BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 3 miesiąc temu #829766 przez georgette102
aisod po porodzie zgubisz od razu jakieś 10 kg czyli i tak będziesz ważyć mniej niż ja :huh: no cóż.... ty już mnie lepiej nie pocieszaj ;)

gabi gdyby nam się nie podobały twoje zdjęcia to raczej grzecznie przemilczałybyśmy ten temat a nie wychwalały cię :P

asiula wow u was to prawdziwy sukces nocnikowy, brawoooo

mariola ja zamierzam "zgubić" Mai smoczki w wakacje na urlopie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829806 przez ewelinda83
Kinia bardzo przeziebiona, z noska cieknie :( nie wiem gdzie ja zalatwilam, a moze to od zebow :S bo mi sie zali ze ja bola ale ja tam nic nie czuje, kupy dzisiaj dwie strzelila, apetyt ma normalny a nawet jak na nia to duzy :S
mam nadzieje ze noc bedzie spokojna i przespana :huh:

Gosia ja tez czasami tak czujnie spie, ze az nie spie :angry: nie lubie tego :(
jeszcze pare godzin i lecicie :) spokojnego lotu, napisz jak tylko dolecicie.

Asia ciesze sie ze macie takie postepy nocnikowe, ja kupilam Kindze majteczki i mialam zaczynac nauke ale chyba poczekam az jej przeziebienie minie.

U nas ze smoczkiem obeszlo sie spokojnie, wytlumaczylam Kindze ze jest juz duza dziewczynka i ze mozemy wyrzucic smoka. Ja wyrzucilam jeden a ona drugi ( jeden zostawialam w razie W ) ale na szczescie bylo bez placzu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #829822 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829862 przez georgette102
ewelinda teraz jest taki okres, że przeziębienia biorą się znikąd, Maja niby po chorobie le nadal katarek ma i kasze straszny, T zabiera ją w piątek do lekarza, ja też zamierzam kupić Mai majteczki, żeby było nam wygodniej, dzisiaj znowu powiedziała, że chce sisi, zaczęła ściągać spodnie i rozpinać bodziaka i ładnie wysikała się na nocnik a później przez godzinę biegała z gołym tyłkiem i nie chciała się ubrać :)

asiula ja bardzo bym chciała, żeby Maja sama zrezygnowała ze smoka, ale przypuszczam, że tak nie będzie, nawet jak była chora i zbierała jej się wydzielina w buzi to wyciągała smoka połykała i smok dalej w buzi :dry: nie daję jej jeszcze kaszy na mleku, nie wiem czemu, ale jakoś nie mogę się przełamać

czy wasze dzieci lubią rozmawiać przez telefon? Majka uwielbia, dzwonią czasem do mnie do pracy z T, albo do babci; dzisiaj zadzwonił T brat a ona zabrała mu telefon, chodziła z nim po całym domu i gadała po swojemu, mówiła jak robią zwierzątka, jak ma na imię i ile ma lat, no ubawiłam się po pachy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829930 przez gusiag
spakowane
wyjazd z domu o 8 30, wylot 11 przylot 12:35. Na pewno się odezwę :)
Asia brawo dla Kapiego! zuch mądry! krowie mleko jeszcze nie, nie wiem czemu, u nas na mleku tylko musli i kaszka to dużo tego mleka nie idzie i podaję jej już 2+
Ewa nasmaruj ją na noc, do tego też nasmaruj stopy. Może od zębów, kto to wie.
u nas ciągle przebijają się wszystkie trójki na raz, widać już je tak jakby każda przebiła dziąsło, no i u nas dwie kupy dziennie to norma.
Dorota dla Was też ogromne brawa za sikanie :)
a co do telefonu to zabiera każdy który dzwoni i opowiada co robiła, śpiewa Maję i Zuzię i zamęcza pytaniami typu babciu, co robisz. Nie odda słuchawki jak ją proszę ale oddaje zawsze jak ktoś w słuchawce mówi daj mamę :)
telefon i skype to u nas codzienność ze względu na to że do wszystkich tak daleko...
Aisod melduj :)
Emma co u Was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830073 przez ewelinda83
Nasza kolejna noc ciezka :( niby z jedna pobudka ale oczy mnie pieka z nie wyspania :dry: Kinia spala z nami, tulilamm ja cala noc. Raz sie obudzila cala rozpalona, dostala nurofen, soczek i poszla spac.

Odezwe sie pozniej bo ide do pracy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830231 przez gaabrysia
Hej u nas noc też nie najlepszą ale lepsza od poprzedniej;)

Postanowiłam postarac się młodego odzwyczaic jedzenia w nocy bo na stowe stąd te ząbki się będą psuły.. Dlatego dziś pił wodę, a o 7 dałam mleko, później.. Uwaga! Zjadł całą miskę kaszy- a tyle czasu nie chciał jeść, wieć się ciesze;) w nocy buntu na wodę jakiegoś nie było. Może wkoncu stwierdzi ze na wodę się nie opłaca "mruczec" bo on robi to przez sen a jak się nie zareaguje się wzbudza.

Śmieje się, ze artysta jąkis będzie bo tylko kredki i kredki;)

Gusiag daj znac jak lot i pogoda?

Miłego dnia, ja dostałam miesiaczki i zdycham;/

Taki skupiony jest;

A tutaj, Adrianek pokaz ząbki ( w sensie usmiechnji się;) :

Jak tak ładnie idzie z tel, to zaszaleje i wrzuce jeszcze ;)

Z kulek;

Z Zosia;) :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830310 przez aisod
Hej!

Ja dziś znów na KTG idę, ale to dopiero popołudniu. Czuję sie jakby mnie ktoś zjadł, a potem zwrócił, więc nie odpiszę Wam z osobna... Przepraszam.

Zdjęcia fajne! U nas też tak samo wygląda malowanie, w pełnym skupieniu :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830350 przez marigra
czesc dziewczyny

melduje się i ja:) wylądowałam jednak na zwolnieniu - w poniedziałek p opracy dostałam się do lekarza, osłuchał mnie i dał antybiotyki, ze zwolnieniem tez nie portestowałam i siedze sobie do poniedziałku w domku :D . Czuje się ju z zdecydowanie lepiej niż na początku, co prawda nadali mi tam coś jęczy w płucach i kaszle strasznie, ale już dzień do nocy :)
Powiem wam, że tak mi się to zwolnienie przydało, ze naprawdę....
Byłam z mamą u lekarza - no i niestety czeka nas najpierw operacja usuwania zmian z płuc a później chemia, później znów operacja i chemia i tak w kólko....niestety ciężkie czasy ale jestem dobrej myśli, musze mame pocieszać żeby się nie załamała...
Zuza nadal siedzi w domu, bo skoro ja jestem to i ona...chociaż pwoeim wam, ze mam wrażenie że ona zamiast lepiej to nie mam poprawy...już nie miała kataru ani kaszlu a teraz spowrotem.....chyba tak w kółko z tymi wirusami walczymy...

gosia - koniecznie daj znac jak lot i jaka pogoda

aidos - ty lepiej już uważaj na siebie, bo przy końcówce to wszytsko się może zdarzyć....

gabi -a zdjecia rewelacyjne, a Zosia całuśna :D super:)

Ewa - to na pewno przez przeziębienie u nas tez się budziła non stop przeszkadzał jej katarek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830353 przez gusiag
Hej.
Dolecialysmy. Z przygodami ale juz ok.
Po pierwsze przekroczylam wage walizki o 5 kg i przekladalam rzeczy do reklamowki. Jak polski zul :) potem w samolocie jakis hiszpan byl niezadowolony ze Ola glosno liczy sobie samoloty i cos sie bulwersowal w swoim jezyku. Ola lpt jak zwykle bezprpblemu zniosla. Zadnych narzekan. Ogladala bajki, swiat za oknem i gazetke o tym jak sie ratowac w rqzie wypadku. Bardzo jej sie podobal obrazek dziecka w kamizelce ratunkowej w wodzie. Smiala sie ze chłopiec sie kapie :-)
A ladowanie okropne przy samej plycie lotniska zaczelo rzucac samolotem na boki i tylko sir zastanawialam ktorym skrzydlem uderzy w ziemie. Takie podmuchy wiatru. A zimno!!! Masakra tak zimno. -11 a w de tylko -1 i to dzis pierwszy raz. Musimy jakos wytrzymac. Co do przygod to taxi zanowione przez siostre mialp byc z fotelikiem a przyjechal z poduszka pod tylek.. no trudno ale dalej znow bawalil bo wklepal w gps adres ale nie spojrzal czy dobrze i pojechal prawie do gdyni. Takze podroz taxi zamiast 10 min trwala 50 ! Zaplacilam tylko 10 zl i siostra zlozyla skarge na nich. Na drugie pietro wtarabanilam bagaz, wozek a Ola na szczescie weszla sama. Teraz spi a ja zaraz cos zjem.
Gabi Adek super i to zdjecie z Zosia fajowe tez. Sliczne dzieci
Ewa Kinia jaka ma temperature, sprawdzasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830354 przez gaabrysia
Zosia sama nie do końca wiedziała jakie ma zamiary;)

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mi się zdjęcie powiedzmy profilowe wczytuje poziomo? Jakiego bym nie dała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830356 przez gusiag
Hej.
Dolecialysmy. Z przygodami ale juz ok.
Po pierwsze przekroczylam wage walizki o 5 kg i przekladalam rzeczy do reklamowki. Jak polski zul :) potem w samolocie jakis hiszpan byl niezadowolony ze Ola glosno liczy sobie samoloty i cos sie bulwersowal w swoim jezyku. Ola lpt jak zwykle bezprpblemu zniosla. Zadnych narzekan. Ogladala bajki, swiat za oknem i gazetke o tym jak sie ratowac w rqzie wypadku. Bardzo jej sie podobal obrazek dziecka w kamizelce ratunkowej w wodzie. Smiala sie ze chłopiec sie kapie :-)
A ladowanie okropne przy samej plycie lotniska zaczelo rzucac samolotem na boki i tylko sir zastanawialam ktorym skrzydlem uderzy w ziemie. Takie podmuchy wiatru. A zimno!!! Masakra tak zimno. -11 a w de tylko -1 i to dzis pierwszy raz. Musimy jakos wytrzymac. Co do przygod to taxi zanowione przez siostre mialp byc z fotelikiem a przyjechal z poduszka pod tylek.. no trudno ale dalej znow bawalil bo wklepal w gps adres ale nie spojrzal czy dobrze i pojechal prawie do gdyni. Takze podroz taxi zamiast 10 min trwala 50 ! Zaplacilam tylko 10 zl i siostra zlozyla skarge na nich. Na drugie pietro wtarabanilam bagaz, wozek a Ola na szczescie weszla sama. Teraz spi a ja zaraz cos zjem.
Gabi Adek super i to zdjecie z Zosia fajowe tez. Sliczne dzieci
Ewa Kinia jaka ma temperature, sprawdzasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830361 przez gaabrysia
No Gusiag ciepło się musicie ubierać, ja się chyba nigdzie dziś nie wybiorę, wczoraj zalowalam ze poszlismy na sanki taki ostry wiatr..,

Marigra korzystaj, odpoczywaj i wpadajcie do nas częściej;)

Ide budzic młodego bo już ponad 3 h spi...

Zdjęcie tylko to normalnie, szkoda moich nerwów może jutro zrobie kolejne podejście, chyba ze ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak się robi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830385 przez martyna123
Hey u nas noc fatalna spałam tak jak Gosia ostatnio do tego Szymon się przeziębił i leci mu z noska pierwszy raz od roku jest przeziębiony smaruje pulmexbeby i daje kropleki do nosa i maść majerankową herbate z miodem i cytryną no mam nadzieję że sie nie rozwinie dziadostwo.

Gosia- ludzie potrafią być wredni jeszcze dzieci im przeszkadzają ale też się natrafiłam na takie coś w samolocie. Udanego pobytu.

Asia- zamówiłam maść w aptece ale tej co ty mi podałaś nie ma już w produkcji ale jest inna z tym samem składem jak ty smarowałaś ile razy dziennie itp.

Gabi - Adrian super urodny chłopczyk.

Emma- Zosia jak zawsze super.

Marigra- musiscie być silne z mamą. Ja to przeżyłam w rodzinnie i wiem ze jest ciężko. No i zdrowia dla Ciebie dobrze ze wziełaś L4 a dla Zuzy polecam sanostol.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #830396 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl