BezpiecznaCiaza112023

ERROR !!!

12 lata 1 miesiąc temu #325400 przez Katarzyna
Sytuacja zrobiła się nerwowa, także prosimy o wsparcie.
Strona ma tysiące plików. Stąd wszystko trwa dość długo.
Każdy Wasz sygnał, że coś się dzieje jest brany pod uwagę, choć nie zawsze o tym piszemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326195 przez ufolka
www.zapytajpolozna.pl/my-last-messages.html

Szczegóły infekcji

URL: www.zapytajpolozna.pl/my-last-mes ...
Proces: file://C:\Program Files\Mozilla Firefox\...
Infekcja: html:Iframe-inf

kolejne ostrzeżenie od antywirusa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327752 przez Katarzyna
Już nie ma tej infekcji.

Dziękujemy za wiadomość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327954 przez Koni
Ja nie miałam infekcji ale na forum ciężko mi się wchodzi bo jak wejdę w przyszłe mamy to od razu mnie wyrzuca i muszę wchodzić poprzez użytkowników :dry: Czy z tym też da się coś zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327993 przez Katarzyna
Trwają prace "od kuchni" forum będzie poprawione, chcemy przywrócić też ostatnie dyskusje. To jeszcze potrwa, ale prace trwają. Mam nadzieję, że do końca miesiąca zobaczycie efekty.

Na razie rozwiązanie na okrętkę musi wystarczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #340601 przez bombel779
Znowu wirus się panoszy po forum !! :angry:
Jakiego wątku nie otworzę dostaję komunikat od Avasta o zainfekowanej str. :dry: :angry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #341379 przez JustynaZuzanna
Dzisiaj rano było nareszcie ok, obecnie gdzie nie wchodze na forum, Avast krzyczy że zablokował Konika Trojańskiego

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #341473 przez Magdzia
Witam,

wczoraj panoszył się na forum koń trojański. Dzisiaj jak wkońcu się zalogowałam, okazło się że w wątku "mamusie kwiecień 2011" jest ZERO postów! Nie mogę wejść nawet "na okrętkę" :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #341522 przez Dotka
Znowu wirusy wczoraj nawet na strone wejść sie nie dało :angry:
w sumie to cały czas cos jest nie tak a teraz znowu wirus koń trojański
www.avast.com/pl-pl/lp-security-informat..._vir=JS:Iframe-FH%20 [Trj]&p_prc=&p_obj=&p_var=.%2Ffa%2Fpl-pl%2Fvirus-alert-default2&p_pro=0&p_vep=5&p_ves=0&p_lqa=0&p_lsu=24&p_lst=0&p_lex=35&p_lng=pl&p_lid=pl-pl&p_elm=7&p_vbd=677
gdzie sie nie wejdzie na strone są wirusy o to od razu wyskakuje u mnie 6 okienek :angry: zróbcie porządek z tym to juz drugi raz w tak krótkim czasie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #341529 przez Katarzyna
Prośba

Jak widać nie udaje nam się zwalczyć wirusa. Choć strona była czyszczona kilka razy, to pojawiają się znów wirusy. Jeśli ktoś z Was zna rozwiązanie sytuacji i może pomóc. Prosimy o kontakt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #342696 przez natmur11
jakies nowe wiesci o wirusie? zmienilam antywirusa i nie wiem jeszcze na ile moge mu ufac, nie chcialabym zeby siadl mi system:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #343612 przez taakamama
Nie mogę wejść na forum Sprzedam - kupię zamienię bo wyskakuje mi komunikat że strona została zablokowana przez google (nie wiem czy tylko u mnie jest taki komunikat czy wszystkim się to pokazuje)
www.zapytajpolozna.pl/88-sprzedam-kupie-zamienie/
Owszem mogę zignorować to ostrzezenie ale jestem świeżo po czyszczeniu komputera z wirusów!!!
Z tego względu zamieściłam mój post w innym miejscu ale moderatorka szybciutko go przeniosła!
Więc pytam się gdzie mogę pisać skoro do miejsca przeznaczonego na takie tematy nie mam dostępu?!


Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna witryny www.zapytajpolozna.pl/88-sprzedam-kupie-zamienie

Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny www.zapytajpolozna.pl/88-sprzedam-kupie-zamienie ?

Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić zagrożenie dla komputera.

W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę razy: 1.

Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?

W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą liczbę stron: 109. Wyświetlanie 4 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2012-04-10, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2012-04-10.

Złośliwe oprogramowanie obejmuje 160 trojan(s), 2 exploit(s). Udane zainfekowanie powodowało pojawienie się na komputerze docelowym średnio następującej liczby nowych procesów: 3.

Złośliwe oprogramowanie działa w następującej liczbie domen: 1, m.in. rrrry.ddns.mobi/.

Wykryliśmy następującą liczbę domen: 1, które, jak się wydaje, pośredniczyły w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania wśród użytkowników tej witryny, m.in. weqeweqqq2012.com/.

Ta witryna działała w następującej liczbie sieci: 1, m.in. AS49190 (XCOMPARTNERS).

Czy ta witryna pośredniczyła w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?

Nie wydaje się, aby w ciągu ostatnich 90 dni witryna www.zapytajpolozna.pl/88-sprzedam-kupie-zamienie pośredniczyła w zarażaniu jakichkolwiek witryn.

Czy w tej witrynie działało złośliwe oprogramowanie?

Nie, w ciągu ostatnich 90 dni nie było w tej witrynie złośliwego oprogramowania.

Jak do tego doszło?

W pewnych przypadkach osoby trzecie mogą dodawać do legalnych witryn złośliwy kod, który spowoduje wyświetlanie przez nas komunikatu ostrzegawczego.

Dalsze czynności:

* Wróć do poprzedniej strony.
* Jeśli witryna należy do Ciebie, możesz zwrócić się o sprawdzenie jej za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów. Więcej informacji na temat procesu sprawdzania można znaleźć w Centrum pomocy Google dla webmasterów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #343662 przez Katarzyna
Dziękujemy za zgłoszenie. To ważna informacja dla nas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #344360 przez MagdaM
Eeeeeeee mnie tez wyskakuje ze sprzedam itp zablokowana bo zgloszona jako dokonujaca atakow i rozpowszechniajaca/wykradajaca nasze dane :ohmy:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #344629 przez Dorciaition
U mnie to samo :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl