BezpiecznaCiaza112023

ruchy dziecka

14 lata 2 miesiąc temu #5366 przez Moniq
ja pierwsze ruchy poczułam w 14 tyg ale nie wiedziałam że to to były takie delikatne a potem od 16 tyg czułam już wyraźnie i byłam pewna że to mój maluszek. podobno kobiety szczupłe szybciej czują ruchy niż te, które mają trochę więcej tłuszczyku. ale każda ciąża jest inna i nie ma co porównywać, poza tym jedne maluszki są bardziej rozbrykane a inne spokojniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5383 przez Mirella
A u mnie to bardzo późno było, aż się martwiłam czy wszystko w porządku, chyba 23 tydzień dopiero.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9280 przez Gosia
Ja też ciągle czekam i codziennie wieczorem wsłuchuję się w mój brzusio, ale niestety nic nie czuję. Raz miałam wrażenie, że coś się dzieje, ale to chyba nie było to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9282 przez martela89
Gosia ze mną było tak. Czekałam na ruchy,aż w końcu (może to śmieszne) puściłam muzykę ( Urszula Sipińska-Cudownych rodziców mam :) ) I przyłożyłam jedną słuchawkę do brzucha, chwilę poczekałam i poruszyło się,a już następnym razem tak się wierciło,że miałam małe wybrzuszenia na brzuchu :) Teraz jak tylko usiądę albo się położę to nie daje mi spokoju :) Było to jakiś tydzień temu to w 17stym tyg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9284 przez Gosia
Właśnie już czytałam i chyba spróbuję. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9286 przez basik_twins
Mnie kopią dupencje malutkie
już zaczynam wyczuwać ich dzienny rytm :lol:
Bo zawsze 15:00/16:00 dzien w dzien tancuja :)
Wiem kiedy się budza tzn tak mi sie wydaje puki co

Wiem kiedy sie naprzytulaja, bo mi wydyma brzuch zawsze z jednej strony bardziej.,
Dziś w nocy spały przytulone bo tak mnie rwał, ciągnął brzuch jak nigdy. Chociaż też rośnie mi brzuchol szybko teraz, no ale na noc to zazwyczaj one się rozkładały po całości, że mnie aż tak nie ciągło. Im pewnie tak też było wygodniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9327 przez sara125
basik jakie to uczucie jak 2 maluszki kopia. ja pierwsze ruchy poczylam w 15 tyg a wyrazne kopniaki kolo 19:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9333 przez Madzia89862
chyba takie samo jakby jedno było w brzuszku tyle ze ze zdwojona siła:)??czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9342 przez sloneczko
a co to bedzie w 39 tygodniu ;)#

to bedzie dopiero z sila ;) ale to jest piekne

moja lalunia sie tak ulozyla ze nozki ma po mojej prawej stronie czasem czuje nozki czy kolanko, oh cudowne to jest, cos wspanialego dla matki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9344 przez Margolec
A mój dowcipniś skopał mnie dziś tak, że ho ho. Co chłopka to chłopak, już pokazuje na co go stać. Nie mogłam wysiedzieć przy komputerze, bo Książę nie miał ochoty być ściśnięty.
Nieźle, taki mały człowiek a już decyduje co lubi, a co najważniejsze, decyduje, co lubi mama:)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9349 przez basik_twins
Sarunia takie samo uczucie jak przy jednym tylko czujesz kopniaki na dole zaraz zboku albo naprzemiennie po obu stronach pykania :lol:
tak się do siebie sciskają i wiercą tzn jedno jest mistrzem figór ;) i cały czas coś mnie tam obciera, puka, coś gdzies poczuje i wiem że nie śpią czuwają bądz spią :)
Bo ta jedna to jak nie śpi w miejscu nie usiedzi :)
Ma ksywke wiercidupek
po mamusi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9353 przez Madzia89862
fantastyczne:)ja bardzo milo i ze wzruszeniem ogladam filmy gdzie nagrane mamy jak maly szaleje.jak wyciaga raczke czy nozke i jedzie nia przez caaaly brzuch:)najczesciej pod koniec wypinal mi pupe bo sie ukladal odpowiednio:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9369 przez sara125
ja ntez milo wspominam kopniaczki i jak brzuch sie deformowal jak maly szalal. ale czasem to bylo bolesne jak maly mi pod zebra wchodzil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9376 przez Madzia89862
tez mi nozki wpychal pod zebra-fakt jak notorycznie mi to robil to bolalo ale glaskalam brzuszek i zaczynalam mowic do niego to sie uspokajal i wycofywal stopki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9382 przez _aga86_
Oj ja tez raz dostalam w zebra, ale z taka sila, ze oddechu nie moglam przez chwile zlapac. Tylko,ze to bylam moja wina, bo schylilam sie, a nie przykucnelam i niunia sie zdenerwowala :woohoo: Pod koniec ciazy to juz bardziej dzieci sie wierca, a nie kopia, bo nie maja pola do popisu- za malo miejsca :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl