:

motylek85 muszę ją zakupić następnym razem bo cena i pojemność jest naprawdę imponująca. W tych co ja kupowałam do tej pory jest tylko 25 ml :angry: a kosztują ponad 20 zł, zdzierstwo :P

no jasne! my używamy przynajmniej raz dziennie i serio nie pamiętam kiedy ją kupiłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223915 przez Katunia
natmur11 napisał:

mi lekarz polecil EUPHORBIUM homeopatyczny roztwor do zatkanego noska - lepszy oid wody morskiej.


u nas euphorbium w ogole sie nie sprawdzilo
disnemar byl najlepszy

teraz niestety krople do nosa bo katarek mamy

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0421939a0.png?9693

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #224006 przez ifka
my obecnie przerabiamy temat: katar :( .Na razie stosowałyśmy:

afrin - średnio,odnoszę wrażenie,że bardziej do celów higieniczno-kosmetycznych jest tzn.że głównie nawilża

za to euphorbium i disne mar skutkują dużo lepiej, psikamy i po jakimś czasie wyciągamy dużo więcej tego czego w nosku nie chcemy.


Własnie wrociłam od pediatry i dowiedziałam się,że u takiego malucha to tylko woda morska i sól fizjologiczna wchodzi w grę :S :huh: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #230239 przez muchowa
basiaz napisał:

my - prawie od poczatku - uzywamy wody morskiej . polecila mi to polozna i u nas sprawdzilo sie w 100 % na wysuszona sluzowke noska. polecam disne mar , bardzo latwa aplikacja, a buteleczka wystarcza naprawde na bardzo dlugo , bodajze 120 psikniec


150 psiknięc i ostatnio kupiłam za 14 zł

ifka
pediatra ostatnio mi powiedział ( a mam 3-latki) ze u takich maluchów żadnych sprayów na katar Otrivinów, Nasivinów.Śluzówka nosa może zostać uszkodzona przez te preparaty. Tylko i wyłącznie woda morska !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #230619 przez ifka
muchowa napisał:

basiaz napisał:

my - prawie od poczatku - uzywamy wody morskiej . polecila mi to polozna i u nas sprawdzilo sie w 100 % na wysuszona sluzowke noska. polecam disne mar , bardzo latwa aplikacja, a buteleczka wystarcza naprawde na bardzo dlugo , bodajze 120 psikniec


150 psiknięc i ostatnio kupiłam za 14 zł

ifka
pediatra ostatnio mi powiedział ( a mam 3-latki) ze u takich maluchów żadnych sprayów na katar Otrivinów, Nasivinów.Śluzówka nosa może zostać uszkodzona przez te preparaty. Tylko i wyłącznie woda morska !!!


my też mamy disne mar, tylko trochę się zdziwiłam jak powiedziała,że afrin to nie a to nie woda morska?babka w aptece polecala :huh: . A jeśli chodzi o te nasiviny i resztę to nie podawałam Lence,bo pamietam co się z moją sluzówka po tym dziło :huh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #231560 przez kotek23
Ja używam Disnemar i jestem zadowolona więc go polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242666 przez Agusiak
dziewczyny jetem już po używaniu tej wody morskiej Afrin Baby i jak dla mnie jest beznadziejna. Woda sama w sobie pewnie jak każda inna ale ta pompka to porażka. Czasem nawet 10-15 razy musiałam tym "psikać" żeby w ogóle coś poleciało. Szlag mnie trafiał :angry: :angry: Nie wiem czy trafiłam na jakieś felerne opakowanie ale już z pewnością tego nie kupię i nie polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242686 przez ifka
Agusiak to nie felerne opakowanie, one tak mają :huh: :angry: .My też nie polecamy, za to disne mar jak nabardziej :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242703 przez Agusiak
ifka ja disne mar także polecam, używałam go od początku ale poszukuję czegoś jednak nieco tańszego lub większego pojemnościowo za tą cenę. Poszukam tej wody, o której pisała Motylek Naso Drill. Chyba że macie jeszcze jakieś inne propozycje to chętnie poczytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #521358 przez sylwus136
odświeżam temat

Jaką polecacie ?? Szukam takiej żeby nie miała zbyt mocnego ciśnienia podczas aplikacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #523868 przez ranusia
ja używam sterimar i jest naprawde w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #524604 przez emma
Polecam disnemar, tania nie jest, ale warta ceny: nie psika gwałtownie i można ją zaaplikować w każdej pozycji, także na leżąco! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #524607 przez sylka
Podpisuję sie pod tym. Najgroszy wg mnie jest Sterimar. Kupiłam ją jako pierwszą i myslałam że dziecku nos wysadzi. Od kilku mies mam Afrin Pure Sea i tez moge polecić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl