BezpiecznaCiaza112023

ruchy dziecka

14 lata 1 miesiąc temu #9452 przez basik_twins
hehehe aga to moje sie chyba przestaną w ogóle ruszać :lol: hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12459 przez basik_twins
A mnie dzisiaj chyba Majka z prawej strony pod rzebrami kopla z 5 razy tak że gołym okiem było widać !!!!!!

Pierwszy raz!!!! :lol:

Nie zdążyłam sfilmować ale i tak mam radochi po pachi :lol:

Już nie moge sie doczekać kiedy się rozbrykaja i siedze z aparatem przy dupce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12482 przez Madzia89862
no basik gratuluje;)nagraj nagraj dziewuszki jak harcuja bo to piekna pamiatka bedzie po porodzie i na pozniejsze lata:)pod koniec ciazy zobaczysz jak ci skore beda rozciagac:)gdzies czytalam w ktoryms watku ze nie mozliwe jest zobaczyc pozniej czy to raczka czy nozka dzieciatka jak kopnie.otoz ja mialam jedna sytuacje kiedy tak mozno wypial sie Fifi raczka ze bylo widac zacisnieta piastke:)i paluszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12489 przez basik_twins
Cudonie.... :) Tak to ja moge siedziec i nic nie robic bo jest na co popatrzec :) i na co czekać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12691 przez Kathi
nagrywajcie dziewczyny, nagrywajcie bo ja nie pamiętam czy nagrałam i gdzie ewentualnie schowałam, a pamiątka teraz byłaby super. I później dac takiemu 18-letniemu mężczyźnie ( w moim przypadku) filmik i niech wie jak kopał mamusię po żebrach :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #12787 przez Marysia27
Ja o konkretnym kopniaku jeszcze mogę pomarzyć, ale od 16 tygodnia ciąży czuję w środeczku ruchy Malucha. Nie jest to bulgotanie czy przelewanie, tylko tak jakby silniejsze dotknięcia od środka. Zawsze w nocy, kiedy się przebudzam. Chyba nietypowo, ale wierzę że to nie jelitkowe psikusy tylko dziecko :D Dodam że raczej ze mnie chuderlak, więc sądzę że " to jest to "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu - 14 lata 3 dni temu #13705 przez kasia86
Szukałam tego tematu bo aż się pale taką mam radoche :P
czułam pierwsze ruchy dziecka jakieś 1,5 tygodnia temu i co dzień się powtarzały ale takie delikatne i niepewne.. a dzisiaj(tj 19 tydzień) sobie leżę rano (bez śniadania) i oczywiście czytam forum a tu nagle kopniak :) bałam się ruszyć żeby sie nie wystraszyła ale ona jeszcze bardziej zaczęła kopać podniosłam bluzkę i normalnie widziałam jak brzuch mi sie wyginał w jednym miejscu i to tak z 15 minut kopała skubana. już byłam taka głodna że pewnie się domagała jedzenia więc poszłam zrobić szybkie śniadanko i jak już jadłam to nie kopała.

Ale banana na buzi to ja mam do tej pory.. o takiego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13710 przez martela89
No to super :) Gratuluję pierwszych kopniaczków :)
Ja też miałam takiego :lol: banana jak poczułam pierwsze ruchy w 18tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 dni temu #13712 przez Moniq
Kasia super, to wspaniałe uczucie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13779 przez basik_twins
kasia86 napisał:

Szukałam tego tematu bo aż się pale taką mam radoche :P
czułam pierwsze ruchy dziecka jakieś 1,5 tygodnia temu i co dzień się powtarzały ale takie delikatne i niepewne.. a dzisiaj(tj 19 tydzień) sobie leżę rano (bez śniadania) i oczywiście czytam forum a tu nagle kopniak :) bałam się ruszyć żeby sie nie wystraszyła ale ona jeszcze bardziej zaczęła kopać podniosłam bluzkę i normalnie widziałam jak brzuch mi sie wyginał w jednym miejscu i to tak z 15 minut kopała skubana. już byłam taka głodna że pewnie się domagała jedzenia więc poszłam zrobić szybkie śniadanko i jak już jadłam to nie kopała.

Ale banana na buzi to ja mam do tej pory.. o takiego :lol:



Kasiu ja przedwczoraj wyczułam że jedna nie śpi i zaczełam czytać na głos Prosiaczka, przez cały czas się wierciła, kopała, stukała rączkami, przewracała z boku na bok. Przestałam czytać ...... i cisza nagle - nie mogłam uwierzyć, różnią się już od niemowlaczków tylko tym że nie są na zewnątrz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 dni temu #13787 przez sara125
ja po pierwszych ruchach tez mialam radoche... ale pod koniec ciazy wylam z bolu jak mi pod zebra nogi wsadzam... tzn tak mysle ze to nogi byly bo od 28 tyg byl ulozony glowkowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13859 przez Marysia27
Ha, a ja się muszę pochwalić, że to już nie dotknięcia a prawdziwe rewolucje :D i za każdym razem cieszę się sama do siebie, wczoraj mój mąż zdążył przyłożyć dłoń do brzucha kiedy kopało i poczuł pierwszy raz ruchy dziecka. Teraz z niego prawdziwy dumny tatuś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13860 przez Madzia89862
a ktory tatus by nie byl dumny...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13865 przez kakasia20
wiecie co ..........nie spalam 2 h w nocy :( bo w 1 miejscu na boku brzucha gdzie dziecko ma nogi mie przez 2h bolało w jednym miejscu pfffffffffffff.........a potem znow monotonia
te bulgotania co 10 sekund........czy to dziecko czy to 1 ruchy?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #13876 przez kasia86
u nas tatuś większość dnia w pracy a niunia kopie najmocniej z rana więc jeszcze nie poczuł..właśnie niedawno pokręciła sie delikatnie i tak czekam z niecierpliwością może kopnie mocniej i tatuś w końcu poczuje bo sie niecierpliwi już :)

Basik ale to musi być świetne jak sie wie że dzieci rozpoznają twój głos..czytaj im tego prosiaczka często to jak się urodzą to będą go uwielbiać i pewnie przy nim będą sie uspokajać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl