BezpiecznaCiaza112023

Przegrzanie brzucha

12 lata 6 miesiąc temu #205523 przez gaspodzina
Mam nadzieję, że nie zostanę wyśmiana ;) Dużo czytałam na temat tego, że nie wolno przegrzewać organizmu, bo przy temp. ciała 38 st. C może dojść do nie zamknięcia się cewy nerwowej. No i unikam sauny, gorących kąpieli itd., ale zastanawia mnie czynność gotowania ;) Jak gotuję, to czuję żar palników na swoim brzuchu. Od kiedy to zauważyłam, to staram się gotując odsuwać się od pieca, ale stawanie blisko czy nawet opieranie się o piec jest mimowolne i dopiero jak czuję ciepło to sobie przypominam o tym. No i tak się zastanawiam, czy mam się czym w ogóle martwić? Czy stanie przy piecu może podnieść temp. w macicy do 38 st. C? Z góry dziękuję za odpowiedź. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205528 przez misia88
Nie sądzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205586 przez Dorciaition
Myślę, że nie ma się czym martwić. Trzeba normalnie żyć, nie wyobrażam sobie nie gotowac przez 9 miesięcy. Ale bez gorących kąpieli i sauny tak :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #205592 przez gaspodzina
Trochę mnie uspokoiłyście. Dzięki kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206628 przez Róża
Miałam podobny problem, smażyłam coś na patelni na mocno rozkręconym palniku, stałam obok, przekładałam, kłęsałam i też rozgrzał mi się mocno brzuszek, potem przeczesałam internet, żeby potwierdzić czy oby na pewno nie zrobiłam nic złego Dzidzi ... no i po jakiejś godzinie się uspokoiłam, wszyscy mówią, że najważniejsze to nie popadać w paranoję, no ale czasami się nie da, przynajmniej w moim przypadku :)

W sumie gdyby wszystko miało aż tak szkodliwy wpływ, to kobieta w ciąży musiałaby tylko leżeć i pachnieć 9 m-cy :) Zawsze jak pojawiają mi się w głowie szalone pomysły myślę sobie, że mojej mamie 25 lat temu na pewno nie przyszłoby to nawet do głowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl