BezpiecznaCiaza112023

łyżeczkowanie macicy

13 lata 8 miesiąc temu #29062 przez jedynaczka
czy któraś z Was ma to już za sobą?
chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć na temat właśnie łyżeczkowania, ponieważ czeka mnie ten zabieg najprawdopodobnie w następny poniedziałek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29067 przez alutka1011
Ja miałam łyżeczkowanie po porodzie nic przyjemnego nie chcę straszyć ale poród był przyjemniejszy niż to czyszczenie!Dobrze że byłam przypięta pasami bo bym tam skopała tego lekarza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29085 przez jedynaczka
alutka, no właśnie czytałam że to nic przyjemnego, tyle że z tego co pisze na necie, to taki zabieg powinien być wykonywany przy ogólnym znieczuleniu, a nie np miejscowym... więc prosze nie mów, że miałaś na żywca to robione.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29231 przez alutka1011
No na żywca bo nie mogli mi dać znieczulenia przez nacięcie!Ale nie ma się co bać będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #29244 przez kasiora
moja znajoma miala robione pod narkoza, ale na zywca... :huh: straszne :ohmy:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29709 przez Gosiaczek31
Witam,
Miałam łyżeczkowanie po porodzie bez znieczulenia. Nie chcę straszyć ale to była masakra. Poród to przy tym pikuś. Lepiej nastawić się, że będzie bardzo nieprzyjemne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29719 przez Mirella
Jedynaczka, ze się tak wścibsko spytam, co się niedobrego stało???

Kiedyś słyszałam ze dają narkozę, ale z tego co dziewczyny piszą to widzę ze czasy się zmieniły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29728 przez alutka1011
Tak ale chyba co innego po porodzie a co innego zabieg!Widocznie po porodzie nie mogą dać narkozy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29752 przez Moniq
jedynaczka, jakie wieści???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #29758 przez jedynaczka
więc tak... od 8 dni krawie, wypadło to w tym czasie co miał być normlany okres... tyle że bardziej obfity no i mega bolesny... ale już krwawienie ustępuje, udało mi sie dopchać w piątek do lekarza prywtanie i powiedział że najwidoczniej poroniłam, i ze widać ze macica się oczyszcza i żebym sie zgłosiła po następnej miesiączce, w tedy stwierdzi czy łyżeczkowanie bedzie potrzebne, bo prawdopodobnie organizm sam sie oczyści...
ale dla pewności w tym tygodniu ide jeszcze państwowo do lekarza zobacze co on mi powie..

a Mirella wygląda na to, że faktycznie zaszłam w ciąże, ale po 4 tygodniach od zapłodnienia zaczełam lekko krwawić i faktycznie myślałam że to miesiączka opóźniona, a to sie okazło że doszło do zapłodnienia, ale niestety fasolka obumarła...
to tak mniej więcej w skrócie..

Jej... tak teraz myśle.. a jeśli przez to będe miała problemy z zajściem faktycznie w ciąże??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29769 przez Mirella
Jej.... w ogóle tak nie myśl
statystycznie co piąte zapłodnione jajeczko ginie, gdyby kobiety po tym nie mogły mieć dzieci to by ludzkość wyginęła :D Prawdopodobnie Twoja fasolka jakoś źle wykiełkowała, Twój organizm o tym wiedział i nie ciągnął ciązy dalej. Smutne, wiem, ale następnym razem się uda :)
a teraz jak widzę Twój suwaczek, to z pokorą biję się w piersi bo przegapiłam roczek Mikołajka :( Wybuziakuj go ode mnie i Klaudii jak nie wiem co :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29775 przez jedynaczka
z tego co czytałam ale jeszcze musze lekarza dopytać, powinno się odczekać co najmniej pół roku od poronienia zeby starać sie o następne maleństwo... chyba póki co przez jakiś rok sobie darujemy... ciężko tak z myślą że maleństwo było już we mnie... :/

a co do urodzin Mikołaj już wyyyyycałowany od Was dziękujemy i nic nie szkodzi że kilka dnia później :D w końcu roczek trwa cały rok ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29843 przez Moniq
jedynaczka wybij sobie głupie myśli z głowy; podobno to dość częste zjawisko, jak pisała Mirella i większość kobiet nie ma nawet pojęcia że była w ciąży;
będzie dobrze, następnym razem się uda :) ściskamy Cię mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29864 przez jedynaczka
dzięki za wsparcie :*
no też własnie czytałam na necie że to dosyć częste..ale mimo wszystko jakoś tak dziwnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #29868 przez Mirella
Dziwnie czyli w porządku :) dziwne to by było gdyby nie było Ci dziwnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl