BezpiecznaCiaza112023

ruchy dziecka

13 lata 11 miesiąc temu #15091 przez kaska80
moniq ja nic nie pisalam o ruchach mojego dzidzia hihi pomylka
ale wlasnie od wczoraj czuje ruchy mojego maluszka przynajmniej tak mi sie wydaje przy ttrzecim dzicku chyba sie juz nie myle ale kto wie
xxxx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15689 przez MoNiaaa
Ja tez bardzo dlugo czekalam na te pierwsze kopniaki. Pierwsze solidne ruchy poczulam ok 21 tygodnia ciazy wczesniej czulam dziwne delikatne ruchy ale nie bylam pewna czy to to:P Za to teraz moja corcia juz potrafi przywalic:P mniej wiecej ma juz swoj rytm dnia i wiem kiedy moge spodziewac sie jej aktywnosci choc czasem sa dni ze jest malo aktywna. nie ma nic piekniejszego jak czuc swoje malenstwo :) Moja siostra tylko jest zawiedziona bo nigdy nie moze trafic jak mala sie rusza albo jak przyklada reke to sie uspokaja:P taka zlosnica mala ale bedzie oczkiem w glowie dla wszystkich :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #17775 przez Katarzynka
Więc mogę się tu wpisać :lol: pierwsze słabe ruchy poczułam 9.05 (w niedziele) a od kilku dni czuje mocne kopniaczki i fikołki :woohoo: Nawet 2 dni temu mąż już poczuł jak Malutki kopie :) i jest z siebie i z Niego bardzo dumny że w końcu i mu udało się poczuć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53819 przez czekoladka2904
Ach te nóżki pod żeberkami :woohoo: :woohoo: i to tak znienacka :woohoo: :woohoo: albo podczas posiłków.. :woohoo: nie ma za dużo miejsca, a tak trenuje :silly: :silly:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66673 przez megi23
ja pierwsze ruchy dziecka poczulam w 19 tc teraz to sa fikolki i przeciaganie sie moje dziecko prawie nie spi a doktorek mnei pocieszyl ze z z jego doswiadczenia jak maly teraz nie spi to po urodznieu tez nie bedzie heheh
a najbardziej uwielbia moja watrobe i tam urzeduje to wystawi glowke to pupe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #66680 przez baby_55
Ja poczułam pierwsze delikatnie motylki i takie smyranie od środka w 16 tyg. a takie mocniejsze ruchyto w 19 tyg. a teraz nasz Adrianek szaleje i kopie mamusię po żebrach :woohoo: rozpycha się i przeciąga, najcześciej w dwie strony na raz :kiss: :kiss: :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158585 przez s4ndr4
ja jakaś nieczuła jestem na razie, jestem w 20tyg i jeszcze nic nie czuję :( gin kazała się nie martwić, ale już fajnie byłoby poczuć tego szkraba....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176852 przez Adlenne
Dziewczyny jestem w tej chwili w 19 tc. Przez ostatnie dwa dni czułam już dosyć wyraźne ruchy dziecka, a dzisiaj zupełna cisza... Czy to jest normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177004 przez sylka
Miałam taki 1 dzień. Poczekałam dobę nic się nie zmieniło i pojechalam na IP. Zrobiono mi USG i okazało się że maluszek sobie spał i delikatnie mni tylko smyrał rozszalał sięjak lekarz zaczął jeżdzić głowicą po brzuszku. Zjedz coś słodkiego i zobacz jak boisz się że coś nie tak to jedz na IP. Ja byłam chyba w 25 tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177008 przez Emme
może zjedz coś słodkiego. jeszcze jest ewentualność, że po prostu jeszcze każdego ruchu nie czujesz, bo jest jeszcze wcześnie, dzidzia mała i mogła sobie popłynąć w inne miejsce pozwiedzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177047 przez Gosia_Krupa
Adlenne,na początku "czucia" może tak być,że nie będziesz czuć ich regularnie i często. Tak jak napisała Emme,Maluszek jest jeszcze mały,więc zwyczajnie możesz nie czuć każdego jego ruchu. Spróbuj przekąsić coś slodkiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177077 przez Asiersa
Tak jak napisały dziewczyny - zjedz coś słodkiego :) Powinno pomóc :)
Ale jeśli Cię to martwi to udaj się na Izbę Przyjęć. Lekarz Cię zbada i rozwieje Twój niepokój :) Czasem lepiej dmuchać na zimne. Trzymaj się i daj znać co i jak :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177087 przez MagdaM
Albo wezmie za wariatke...
Wszedzie pisza, trabia, ze na poczatku mozesz czuc ruchy, potem ich nie czuc pare dni potem znowu czuc itp. Ja jak pojechalam w 28tc ze dzien nie czuje to mnie za wariatke wzieli :ohmy:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177100 przez Asiersa
Ja pojechałam w 32 tygodniu a między 32/33 tyg Tomek był już na świecie.
Spotkałam na IP dziewczynę, która ruchy czuła od 16 tyg a była w 20 tyg i dziecka nie wyczuwała. Może miałam tylko takie wrażenie, ale wydawało mi się, że lekarze poważnie podeszli do "jej" problemu.
MagdaM, myślę, że zależy na kogo się trafi. Wiem, że 19 tydz to bardzo wcześnie, ale na prawdę czasem lepiej dmuchać na zimne.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177202 przez sylka
Także uważam że lepiej dmuchać na zimne. Ja na IP spotkałam swojego lekarza i smiał sie że mnie że taka przewrażliwiona jestem ale ja swoje wiedziałam i wolałam sprawdzić czy wszystko ok z synkiem. Zawsze był bardzo ruchliwy a tu ponad 1 dzień 0 ruchów nawet po pobudzeniu słodyczami. Lepiej sprawdzić niż coś sobie później zarzucać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl