BezpiecznaCiaza112023

Szukam gabinetu rehabilitacji w Krakowie

5 lata 4 miesiąc temu #1068164 przez ulke
Dziewczyny czy macie może namiary na dobre gabinety rehabilitacji w Krakowie?Chodzi mi tutaj o miejsca, w których specjalizują się w leczeniu dolegliwości związanych z kręgosłupem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #1068173 przez nestera
Zapisz sie do centrum rehabilitacji Fizjoter. www.fizjoter.pro Pracują tam dobrzy specjaliści od rehabilitacji i fizjoterapii. . Jestem już po drugiej wizycie i drugi raz zadowolona Mają dobrych diagnostów. Najpierw porządnie badaja, szuka przyczyny i dopiero wówczas wprowadzają odpowiednią terapię.

Poza tym dostaniesz tam również instruktaż, w zakresie tego jakie ćwiczenia powinnaś wykonywać samodzielnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 godzin temu #1068609 przez Kolendra25
Od siebie mogę Ci polecić gabinet o nazwie RehaPro, który mieści się na Senatorskiej 20 w Krakowie. niedawno chodziłąm tam na rehabilitację po poważnym skręceniu kostki i na prawdę jestem bardzo zadowolona, zarówno z wyznaczonego mi terminu jak i samego przebiegu rehabilitacji!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068621 przez iwonka385
Ile przypuszczalnie będzie kosztować wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 3 tygodni temu #1080172 przez KarolineCZ
Jeśli chodzi o kwestie związane z rehabilitacją to warto także wiedzieć, gdzie można zakupić niezbędny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. W tym celu polecam odwiedzić sklep Musi Med. Warto też zainteresować się takimi sprzętami jak balkonik rehabilitacyjny: https://musi-med.pl/pl/c/Balkoniki-i-podporki/23 .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl