BezpiecznaCiaza112023

::(((:(:(:(:(co robic mam????,,,,

13 lata 11 miesiąc temu #15986 przez kakasia20
hej ja nie daje juz rady pfff...znowu mi sie snil zly sen........ze mialam usg po 20 tyg i dokt.ginekolog stwierdzila ze moje malenstwo nie oddycha.....:((((przyznam ze mialam tylko raz usg malca dokladnie w 7 tygodniu ciazy i mam zdj....i tak do dzis nie mialam usg ciagle wizyty u ginekologa a ja sie martwie czy wszystko jest ok z malym lub mala:((((26.05 ide na wizyte znow i moze mie da na usg juz....potem....bo jak ostatnio 28.04 bylam na wizycie to jak zapytalam o usg to odp mi dokt.ginekolog ze 20 tyg ciazy lub po 20 tyg ciazy bedzie usg....martwie sie pff :( co robic...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15987 przez Mirella
Kochana całą ciążę mi się głupoty śniły.... Przywyknąć niestety....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15988 przez iwonan12
Nie masz się co martwić snami Mirella ma rację.A jeśli już chcesz zawsze możesz iść zrobić prywatnie USG dla własnego spokoju



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15989 przez Katarzynka
Ale troche dziwne że nie miałaś USG bo do 11 do 13+6 dni robi się genetyczne na przezorność karku czy jest kość nosowa itp. ...
A jak mocno się martwisz to zawsze dla świętego spokoju mozesz iść na USG gdzie indziej. A twoja ginekolog jak dla mnie to jakaś dziwna bo maja to i na badania co miesiąc skierowanie i mierzy mi ciśnienie na każdej wizycie i waży i jak coś mnie nie pokoji to USG mam, od początku ciązy miałam 4 razy a wizyt miałam 7.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15993 przez Scholastyka21
kakasia20 nie martw się, w ciąży to normalne że śnią się głupoty. Ja przez całe miesiące w snach rodziłam i np dziecko było bez nogi itp.
smy są odzwierciedleniem naszych obaw, a przecież każda ciężarna obawia się porodu i tego czy wszystko będzie oki.
powodzenia życzę tobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15995 przez Madzia89862
nie martw sie ja tez mialam glipkowate sny ale nic na to sie nie poradzi:)podobno nie wolno pozno jesc bo to powoduje sny wlasnie ale w ciazy nie da sie niestety nie podjadac poznym wieczorem:P:)ale nie rozumiem jak mozna miec tylko jedno usg jak do tej pory.idz prywatnie i rozwiej wszelkie swoje watpliwosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15996 przez kakasia20
no mialam w 7 tygodniu i tez nic nie gadala dala mi tylko zdj maluszka i tyle....dla spokoju pujde raczej prywatnie na usg:))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15997 przez natmur11
ja przez cala ciaze mialam tylko 2 razy usg robione. po 20 tyg jest najwazniejsze bo wtedy mozna stwierdzic czy z dzieckiem jest wszystko ok i czy prawidlowo sie rozwija. a skoro masz badania i lekarz mowi ze wszystko ok to tak jest. glowa do gory zbyt czeste usg tez nie jest za dobre dla maluszka wiec lepiej miec rzadko ale konkretnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16007 przez Madzia89862
a mi wiadomo ze usg nie ma wplywu az takiego na rozwoj maluszka.lekarz zawsze robil sprawdzal.mierzyl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16011 przez Manga
Katarzynka napisał:

Ale troche dziwne że nie miałaś USG bo do 11 do 13+6 dni robi się genetyczne na przezorność karku czy jest kość nosowa itp. ...

Katarzynko, robi się takie usg, a owszem, ale to badanie prenatalne nie należy do rutynowych badań - i kosztuje (z tego co pamiętam ok. 250zł)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16013 przez natmur11
no niby nie ma jakiegos wielkiego wplywu ale jak to mowi lekarz mojej siostry jesli nie widac potrzeby to po co robic przy kazdej wizycie, chociaz fajnie poogladac maluszka ale jak sie dluzej czeka to wtedy wiecej zmian widac. ja pierwsze usg mialam chyba w 12 tc to pokazala sie taka mala fasolka a przy kolejnym w 21 tc az mi sie lezka zakrecila jak widzialam jak sie naciaga, fika nozkami i w ogole:) teraz bym w sumie chciala jeszcze zobaczyc jak wyglada ale juz raczej nie zrobia mi usg.
no ale to moje zdanie i podejscie, moze juz taka znieczulica jakby, wy w Polsce macie przynajmniej badania ginekologiczne ktore dostarczaja bardzo duzo informacji a usg to dodatek, gdzie ja w UK mialam tylko 2 razy usg a ginekologa nie widzialam na oczy, wizyty ograniczaja sie do pomiaru cisnienia i sprawdzenia moczu, wiec moze dlatego docenilam zwykle badania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16049 przez Katarzynka
Manga ja chodzą na NFZ i miałam te badanie normalnie na wizycie pani wszysko pomierzyła a ja żadnych dodatkowych kosztów nie miałam za USG prenatalne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16156 przez Kasiekk
Powiem szczerze, że ja dopiero jestem na początku dziś zaczyna się 6 tydzień, ale od początku moich objawów (2tyg wstecz) mam koszmary i budzę się mokra. Ponoć tak działają hormony zwłaszcza na samym początku gdzie organizm musi wykonać ogromną ilość pracy. Moja metodą jest drzemka w ciągu dnia kiedy tylko poczuje sie troche zmęczona - wtedy w nocy śpię spokojnie :D.

A ja miałam już swoje pierwsze USG - 4week6day - 9,85mm - pęcherzyk ciążowy na początku kolejnego mc mam iść na kolejne by wszystko potwierdzić bo było za wcześnie na zarodek ;>.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16200 przez kakasia20
ja w 7 czy 8 tyg ciazy mialam 1 usg bylo cos widac doktorka potwierdzila ciaze i ze jest maluch tam:)))mial 26.1mm taki malenki:PPP a teraz to 26maja mam wizyte u doktor gin wiec moze potem bedzie to usg po 20 tyg ciazy.... tez z poczatku odespana bylam nic tylko spac i spac:PPPP a teraz juz nic tylko sie smiac plakac z zyle glupoty:PPPP...hee
tak to juz jest:))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16211 przez mysia-sia
a mnie na szczęście do tej pory koszmary senne ominęły:) tylko teraz dopiero jakieś dziwne sny zaczynają nawiedzać, a to że brzuch mi zniknął, a to teściowa źle na brzuch spojrzała... takie tam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl