BezpiecznaCiaza112023

Zapytanie do położnej...

14 lata 2 miesiąc temu #2008 przez kivi
pozwoliłam sobie wysłać wiadomość pod adres e-mail do położnej podany na stronie....i nie uzyskałam odpowiedzi, czy to nie po to podany jest adresik? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2018 przez kasiora
moze pani katarzyna nie zagladala na meila. poczekaj napewno sie odezwie :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2026 przez Piotr
Hej, Pani Kasia na pewno Ci odpisze, po prostu ma bardzo dużo mejli do odpisania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2031 przez Katarzyna
kivi napisał:

pozwoliłam sobie wysłać wiadomość pod adres e-mail do położnej podany na stronie....i nie uzyskałam odpowiedzi, czy to nie po to podany jest adresik? Pozdrawiam


Odpowiem :)

Na wszelki wypadek można przesłać raz jeszcze. Sama utknęłam w dużej ilości maili dodatkowo spowodowanej subskrypcjami tematów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #2035 przez kivi
dziękuję :-)

wysłałam wiadomość jeszcze raz :-)

zdziwiłam się że nie otrzymałam odpowiedzi, gdyż byłam jedną z pierwszych osób na stronie, forum itp. wydawało mi się, że odpowiedź pojawi się błyskawicznie :-))))))
Bardzo szybko się rozwija stronka, jestem zadziwiona ilością osób i postów od mojej ostatniej wizyty :-)

Pozdrawiam i ściskam wszystkich!!!

Dziękuję za odpowiedzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3792 przez andziaa35
mam pytanie do poloznej :)
otoz zastanawiam czy jest jakis okreslony czas od odejscia wod a urodzenie dziecka. Urodzilam 4 godz i 10 min po przebiciu wod i polozna powiedziala ze jeszcze troche a kiepsko by sie skonczylo, a ktoras z forumowiczek pisala ze urodzila 7 godzin po. Czy to normalne?


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3822 przez Scholastyka21
andzia na mojej na sali leżała podobno przede mną dziewczyna której, odeszły wody ale nie miała skurczy i rozwarcia i dopiero na następny dzień jej wywołali poród, ale miala przez to komplikacje i podobno pepowina była zielona
nie wiem na ile to plotka a na ile prawda :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4655 przez aniaw
Ja mam takie pytanie?
Chodzi mi o oddanie pierwszego moczu po porodzie. Do kiedy powinno się to zrobić i czemu jest to tak ważne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4657 przez _aga86_
Ja urodzilam 10h po odejsciu wod plodowych... Fakt- mala byla sina, ale poza tym bylo ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4665 przez Moniq
andziaa35 napisał:

mam pytanie do poloznej :)
otoz zastanawiam czy jest jakis okreslony czas od odejscia wod a urodzenie dziecka. Urodzilam 4 godz i 10 min po przebiciu wod i polozna powiedziala ze jeszcze troche a kiepsko by sie skonczylo, a ktoras z forumowiczek pisala ze urodzila 7 godzin po. Czy to normalne?


ja urodziłam 10 godzin i 30 minut po odejściu wód płodowych, akcja porodowa zaczęła się u mnie po 7,5 godziny po podaniu oksytocyny i z małą wszystko było w porządku. z tego co wiem, jeśli odejdą czyste wody płodowe, tzn nie zielone, i nie ma skurczy oczywiście to ma się ok. 6 godzin na dotarcie do szpitala. bo nie wypływają od razy całe wody płodowe, więc maluszek nie ma sucho w środku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4689 przez _aga86_
Ja mialam skurcze (co 5min) przed odejsciem wod.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4733 przez andziaa35
Moniq ale mi wody przebili i normalnie tak chlusnelo jakby ktos z wiadra wode wylal :)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4775 przez Scholastyka21
andzia u mnie to samo, podstawili mi jakiś pojemniczek to się cały napełnił, a mały nie był :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4788 przez andziaa35
ja to lezalam na kanapie tylko ceraty porozkladali... 5 minut scieraly hehe ale jak wody "odplynely" to sie zaczal koszmar...


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl