BezpiecznaCiaza112023

ERROR !!!

12 lata 9 miesiąc temu #142225 przez Emme
kasiora, a ja miałam problem z errorem nawet jak były 3 osoby, a jak się zawiesi strona to nawet zamknąć jej nie mogę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142240 przez kasiora
mi moze raz wyskoczyl error kiedys tam , a strona strasznie mi muli jak przebywa duzo osob, moze niektore dziewczyny maja poprostu za slaby internet :unsure: sama juz nie wiem :unsure: ja mam internet 20 mbit/s i wlasciwie nie mam problemu z errorem ...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #142251 przez Emme
ja mam 5 Mb/s cokolwiek to znaczy ;)
error pokazuje się stosunkowo niedawno, wcześniej znikało tło, ale po ponownym odświeżeniu wracało do normy. mi też muli jak jest dużo osób, ale error pokazuje się jakoś niezależnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142254 przez Monix
Ja mam 20 Mb/s, a non stop pokazuje mi ERROR. Więc to chyba nie zależy od szybkości internetu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142319 przez Asiersa
Ja tez mam dość szybki internet (10Mb/s) i error jest praktycznie non stop :dry:
Powiem szczerze, że w zeszłym roku, kiedy miałam słaby internet to stronka chodziła o wiele lepiej :P




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142443 przez kasiora
bo w zeszlym roku nie bylo tylu uzytkownikow str :)
ale tak jak juz pisalam, wychodzenie ze strony po skonczeniu pisania /czytania chociaz rozwiaze problem "mulenia" :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142472 przez Green
No sorki kasiora ale wyobraz sobie ze kazdy portal tak dziala jak wlasnie ten np.popularny facebook czy Nk ? Nie po to sa chyba zakladane zeby moglo jednoczesnie korzystac z niego jednoczesnie 100os. max.? Wydaje sie mi ze osoby zajmujace sie tym portalem powinny bardziej sie przylozyc i cos robic z ta strona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #142512 przez kasiora
nie rozumiem twojej wypowiedzi, chyba to jest oczywiste ze kazdy portal tak dziala :unsure:
tak jak napisalam we wczesniejszych postach ze to sa tylko moje spostrzezenia :P i tyle :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #142546 przez Mirella
u mnie error jest najczęściej w nocy o dziwo.... poza tyn widzę że dużo zależy od przglądarki, Opera radzi sobie dużo lepiej, a internet mam wolniutki, dwójeczka jedynie...



zamknęłam przed chwilą Operę i weszłam z Firefoxa jako niezalogowana, i co widzę??? wsród zalogowanych Mirella!!!

moze to nie tak ze dziewczyny się niewylogowują, tylko coś portal przysypia z wykrywaniem tego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142638 przez Piotr
Zostały naniesione poprawki. Mamy nadzieję, że strona będzie teraz śmigać.
Jeśli dalej będą występować problemy prosimy dać znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142803 przez Mirella
przed chwilą znowu był error :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142866 przez Green
Kasiora wiadomo portale sa po to by moc z nich korzystac , czasem zdarzy sie jakas awaria ,aktualizacja stron czy cos takiego ok rozumiem ,ale TUTAJ jest to na non-stop praktycznie. Przynajmniej raz dziennie jest jakis problem a to z logowaniem , a to z zaladowaniem strony, a to z dodaniem posta i takie tam. Na dluzsza mete jest to dosc meczace,prawda? Gdyby takie same problemy i z takim samym natezeniem wystepowaly na innych popularnych portalach ,to ile osob by z nich korzystalo? Podejrzewam ze niebyly by wcale takie popularne i chetnie odwiedzane wtedy glownie przez ich ciagla niedostepnosc ;/

Mam nadzieje ze teraz w miare sie zrozumiale wyslowilam :) Niemam zamiaru sie z nikim klocic tutaj bo nieoto chodzi ,ale pomyslalam ze warto zrwocic na to uwage bo wiem ze niejestem sama i nietylko mnie drazni ERROR. Pamietam jak na poczatku zaczelam korzystac z tego forum i niezdarzaly sie takie rzeczy,a teraz sa prawie na porzadku dziennym ;/

Ale skoro Nas juz Pan Piotr zapewnia ze wszystko byc powinno cacy ,nalezalo by chyba mu zaufac ze tak bedzie :)

Dobrej nocki zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #143125 przez masuska
Fajnie że już ERROR znikł, ale jest nowy problem, nie wiem czy już gdzieś nie był opisany. Chodzi o to że nie działają przyciski, emotek oraz Boarcod'ów. A i po napisaniu posta, nie wraca automatycznie to forum, tylko trzeba kliknąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #143131 przez pulpecja
masuska napisał:

Fajnie że już ERROR znikł, ale jest nowy problem, nie wiem czy już gdzieś nie był opisany. Chodzi o to że nie działają przyciski, emotek oraz Boarcod'ów. A i po napisaniu posta, nie wraca automatycznie to forum, tylko trzeba kliknąć.


to samo jest u mnie od rana. Error również wystąpił dzisiaj u mnie dwukrotnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #143238 przez happymamma
ERROR bez zmian... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl