BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #828229 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828273 przez gaabrysia
Hej

Co z ta stulajka martyna, podczytywalam i natrafilam ; www.benc.pl/czytelnia/511/co-to-jest-stulejka/

Ja tam mu nie dotykam, nie daje się ściągnąć to nie robię nic na siłę, na bilansie 2 latka to sprawdza.

Ja tylko na chwile, wpadne pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828337 przez ewelinda83
Asia dzieki za opinie. Ja mialam kiesys za dziecka dwa psy i wiem jaki jest obowiazek jak sie ma zwierzaka, a ten obowiazek z czasem spada na rodziców :huh: narazie to tylko plany ... ;)
udanej zabawy na sankach :)

Gabi a ty co taka zajeta :blink:

Gosia a ty gdzie sie podziewasz, juz jestes nad morzem ?

gdzie reszta ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828360 przez marigra
Ewa - to chyba ja pisałam o tym syropie z pigwy, bo co roku zbieramy owoc i sami robimy syrop - do herbatki rewelacja....
a teraz jeszcze dokupiłam tran z wątroby rekina, wiec mam nadzieje, że pomoże....

zazdroszczę wam tych sanek.....tez bym zabrala Zuze, ale co z tego jak obie jesteśmy chore....wiec raczej wróciłybyśmy z zapaleniem płuc....

ja ani pieska ani kota nie miałam więc się niw wypowiem, ale na pewno to duzy obowiązek , ale i radość zwłaszcza dla dziecka

a w ogóle chciałam kupić Zuzi nowe zimowe buty bo te obecne chyba sa za zimne..i wiecie ze w sklepach już nic nie ma same adidaski i wiosenne obuwie....poszaleli normalnie....jeszcze zima się nie zaczela a oni już wiosne wystawiają....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828415 przez ewelinda83
Gosia widze cie :P

Kinia spala mi prawie 3 h :ohmy: zjadla obiadek a teraz bierzemy sie za puzzle :woohoo:

marigra my pijemy syrop sklepowy ale tez smaczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828416 przez gusiag
jestem jestem
Ewa nie uczymy jej niemieckiego bo podstawa to dobra znajomość polskiego, mamy jakąś książkę o dzieciach dwujęzycznych i tam jest to wytłumaczone dlaczego itp. A niemiecki sama załapie migiem w przedszkolu, o ile się dostanie do jakiegoś.
no ale bajki ogląda w niemieckiej tv też i nawet się na nich śmieje w głos czasem więc coś tam może rozumie :)
a nad morze lecimy w czwartek
Marigra odpuść sobie pracę, zdrowie najważniejsze a jeszcze jak macie w PL taką a nie inną pogodę to lepiej dmuchać na zimne.
no to będziesz może musiała na necie szukać, swoją drogą jak taka zima to może w sklepach jeszcze wróci asortyment zimowy.
Martyna staraj się wpadać do nas częściej! gdzie jesteś? PL??

mam problem, dziś na Oli brzuszku pojawiła się wysypka i zgłupiałam bo nie dostawała nic do jedzenia czego nie jadłaby wcześniej. Ale w sobotę smarowałam ją nową maścią na rozgrzewanie i katar bo wydawało mi się że zaczyna mieć gluta, ale nie ma i nie smarowałam jej więcej tą maścią, może być że od niej??
czy może pomidor jakiś chemiczny?? bo ona je codziennie pomidora..
nie ma innych objawów żadnych
normalnie nie wiem co to a w czwartek wylot


Ewa widzisz bo pisałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828428 przez gaabrysia
Ewa, wczoraj cały dzień u dziadkow. Jak co tydzień;) fajnie, Adrianek lubi tam chodzić.

Czasu jakoś mało, żeby pisać, ale czytam cały czas:)

Gusiag może i ta masc, jąka? Albo i pomidor.. Ja narazie nie kupuje. A może też zmienilas coś do prania, płyn?
Pierzecie jeszcze w tych dzidziusiowych? Ja już nie i nawet daje płyn do plukania.

Zapisałam młodego do dentysty, ale terminy takie, mimo ze prywatnie.. Wkońcu udalo mi się na 5.02. Ma lekką prochnice w jedynce;( na pewno nie od słodyczy, odstawilam nocne jedzenie. Bo żeby też myje. Wieć lekki dol, mam tylko nadzieję, ze nie będzie mial lapisowania i da sobie wsadzic plombę, pani doktor podobno fajna, okaże się.. Ma taki jakby kamień, co prawda to nie duże bardzo jest ale mimo wszystko. Trochę te żeby będzie mial..

Zaraz mój serial, wpadne później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828434 przez ewelinda83
Gosia juz spakowane jestescie, nie zapomnij o cieplych kalesonach :silly: brrr takie mrozy :huh:
Ja tez uwazam ze Kinga podlapie jezyk od dzieci w przedszkolu, sasiedzi jak sie z nia witaja to juz ich rozumi. Zreszta ja sama dobrze nie umie to nie bede przeciez dziecka uczyc ;)

Gabi daj znac jak po wizycie bo jestem ciekawa jak to wyglada u was ? Bo z naszej ja wogole nie jestem zadowolona :angry: tyle ze ty idziesz z jakims ,, problemem ,, a ja szlam tak o sobie zeby dziecko zobaczylo ....


koniec puzzli teraz ogladamy Strazak Sam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828477 przez georgette102
hej

melduję się tylko, nie mam weny na pisanie

odezwę się jutro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828548 przez aisod
Hej!
Byłam dziś znów na KTG :) Na razie wszystko w porządku. Nic sie nie dzieje, ale chyba o ten termin porodu to jednak się będę biła z tym moim ginem :D
Coś dziś napomknął, że jak do 10 nie urodzę to mnie wyślę do szpitala... No ja mu, że jak nic się nie będzie działo dziecku to nie ma sensu, bo mój termin to 16 luty... No i żeśmy sobie pogadali: on swoje,ja swoje :/ Nie ma co się na zapas martwić.
Następna wizyta w czwartek... Już mnie denerwuje to jeżdżenie co 3-4 dni do niego... No ale lepiej jeździć, żeby małą sprawdzać.


Georgette, a miałam nadzieję, że u Ciebie trochę lepiej, że może udało się pokorzystać z niedzieli...

Ewelinda dobrze, że jazda sie udała. Egzamin na pewno zdasz :) Przecież będą za Ciebie trzymały kciuki wszystkie mamy i dzieciaki z forumowych Marcówek ;)
Imię oczywiście zostaje. Na razie wszystkim się podoba (w miarę). Będą tu dwie Kingi :P

Gabi biedny Adek... Skąd mu się to wzięło... Kurczę, żeby takie maluchy już miały próchnicę... Dawniej przecież tego nie było :/ Oby dentystyka była fajna i Adrianowi się podobało.

Gusiag może to jakieś potówki... Może się zgrzała troszkę i stąd wysypka. Myślę, że gdyby od maści to od razu by się pojawiła. Obserwuj czy nic się więcej nie dzieje...

Marigra zdrowia dla Was!

Martyna a właśnie nie możecie zastosować maści na tą stulejkę? A może już stosujecie... Wiem z opowiadań mamy, że taka peracja to nic przyjemnego (mój brat miał, ale to było 22 lata temu :P )
Ja po pierwszym porodzie też mogłam skakać i tańczyć ;) Teraz sie boję, że będą mi wywoływać za wcześnie... no zobaczymy.

Asiula czyżbyś w biedronce zrobiła zakup? Bo ja też sie zastanawiałam czy takich puzzli pociągowych nie kupić. Tylko nie byłam pewna czy Miśka to zainteresuje.

Mam nadzieję, że z grubsza odpisałam na wszystko... Życzę miłej nocy!

Moje chłopaki właśnie biegają z gołymi stopami po domu i mają wielką radochę :D Tzn. Michał ma, bo tata zmęczony i ledwo się rusza ;) Ciekawe o której młody zaśnie po takiej zabawie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828555 przez gaabrysia
Ja na kto chodziłam po terminie..

Co do zebow to faktycznie nie fajnie, no ale co zrobić.. Jeszcze niedawno pisalam o koledze adka co ma plomby a tu prosze.. Dobrze ze. W miarę szybko z tym zawalczymy..

A co do tej stulajki czy nie powinno się tego diagnozowac w późniejszym wieku? Jeżeli tak to adrian też ma ten problem, bo ja nie mogę mu tam ruszyc bo się nie da. Niechce mu robić krzywdy, bo pożyczalam dziś i o takich przypadkach dlatego konsultuje to jeszcze na bilansie. Chociaż z tego co można poczytać, to wszędzie piszą żeby nie ruszać nawet do 3 roku.. Nie wiem..

Czas na piwko, w sumie drugie ;D tak mnie naszlo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828623 przez gusiag
Aisod no ciekawe jak skończy się ta bitwa z twoim ginem :)
a co do potówek to dałaś mi małą nadzieję, ale zupełnie nie wiem skąd miałaby mieć potówki :(
szczepiona była na wszystko więc mam nadzieję, że to nic zakaźnego..
dostała wapno w syropie, jak długo to się może utrzymywać? powinnam iść do lekarza?
Gabi kurcze ale mnie zaskoczyłaś z tą próchnicą i kamieniem :( biedny Adek, ciekawe jak będzie wyglądała wizyta i co postanowi dentystka
miłego piwka i dobrego spania po nim
Ewa no pakuję się stopniowo, ale zapowiadają odwilż i może nie będzie tak źle :)
wypiłam swoją magiczną herbatkę i zaraz idę spać. Jutro pójdę do przedszkola w pobliżu zobaczę co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828627 przez gaabrysia
Oj na pewno się będzie dobrze spalo jeszcze żeby młodemu tak samo dobrze się spalo to by było wspaniale;)

Gusiag to wygląda trochę jak kamień, no ale skad dlatego obstawiam, ze po prostu to prochnica, ale dentysta nie jestem;) koleżanka która jest mowila, ze może to byc też płytka bakteryjna, ma tego ba prawdę niewiele pomiędzy jednym a drugim zebem, ale wyszorowac się tego nie da. I tak ubolewam ze to jeszcze ponad tydzień do wizyty, ale wolę poczekać niż mam się dostać na szybko do kogoś z byle jakim pojęciem..

Dobrej nocy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828632 przez gusiag
to na razie się nie smuć, nie denerwuj poczekaj na opinie fachowca.
dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828752 przez ewelinda83
Czesc dziewczyny chcialam z wamim wczoraj popisac ale padlam o 21 przy usypianiu Kingi :) wstalysmy po 8 ;) Kinga z malym gilem :(
teraz sie szykujemy do sniadanka i moze uda nam sie zaliczyc szybki spacer, bo jak narazie nie pada.

Gabi mam nadzieje ze to nic poważnego ale lepiej to sprawdzic.

Gosia ja tez mam juz przyszykowana liste przedszkoli i jak Kinga pojdzie na drzemke to bede ich szukac na internecie i sprawdzac. Kolezanka mnie pocieszyla mowiac ze do niektorych zapisuje sie dzieci bedac jeszcze w ciazy :ohmy:

aisod bron dzielnie swojego tminu ;) u nas imie tez nie wszystkim sie podobalo, niektorzy komentowali albo mowili ze i tak nam sie odwidzi ale my jednym uchem sluchalismy takich uwag a drugim wypuszczalismy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl