BezpiecznaCiaza112023

ze smoczkiem czy bez??

13 lata 5 miesiąc temu #39179 przez Bagira
Manga, cudne zdjęcie w avatarze. Śliczny synuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39252 przez Martynka__89
Na początku Mateusza uspakajał smoczek, a teraz już go nie chce wypluwa woli moją pierś co jest trochę uciążliwe nie mogę nic czasem zrobić bo płacze jak nie dostanie cycusia.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39274 przez martela89
Martynka moja mała przez 2 miesiące nie miała smoka bo właśnie uspokajała się przy piersi, potrafiła się budzić co 1,5 godziny żeby sobie pocycać i w końcu byłam tak wykończona,że kupiłam smoczek i jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39280 przez Martynka__89
Mnie to też wykańcza bardzo się cieszę że jestem dla niego ważna, że potrafi się przy mnie uspokoić zaśnie mi w ramionach i śpi, a gdy kładę go do łóżeczka do budzi się i płaczę. Tylko jak już wcześniej wspomniałam naprawdę jest to męczące, nie potrafię nic zrobić. Dobrze że laptopa mogę kłaść na krzesło i buszować trochę po necie.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39283 przez Bagira
Martyna, ja tak miałam praktycznie 6 miesięcy. W nocy co 2h, w dzień tak samo i czy byl smok czy nie nie miało to znaczenia. w dodatku miałam silna anemię. Matki potrafią wiele !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39324 przez MoNiaaa
Julka tez przez 2 miesiace nie chciala smoczka.ale w koncu kupilam jej z aventa ale nie takiego profilowanego.i nauczyla sie i jest spokojniejsza szybciej zasypia z nim.ale jak nie jest spiaca to wypluwa :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39328 przez paulinkaaa2202
Moja ma teraz etap paluszek do buzi i spokój zastanawiam się nad smoczkiem i sama nie wiem... ja karmię piersią i boję się że ją odrzuci i nie będzie chciała jeść z cycka

A jakich smoczków używacie??
tyle jest na rynku że nie wiem jaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39330 przez martela89
paulinka ja też karmię piersią i moja normalnie je. Smoczka używam tylko jak zasypia albo bardzo płacze ale itak najlepszy uspokajacz to cycuś. Smoczek mam z Avent-a ten profilowany bo innego nie chciała.

Nasze dzieciaczki są już duże i raczej piersi Ci nie odrzuci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39366 przez sloneczko
moja mala bez smoczka ani rusz... nawet jak teraz katarek miala, to pomimo ze ciezko bylo jej oddychac to smoka musiala miec..

ja uzywam z nuk, probowalam z MaM i Avent ale one sa tak inaczej wyprofilowane, i moja niechce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #39374 przez _aga86_
Julka od samego poczatku uzywa smoczkow z Tommee Tippee :http://www.mamabebe.pl/product-pol-3267-Smoczek-Tommee-Tippee-Closer-to-Nature-C-air-3-6m-dla-dziewczynki.html. Z tym, ze Julka juz ma wiekszy rozmiar od 6-18m-cy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39383 przez martela89
aga ja też mam takie dwa ale moja mała ich nie chce i musiałam kupić z Avent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39390 przez _aga86_
Julce odrazu przypasowaly :) I ciesze sie, bo jest to ortodontyczny smoczek. paulinka pewnie bedziesz musiala kilka przetestowac i mala sobie sama wybierze ;) A piersi nie odrzuci przez smoczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39649 przez Gosia_Krupa
Mój synuś od początku doił smoczka,ale nie cały czas,tylko jak płakał i nie dało się go uspokoić noszeniem,tuleniem... Od ok.4-go miesiąca miał tylko do spania i w sumie jest tak do dziś. Myślę,że najwyższa pora z niego zrezygnować,tylko trochę ciężko. Synek zasypia ze smokiem,chociaż nie zawsze i jak tylko uśnie to go wypluwa,ale bywa,że się przebudzi w nocy i szuka. Ja używałam z Aventa symetrycznych. Ponoć lepiej nie dawać profilowanych,bo po prostu leżą w buzi,symetryczne wymagają od dziecka wysiłku,jak przy cycu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39666 przez Gosiaczek31
Mój Kubuś też na początku nie chciał smoka.Uspokajał się przy cycu.Próbowałam różnych smoków i w końcu spasował mu profilowany Nuka. Mamy taki z osiołkiem. I od tej pory już nie chce cyca do uspokajania. Jak wcześniej siedział na cycu godzinami tak teraz tylko 10 minut na jedzonko :)
Tez bałam się że może nie będzie chciał cyca ale jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #39679 przez paulinkaaa2202
a jakie macie dokładnie smoczki profilowane czy zwykłe?
z resztą nic mi to nie mówi..

Możecie wstawić zdjęcie smoczków i napisać czy karmicie butlą czy piersią

Ja karmię piersią i kupiłam taki smoczek ale mała cały czas wypluwa i cycka palucha ale dzisiaj dałam jej pierwszy raz smoczka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl