BezpiecznaCiaza112023

Gorączka w ciąży

13 lata 11 miesiąc temu #17641 przez mariosponge
Od 2 miesięcy prawie codziennie mam gorączkę. Nie jest ona co prawda wysoka, na ogól 37,3. Ale i tak bardzo mnie to martwi, ponieważ nie mam żadnych innych objawów. Chyba że migrenowe bóle głowy, które trwają bez przerwy ok 2 tygodni, a wcześniej się zdarzały co kilka dni.
Byłam z tym u lekarza internisty który stwierdził że mam zapalenie zatok i przypisał mi antybiotyk. Brałam go około tygodnia, ale nic się nie zmieniło. Oprócz tego nie boli mnie twarz i nie jestem pewna czy to rzeczywiście zatoki.
Czy wiecie coś, dziewczyny na ten temat? Może miałyście podobnie jak ja? Ja już rady sobie z tym nie daje. Aha, i jeszcze jedno, czy wiecie może ile tabletek Paracetamolu dziennie można bezpiecznie brać? Czasami tak mnie głowa boli, że w ciągu dnia potrafię wziąć 3-4 tabletki, i nie wiem czy to jest ok.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17645 przez martela89
Wiem,że na początku ciąży temperatura jest wyższa niż normalnie więc może to dlatego tak masz :)A jeżeli bardzo się martwisz to zapytaj swojego ginekologa czy to normalne czy nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17652 przez kasia86
mi gin mówił że 2 dziennie mogę wziąść więc napewno są bezpieczne..ale 3-4 to nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17674 przez basik_twins
To jeden z objawów ciąży do 37,6 jest normalnie bo moze być do 1 stopnia podwyższona żeby fasolce ciepło było ;)

Wszystko prawidłowo w takim razie i ciąża rozwija się prawidłowo - gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17675 przez gold_butterfly
Niemal każda kobieta w ciąży ma podwyższoną temperaturę ciała :-) Ale na wszelki wypadek idź do ginekologa i zapytaj,czemu występują częste bóle głowy. Może masz podwyższone tętno,albo ciśnienie, co jest bardzo groźne w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17677 przez basik_twins
No a jezeli w danym momencie nie bedziesz miała za wysokiego cisnienia nich ci sprawdzi mocz czy jest w nim białko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #18147 przez mariosponge
Badania moczu i krwi są w porządku, wszystko rozwija się prawidłowo. Skoro to jest normalne, to Wy też macie gorączkę? Zaznaczam że to NIE POCZĄTEK CIĄŻY, tylko 5 miesiąc!
Co do bólu głowy, myślę że to wszystko przez tą pogodę. Jestem niskociśnieniowcem i każdą małą zmianę pogody, a szczególnie deszcz przeżywam bardzo ciężko. Jeśli wcześniej mogłam napić się wina, yerby, kawy - to teraz nic z tego, albo w małych ilościach które mi nie pomagają... nie wiem co z tym zrobić, a mój lekarz moje narzekanie na migrenowe bóle głowy zignorował słowami:" to musiała pani w ciąże zajść, żeby głowa pani bolała". Nie wiem jak mam to rozumieć i co o tym myśleć. Ale skoro nie przywiązał do tego uwagi, może tak po prostu bywa?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl