BezpiecznaCiaza112023

Nie widać żołądka u płodu 32 tydzień

14 lata 3 dni temu #12917 przez Pati88
Witam wszystkich cieplutko. Wczoraj robiłam badanie usg 4d lekarz nie widział żołądka u naszej córci próbował mnie uspokoić że może dzidzia się nie najadła i dlatego nie mógł zobaczyć żołądka inne organy ok serduszko zdrowe , pęcherz moczowy też bardzo się martwię tym całą noc nie spałam dodam że badanie 4d nie było wykonywane u lekarza prowadzącego, lekarz prowadzący na każdej wizycie zapewnia mnie że wszystko ok, kolejne badanie mam 23 kwietnia i to nie do lekarza prowadzącego tylko do tego co robił mi badanie 4d. Może któraś z was spotkała się z taką sytuacją albo może słyszała na ten tema coś bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12927 przez Manga
Nie spotkałam się z taką sytuacją, ale z własnego doświadczenia wiem, że to martwienie się, bo coś może być nie tak, jest straszne.
U mnie po USG prenatalnym lekarz zalecił dodatkowe USG serduszka, bo coś tam zobaczył, co mu się nie spodobało. Bałam się strasznie, aż do tego badania, więc wiem co czujesz... Na szczęście wszystko było ok, czego i Tobie życzę - trzymam kciuki mocno!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12936 przez Mirella
Pati, ja słyszałam o takiej sytuacji i do dziś się otrząsnąć nie mogę. To chyba we Włoszech było. Jakoś w piątym albo szóstym miesiącu dwa razy wyszło na usg że dziecko nie ma żołądka i nie ma sensu takiej ciąży ciągnąć. Kobieta zdecydowała się na usunięcie, więc jej dali coś na wywołanie porodu, i to maleńkie dziecko wyszło z niej żywe, a jak zostało przebadane to się okazalo, że żołądek był tylko jakoś tak ułożony że usg nie pokazywalo, ale dziecko było za maleńkie żeby przeżyć.... Podobna sytuacja była w Polsce, tylko niby nie było nerek i pęcherza moczowego. Też wywołanie, w szóstym miesiącu. Potem się okazało ze wszystko jest na swoim miejscu, na szczęście ta dziewczynka przeżyła.
Tak więc bez paniki, to tylko usg, nie jest nieomylne.

www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...okropne-badania.html

Tutaj opisałam swoją historię z usg, nie tak dramatyczną, ale też wymowną w kwestii wiarygodności tego badania.

Nosek do góry będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12942 przez angela660
Pati, ja też nie wiem nic konkretnie na temat żołądka, ale miałam sytuacje , że właśnie na usg prenatalnym lekarz "zauważył", że mój synek wysuwa język zbyt często, w ogólne nazwał to przerostem a jest to marker zespołu Downa. Cały weekend umierałam ze strachu, płakałam i nie wiedziałam co mam z sobą zrobić- lekarz mnie tak wystraszył. Po 4 dniach udało mi się ponowić badanie w innym gabinecie i okazało się, że wszystko jest w porządku, u lekarza prowadzącego też było wszystko ok. A całe zamartwianie było zupełnie niepotrzebne...
Dlatego nie przejmuj się za bardzo i czekaj spokojnie na kolejne badanie:*
Będzie dobrze głowa do góry:)

A powiedział Ci , że jest coś jeszcze nie tak albo że to jakaś choroba, czy coś takiego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12947 przez Pati88
Właśnie w tym sęk że nic mi nie powiedział spytał mnie się tylko czy lekarz prowadzący wykonał takie badanie w 28 tygodniu ciąży powiedział tylko to co pisałam wcześniej. Siedzę non stop płaczę nie wiem co mam zrobić. Mąż załatwił prywatną wizytę na dziś na godz 21.30. Nie mogę się na niczym skupić byłam dziś u lekarza prowadzącego dodam że jest ordynatorem w szpitalu i nawet mnie nie zbadał tylko skierował do innego lekarza po skierowanie do szpitala na badania ,widział dobrze że ledwo na nogach stoję jeżeli będzie wszystko dobrze nie pójdę do niego na ostatnią wizytę którą mam wyznaczoną na maj. Trzymajcie za mnie kciuki wieczorem się odezwę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12955 przez Mirella
no pewnie że trzymamy, odezwij się koniecznie !!! I pamiętaj nosek do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12959 przez Madzia89862
czekamy na wiesci kochana i wierzymy ze wszystko bedzie dobrze ze to pomylka lekarska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12960 przez Moniq
Pati, czekamy na wieści I TRZYMAMY KCIUKI, WIERZĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12969 przez Madzia89862
i co Pati juz po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12975 przez _aga86_
Pati czekamy na wiadomosc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12977 przez Madzia89862
miejmy nadzieje ze szybko nas poinformujesz o przebytej wizycie i jej wynikach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #12985 przez Mirella
środek nocy i brak wieści... no cóż podobno brak wiadomości to dobra wiadomośc, oby i tym razem :) nieustająco trzymam kciuki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13067 przez Madzia89862
nadal brak wiadomosci pati daj znac coi jak:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13134 przez Pati88
Witam wszystkich na samym początku chcę Was wszystkich przeprosić że nie odpisałam wieczorkiem ale ze szczęścia i radości że z naszą Julcią jest wszystko ok nie myślałam o niczym innym po wizycie pojechaliśmy do moich rodziców musiała im to powiedzieć osobiście że nasza Julcia jest zdrowa :) dziękuję że to była tylko pomyłka nie wiem co bym zrobiła jak by było inaczej ale najważniejsze że jest wszystko ok teraz usg miałam robione zwykłe pani doktor złota kobieta sama się popłakała że jak potraktował mnie lekarz prowadzący 10 razy pokazywała mi żołądek badała przepływ krwi na dowód tego dała mi zdjęcie żołądeczka Julci i załatwiła mi jeszcze wizytę na badania penetralne ale to już powiedziała ze to dla nas nagroda za ten stres bo z Julcią jest wszystko dobrze. Dziękuję wam za otuchę i ciepłe słowa pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13135 przez ilona
No to super, ale my wszystkie wiedziałyśmy, że to pomyłka :) nie chciałaś nam wierzyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl