BezpiecznaCiaza112023

Wody płodowe w 20 tygodniu ciąży.

12 lata 4 miesiąc temu #247617 przez Sereniti
Witam, chciałabym się dowiedzieć jak to jest z tymi wodami płodowymi. Podczas ostatniego badania USG maleństwo nie miało prawie wcale miejsca, było jakby "ściśnięte" bez żadnej przestrzeni. Lekarz jedynie powiedział żebym częściej piła, choć ja spożywam dużą ilość płynów. Na dodatek martwi mnie, że mam już 2 stopień dojrzałości łożyska (dodam że nie palę, nie przebywam wśród palaczy i nie spożywam też alkoholu). Czy to może okazać się groźne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #247662 przez bombel779
Nie chciałabym straszyć ale II stopień dojrzałości łożyska w 20tyg. to dosyć szybko - w sensie szybko starzeje się łożysko :ohmy: A co Ci lekarz na to powiedział????
Na Twoim miejscu kontrolowałabym to bardzo często bo jak na moje "oko" brzmi to dosyć poważnie. A jeszcze piszesz że wód płodowych masz mało - tym bardziej byłabym czujna!!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #247681 przez Sereniti
No właśnie oprócz lekarza prowadzącego ciąże chodzę także do innych. Do mojego mam wizytę na 1 grudnia, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Lekarz u którego byłam prywatnie i robił usg nic konkretnego mi nie powiedział właśnie, nawet o wodach dopiero jak sama powiedziałam czy to jakieś normalne, nie znam się na tym ale ewidentnie dziecko było jakby zduszone bez przestrzeni. Naczytałam się o tych wodach, jest to raczej spotykane w 3 trymestrze, martwię się. Może ktoś miał podobny przypadek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #247687 przez bombel779
A nie masz jeszcze jakiegoś innego lekarza do którego mogłabyś się udać??
Wiem że stres w ciąży nie jest dobry ani dla mamy ani dla dziecka ale ja bym się bała :( Gdyby to był III trymestr,końcówka ciąży to JESZCZE ale 20tydz.?!?! :S


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249115 przez eash
bezwodzie/małowodzie? zapytaj o to lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl