BezpiecznaCiaza112023

zmęczenie, senność w ciąży

13 lata 8 miesiąc temu #27560 przez czekoladka2904
Jestem w pierwszych tygodniach ciąży i bardzo szybko się męczę a spać bym mogła ciągle :)
w pracy zasypiam prawie na stojąco :D Czy wy też tak miałyście na początku? :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27561 przez Gosia
Tak senność jest normalna w I trymestrze ciąży. Pamiętam, że spałam kiedy tylko się dało, ale to mija! Potem znów wraca a na końcu w ogóle niektóre kobietki nie mogą spać :( Ja na szczęście nie mam z tym problemów. Jednak ciesz się póki co z przespanych nocy, bo już niedługo będziesz wstawać średnio co 2-3 godz na siku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27562 przez kakasia20
czekoladka2904 hej witam cie tak to normalne zjawisko w ciazy ja przesypialam cale dnie i noce i ciagle ziewalam sobie:)))) nie kontaktowalam heee ale tak to jest w ciazy z poczatku.... a teraz jest odwrotnie spie po 2 h na noc i meczy mnie bol hee ale dla dziecka wszystko

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27564 przez czekoladka2904
i właśnie te dziwne kłopoty z pamięcią :laugh: i koncentracją :P jak nie ja:) ale masz rację dla maleństwa wszystko:)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27565 przez agania123
No ja też na samym początku ciąży, jak jeszcze o niej nie wiedziałam, to byłam bardzo senna. W pracy oczy same mi się zamykały. Teraz jest trochę lepiej, ale i tak standardowa 1,5 godz drzemka po obiedzie konieczna :P ( choć dzisiaj jakoś się trzymam :laugh: )
Ale jak to wszyscy powtarzają, trzeba teraz dużo odpoczywać i wysypiać się, bo później mogą nas czekać nieprzespane nocki:)
Pozdrawiam serdecznie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27570 przez roxana
Cześć Dziewczyny
Czekoladka też tak miałam na początku ciąży, gdzieś tak do 3, 4 miesiąca. Spałam do 12 w południe a jak musiałam wstać na badania to i potrafiłam pół popołudnia przespać.
Mnie jeszcze dodatkowo męczyły wymioty...
Więc spałam, jadłam i ...

Korzystaj puki możesz, potem zaczną się męczące noce i dziwne sny, ale to ciąża...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27574 przez Gosiaczek31
Czekoladka2904 teraz mogłabyś spać na okrągło, ale zobaczysz, że już wkrótce będziesz miała mnóstwo energii. Ja tak miałam. Nie wiem skąd ta adrenalina się brała. A pod koniec ciąży znowu dopadnie Cię zmęczenie. A to przez to, że nie można się normalnie wyspać. Bo to albo wstawanie co 2 godziny na siku albo brzuch przeszkadza, albo ręce i nogi cierpną i tak w kółko. Więc korzystaj ile możesz i wypoczywaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27619 przez Mirella
Czekoladka, tak cichaczem cichaczerm, nawet nie zauważyłam że wróciłaś na forum :) No fakt, że ja tu rzadziej teraz, bo Klaudia biega, a ja za nią... przede wszystkim bardzo się cieszę że znowu jesteś w ciąży, że tak szybko się zdecydowaliście i że się udało, super, naprawdę!!!
A co do senności to u mnie to był pierwszy objaw ciąży :D A potem przez kilka miesięcy było tak że po południu mnie nogi bolały i musiałam się przespać, bolały jak piorun, ale w czasie usypiania nie mogłam nimi poruszyć, bo jak poruszyłam to całe usypianie zaczynałam od nowa, taki wybryk natury ze mnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27621 przez Manga
Będę kolejną osobą, która potwierdzi - ja też tak miałam na początku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27625 przez Moniq
ja też potwierdzam, tylko ja miałam tak przez całą ciążę :)a normalnie nie należę do śpiochów- nie potrafię spać w dzień; a w ciąży mogłam spać na okrągło, a do 5 miesiąca to nawet nie musiałam się kłaść, zasypiałam na siedząco w autobusie, w pracy jak przez chwilkę nic nie robiłam, a nawet idąc oczy mi się zamykały, drzemka w ciągu dnia obowiązkowa;
a problemy z koncentracją, totalny brak zorganizowania, zakręcona byłam jak świński ogonek :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27630 przez Asiersa
Ja tak samo jak Wy, spałabym na stojąco :lol: :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27633 przez czekoladka2904
He he :D To dobrze, że senność niedługo może minąć;)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27646 przez Madzia89862
mnie tez na poczatku tak to dotyczylo ale mimo tego bylam pozniej pelna werwy i energii:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27659 przez bombel779
Ufff jak dobrze słyszeć,że to normalne :) Już myślałam,że ze mną jest coś nie tak :P Niby wiem,że kobiety w ciąży częściej śpią niż zazwyczaj,ale nie sądziłam że aż do tego stopnia!!!:) Ja gdybym mogła to bym w ogóle z łóżka nie wychodziła!!:) Szczerze mówiąc,to trochę mnie to czasami irytuje,bo wiecznie na nic nie mam siły,ledwo wstanę z łóżka,a już chcę tam wrócić... obłęd normalnie :) hehe Mam nadzieję,że (tak jak piszecie) niedługo senność minie ;) i dostanę znowu pałera :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #27662 przez Emme
a ja dla odmiany powiem, że póki nie wiedziałam, ze jestem w ciąży i zaraz po tym kiedy pojawiły się 2 kreski, miałam problem ze snem, ciężko mi było zasnąć, kładłam się do łóżka na siłę, bo wstawałam do pracy przed 6. Później coraz lepiej mi szło :),ale do normy raczej do tej pory nie wróciło. Teraz to wiadomo- nocne wstawanie na siusiu itp. więc z rana sobie odsypiam te wędrówki, ale i tak codziennie budzę się (już tak ostatecznie:P) o 9.27 :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl