BezpiecznaCiaza112023

woda morska

11 lata 3 miesiąc temu #526682 przez ranusia
co do sterimaru to ja przed każdym użyciem psiukałam kilka razy w powietrze żeby zmniejszyć ciśnienie i potem było ok. Sterimar nie jest zły, tylko ciśnienie jest w nim trochę za duże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526696 przez Agusiak
u nas od samego początku disnemar ale od kilku dni testujemy Quixx i też jest świetny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526747 przez sylwus136
ranusia ale to jak psikałaś w powietrze to Ci się troszkę marnowało.

no właśnie chodzi mi o taką żeby ciśnienie nie było duże. Kacperek źle znosi ogolnie zakraplanie nosa wiec chce mu wybrać coś najbardziej delikatnego. Może pomyślę o disnemar.

no wiec napisałam do mojego brata który jest technologiem od spraw żywności i nie tylko i kazałam mu sprawdzić skład tych wszystkich wód morskich ( tych tu wymienionych)
Wiec powiedział mi że Quixx wydaje się najlepszy bo ma dokładnie wypisany skład. Jest podane ile naprawdę jest wody morskiej i jakie jest stężenie.

Pozostałe niestety nie mają wymienionego składu.

Jesli chodzi o Afrin to mojemu bratu nie spodobało się to że pisze w ulotce że dla dorosłych a dopiero na samym końcu jest że mogą go stosować też dzieci.

Wiec Agusiak jak jest z tym ciśnieniem w tym Quixx ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527588 przez Agusiak
sylwus136 moim zdaniem najmniejsze ciśnienie ma jednak disnemar. Tzn poleciłabym go zdecydowanie dla malutkich dzieci, niemowlaczków lub też dzieci które boją się, nie lubią psikania do noska. Mojej żabie to nie przeszkadza, siedzi grzecznie i pozwala sobie oczyścić nosek, jak dla nas to ten Quixx jest świetny bo raz psikam i wszystko wylatuje a disnemarem przy gęstym katarze musiałam psikać kilka razy. Z resztą można nacisnąć lekko pompkę do połowy, wtedy psika delikatnie, lub do samego końca wtedy mocniej a i tak nie agresywnie.
Ja jestem zadowolona i będę już kupowała Quixx, cena zbliżona do disnemar a pojemność chyba większa o 5-10ml więc mniej więcej to samo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527709 przez sylka
JEst Afrin pure sea baby wiec ja kupuje ten dzieciécy. Owszem jest tez w innym opkakowaniu dla doroslych. Tu na str. masz podane stezenie w zakladce produkty. www.afrinpuresea.pl/

Agusiak Quixx jest dla dzieci poyzej 6 mies. :blink:

Moze kiedys go wyprubuje :blink:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527719 przez Agusiak
sylka napisał:

Agusiak Quixx jest dla dzieci poyzej 6 mies. :blink:


no widzisz i to by się zgadzało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527968 przez sylwus136
no mój mały w kwietniu kończy 4 lata ale po prostu nie chce go jakoś bardzo męczyć skoro mogę kupić coś w miarę delikatnego :)

Dzięki dziewczyny za opinię i pomoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749911 przez walerkak
Jeśli chodzi o samą budowę sterimaru baby, to muszę powiedzieć, że jest stworzony specjalnie dla najmłodszych. Z mojego doświadczenia uważam, że ciśnienie aplikatora też nie jest za duże, ale wystarczający aby wypłukać i oczyszczać nosek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl